Mecz Zagłębie Lubin - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Zagłębie Lubin - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 37. kolejka (gr. spadkowa)
2017-06-02 20:30

Zagłębie Lubin

1

Arka Gdynia

3

• To już wszystko na dziś! Za wspólne emocje serdecznie dziękuję i serdecznie zapraszam na jutrzejszy finał Ligi Mistrzów! Życzę dobrej i spokojnej nocy!

• Może to nie był najlepszy mecz do oglądania, ale swoją wolą walki Arka Gdynia daje radę utrzymać się w Ekstraklasie! Serdecznie gratulujemy, a jednocześnie żegnamy Górnik Łęczna, który w przyszłym sezonie będzie musiał grać w niższej klasie rozgrywkowej!

• Koniec meczu!! Arka Gdynia utrzymuje się w Ekstraklasie, a Górnik Łęczna ląduje w I lidze!

• Marcus Da Silva jeszcze ukarany żółtą kartką.

• 3 minuty dolicza sędzia główny tego meczu.

• Michał Nalepa zmienia Adama Marciniaka.

• Nie zdołał doskoczyć do zagranej piłki Łukasz Janoszka! Piłka w rękach bramkarza gości.

• Krzysztof Sobieraj ukarany żółtą kartką.

• Marcus Da Silva wstrzelił piłkę w pole karne ale dobrze broni Konrad Forenc.

• Uderzenie Mateusz Szwocha leci 5 metrów ponad bramką.

• Miroslav Bożok zmienia Dariusza Formellę.

• Mocne uderzenie Filipa Starzyńskiego ale świetnie broni Pavel Steinbors

• Marcin Warcholak otrzymał piłkę przed polem karnym, uderzył mocno ale po ziemi, piłka jeszcze odbiła się od Łukasza Janoszki i wpada idealnie w prawy dolny róg bramki! Czyżby to koniec?

• GOOOOL! Marcin Warcholak zdobywa bramkę!!

• Na boisku melduję się Artur Siemaszko! Zmienia on Adama Buksę. Komplet zmian u gospodarzy wykorzystany.

• Dawid Sołdecki ukarany żółtą kartką.

• Oglądamy pierwszą zmianę w Arce. Dominik Hofbauer zostaje zmieniony przez Marcusa Da Silvę.

• Dobre dośrodkowanie Filipa Jagiełło zatrzymane przez defensorów gości.

• Fatalnie rozegrał akcję indywidualną Adam Buksa.

• Kolejną zmianę oglądamy w szeregach gospodarzy. Arkadiusz Woźniaka zmienia Kamil Mazek.

• Mocne plasowane uderzenie Mateusza Szwocha ląduje na słupku bramki Zagłębia!

• Brzydko faulowany przez Sobieraja został Adam Buksa.

• Sprytne dośrodkowanie Starzyńskiego zewnętrzną częścią stopy ale tym razem górą Steinbors.

• Dominik Hofbauer ukarany żółtą kartką za taktyczny faul na swoim rywalu,

• Tym razem jednak dośrodkowanie Mateusz Szwocha nieudane.

• Jarosław Jach fauluje Siemaszkę tuż przed swoim polem karnym.

• Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego zawodników Zagłębia, ale tym razem bez większych konsekwencji.

• Dobre dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego i duży błąd popełnia Michał Marcjanik! Jest to czwarty gol samobójczy stoper Arki! Jest jeszcze nadzieja dla Górnika Łęczna!

• GOOOOL! Michał Marcjanik pakuje piłkę do własnej bramki!

• Uderzenie Arkadiusza Woźniaka po rykoszecie ląduje za bramką i mamy rzut rożny!

• Zaczynamy drugą połowę! Czy Arka zdoła utrzymać prowadzenie i pozostać w elicie? Tego dowiemy się za 45 minut!

• Dominik Jończy zmieniony przez Filipa Jagiełło! Mamy więc szybką reakcję Piotra Stokowca!

• Mimo swojego ciężaru gatunkowego i dwóch bramek mecz zbytnio nie rozpieszcza, a delikatnie mówiąc Zagłębie wygląda jakby im było wszystko jedno. Czy po przerwie będzie to wyglądało lepiej? Zobaczymy!

• Bez choćby doliczonej minuty sędzia kończy pierwszą odsłonę tego meczu.

• Zamieszanie w polu karnym Arki Gdynia, ale z 3 metra nie zdołał oddać strzału Łukasz Jaanoszka! Dalej mamy 2:0.

• Arka Gdynia - 8 strzałów, 3 celne Zagłębie Lubin - 2 strzały. 0 celnych --- ta statystyka mówi wiele o tym meczu.

• Dominik Hofbauer uderza bardzo źle i piłka dla gospodarzy.

• Mateusz Szwoch faulowany tuż przed polem karnym Zagłębia. Będzie znakomita okazja na 3 gola.

