Lech Poznań

1

Wisła Kraków

1

• Dziękujemy za śledzenie relacji z nami i zapraszamy na kolejne! Oczywiście na GOL24.pl. Komentował dla Państwa Filip Kliber.

• Koniec spotkania! Wisła remisuje w ostatnich minutach i wywozi jeden punkt z Poznania!

• Lech jeszcze miał szansę na bramkę w ostatniej sekundzie, ale Trałka nie trafił w piłkę.

• Małecki fauluje na własnej połowie. Wszyscy gracze Lecha na połowie rywala.

• PAWEŁ BROŻEK WYRÓWNUJE W DOLICZONYM CZASIE GRY!

• 4 minuty dolicza Jarosław Przybył do regulaminowych 90.

• Po stronie gospodarzy schodzi Gajos, wchodzi Trałka.

• Na kilka minut przed końcem obaj trenerzy zdecydowali się jeszcze na zmiany. W Wiśle schodzi Popović, zmienia go Cywka.

• Złe wycofanie Małeckiego z lewego skrzydła, ale Wisła odzyskuje piłkę na połowie rywala.

• Majewski, podobnie jak wcześniej Małecki, pada w szesnastce gości, ale ponownie arbiter nie odgwizduje rzutu karnego.

• Zamieszanie w polu karnym Lecha, Jović był bliski wyrównania, ale w ostatniej fazie jego strzał został zablokowany!

• Dobra postawa Sadloka w defensywie. Odzyskuje piłkę dla Wisły.

• 10 minut szansy na zaprezentowanie swoich umiejętności dostaje także Brlek, który wchodzi w miejsce Boguskiego.

• Kownacki pojawia się na murawie. Zmienia Robaka.

• Małecki w swoim stylu zbiegł do środka pola karnego z lewego skrzydła i chciał uderzyć po długim rogu, ale Putnocky był idealnie ustawiony.

• Małecki przewracany w polu karnym, ale gwizdek arbitra milczy.

• Darko Jevtić po rajdzie w polu karnym Wisły uderza po długim rogu i wysuwa Lecha na prowadzenie!

• Dariusz Wdowczyk odpowiada zmianą. Ściąga z boiska Zacharę i wpuszcza Brożka.

• Świetnie z kontratakiem wychodziła Wisła, jednak fatalnie przed polem karnym do Zachary zagrywał Ondrasek.

• Z 16 metrów przewrotką Boguski próbował zaskoczyć golkipera Lecha.

• Kapitan Wisły ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w zespole Lecha Poznań. Boisko opuszcza Pawłowski, którego zmienia Majewski.

• Statystyki jeszcze z pierwszej połowy.

• Sporo niedokładności po obu stronach. W szczególności brakuje wykończenia akcji oraz celnego dośrodkowania.

• Potężne uderzenie Głowackiego, jednak piłkę na bok paruje Putnocky.

• Napastnik Wisły faulowany przed szesnastką Lecha. Rzut wolny dla gości z okolicy 20. metra.

• Przy zgrywaniu piłki przez Ondraska ucierpiał Nielsen. Przez chwilę nie podnosił się z murawy.

• Brożek wychodzi na rozgrzewkę.

• Kolejne niecelne dośrodkowanie Kadara, piłkę daleko od pola karnego wybija Głowacki.

• Mączyński nieczysto trafił w piłkę i w rezultacie oddał zbyt lekki strzał sprzed pola karnego.

• Świetne wyjście z linii Załuski, czym uchronił zespół przed stratą bramki.

• Robak leży za linią boczną po starciu z Głowackim.

• Druga połowa już rozpoczęta, od środka wznowili zawodnicy Lecha Poznań.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy na stadionie przy ul. Bulgarskiej utrzymuje się bezbramkowy remis. Wracamy za kwadrans!

• Jedna minuta doliczona.

• Putnocky wychodzi z linii bramkowej do dośrodkowania Małeckiego.

• Sadlok fauluje przeciwnika na własnej połowie.

• Płaski strzał Ondraska z 17. metra, ale bez problemów broni Putnocky.

• Kędziora blokuje dośrodkowanie Małeckiego z lewego skrzydła. Rzut rożny dla Wisły.

• Zamknięcie akcji przez Boguskiego. Piłka po jego uderzeniu wysoko ponad bramką.

• Pawłowski próbował zaskoczyć Załuskę z daleka i przelobować go, jednak uderzał z nieprzygotowanej pozycji i piłka wyszła za bramkę.

• Ondrasek chciał zabrać się z piłką pod bramkę rywala, jednak dwóch rywali go blokowało. Czechowi nie udało się przedrzeć poza własna połowę.

• Bardzo groźny strzał Mączyńskiego zza pola karnego. Na raty broni Putnocky.

• Małecki z wysokości 20. metra - obok bramki.

• Spóźniony Nielsen fauluje Ondraska, lecz daleko od własnego pola karnego.

• Kolejny strzał Gajosa z dalszej odległości, ale nie udało mu się zaskoczyć golkipera Białej Gwiazdy.

• Głowacki nie ryzykuje i w groźnej sytuacji dla Lecha wybija piłkę na rzut rożny.

• Boguski faulowany na wysokości pola karnego Lecha. Rzut wolny dla Wisły z niebezpiecznej odległości.

• Niemal natychmiastowa kontra Wisły. Prawym skrzydłem z piłką zabrał się Boguski, jednak jego dośrodkowanie w ostatniej chwili przerwał Bednarek.

• Prostopadłe zagranie do Robaka, który wystawił piłkę Pawłowskiemu przed szesnastkę Wisły, jednak jego uderzenie zostało zablokowane.

• Złe dośrodkowanie Zachary. Futbolówka zagrana wprost na Tetteha.

• Dwójkowa akcja Boguski - Ondrasek, lecz ten pierwszy pogubił się w dryblingu i stracił piłkę.

• Strzał Gajosa z dystansu, lecz obok bramki. Piłka nie leciała nawet w światło bramki.

• Wisła zepchnięta do defensywy, Lech utrzymuje od 2 minut pressing na połowie rywala.

• W 10. minucie mamy remis 1:1 w kartkach - po stronie Lecha ukarany nią został Kędziora.

• Jevtić uderza w poprzeczkę!

• Składna akcja Wisły w polu karnym Kolejorza, jednak w porę piłkę wybija Tetteh.

• Brak komunikacji między linią defensywy Lecha a Putnockym, co mogło się skończyć stratą bramki.

• Mączyński fauluje w środku boiska Pawłowskiego za co otrzymuje żółtą kartkę.

• Świetny zwód Robaka, zagranie w pole karne do Jevticia, który zdołał jeszcze odegrać piłkę do Formelli, lecz bardzo dobrze zachował się w bramce Wisły Załuska.

• Od pierwszych minut iskrzy między zawodnikami obu zespołów. Jarosław Przybył musi uspokajać Małeckiego i Kędziorę.

• Druga strata Wisły pod polem karnym Lecha. Na aut wybija Boguski.

• Długie zagranie Guzmicsa w kierunku napastników, jednak żaden nie doszedł do piłki. Strata podopiecznych Dariusza Wdowczyka.

• Losowanie wygrali piłkarze Wisły Kraków, którzy właśnie rozpoczęli spotkanie!

• Piłka na środek boiska... dojechała lokomotywą. :)

• Jeszcze chwila do rozpoczęcia spotkania, piłkarze właśnie wychodzą na murawę!

• W tej chwili trwa rozgrzewka obu zespołów.

• Do pierwszego gwizdka pozostało jeszcze 40 minut. To idealny czas, żeby zapoznać się z zapowiedzą meczu, która została przygotowana przez naszego redaktora!

• Garść statystyk przed spotkaniem.

• Ławka rezerwowych Wisły Kraków: Michał Miśkiewicz, Rafał Pietrzak, Alan Uryga, Adam Mójta, Tomasz Cywka, Petar Brlek, Paweł Brożek.

• Ławka rezerwowych Lecha Poznań: Jasmin Burić, Robert Gumny, Łukasz Trałka, Dawid Kownacki, Maciej Wilusz, Kamil Jóźwik, Radosław Majewski.

• Serdecznie witamy Państwa na portalu GOL24.pl! Już niebawem rozpoczniemy relację z meczu Lech Poznań - Wisła Kraków.