• Kolejna znakomita akcja Mateusza Szwocha, który tym razem wybrał Hofbauera. Austriak podał jeszcze do Dariusza Formelli, ale tym razem pomocnik Arki nie trafia z bliskiej odległości! Zmarnowana 100% okazja.

• Po raz kolejny świetną indywidualną akcją popisał się Mateusz Szwoch, który idealnie zagrywa w pole karne. Tam na piłkę tylko czekał Dariusz Formella, który uderzeniem z woleja trafia w piłkę, która odbija się od poprzeczki i wpada do bramki! Teraz Arka już może trochę odetchnąć!

• GOOOOL! Dariusz Formella podwyższa prowadzenie gości!

• Konrad Forenc spokojnie wyłapuje dośrodkowanie Hofbauera.

• Ciekawostka dotycząca Rafała Siemaszki!

• Świetna indywidualna akcja Mateusza Szwocha dzięki czemu okazję miał Hofbauer. Niestety dla kibiców gości uderzył niecelnie.

• Strzał Tadeusza Sochy po rykoszecie obronił Konrad Forenc, a do piłki dopadł nominowany do odkrycia sezonu Rafał Siemaszko, który z najbliższej odległości pakuje futbolówkę do siatki i wyciąga Arkę ze strefy spadkowej! Dzieje się oj dzieje!

• GOOOOL! Rafał Siemaszko wyprowadza Arkę na prowadzenie!

• Kolejne dobre dośrodkowanie graczy Zagłębia, ale po raz kolejny niebezpieczeństwo zażegnują defensorzy Arki.

• Co ciekawe Górnik Łęczna zdobywa gola! Tym samym w tym momencie Arka Gdynia jest w I lidze.

• Bardzo mocne uderzenie Mateusza Szwocha ląduje gdzieś wysoko w trybunach.

• Coraz bardziej naciska Zagłębie. Teraz dobre dośrodkowanie Starzyńskego, jednak dobrze piąstkuje bramkarz Arki.

• Zapowiedziany strzał Starzyńskiego ląduje na murze.

• Faulowany w niedalekiej odległości od pola karnego rywala został Adam Buksa. Może strzał Filipa Starzyńskiego?

• Strzał głową Dariusza Formelli mija słupek o kilka centymatrów.

• Mocno strzelił piłkę w pole karne Todorovski, ale Buksa nie opanował lecącej futbolówki.

• Niedokładne zagranie Tadeusza Sochy do Dariusz Formelli i od bramki zacznie Zagłębie.

• Od początku wysokim pressingiem wychodzi Arka. Czy to jest sposób na rywali?

• Zaczynamy! Czy Arka uratuję się przed degradacją!?

• Piotr Lasyk wyprowadza obie ekipy!

• Do pierwszego gwizdka sędziego pozostało niecałe 5 minut! Kto dzisiaj będzie się cieszył a kto zaleje się łzami rozpaczy!? Tego dowiemy się ok. 22:30!

• Jednocześnie będziemy oglądać jeszcze 3 spotkania. Cracovia podejmie Piasta Gliwice, Śląsk Wrocław jedzie do Płocka aby tam zagrać z Wisłą, a także najważniejszy dla losów tego sezonu Ruch Chorzów przy Cichej podejmować będzie Górnik Łęczna. Relacje z tych spotkań śledzić możecie Państwo w naszym serwisie!

• Garść statystyk przed meczem!

• Kto dzisiaj pożegna się z Ekstraklasą? Głosy rozkładają się wyjątkowo równo.

• Na taryfę ulgową ze strony Zagłębia chyba nie ma co liczyć.

• - Nie oglądamy się na to, kto zagra w Zagłębiu, ale patrzymy na siebie. Jedziemy tam po to, aby wygrać. Musimy być skupieni, zdeterminowani, żeby zagrać tak, aby się cieszyć w drodze powrotnej. Musimy być przygotowani na każdy wariant - mówił przed meczem szkoleniowiec gości Leszek Ojrzyński.

• Na twarzach piłkarzy Arki widać 100% skupienie. W końcu grają najważniejszy mecz tego sezonu. Może nawet ważniejszy od finału Pucharu Polski.

• Arka Gdynia stoczy dzisiaj wielką bitwę o utrzymanie. Drużynę z trójmiasta na pewno uratuje zwycięstwo w dzisiejszym meczu, ale także ewentualna przegrana Górnika Łęczna. Plusem ekipy Leszka Ojrzyńskiego jest to, że mają wszystko w swoich rękach i to oni rozdają karty!

• Kto dziś wygra??

• Skład Zagłębia Lubin!

• Skład Arki Gdynia!

• Witam wszystkich bardzo serdecznie! Dzisiaj zaczynamy ostatnią kolejkę sezonu 16/17 naszej ukochanej Ekstraklasy! Ja serdecznie Państwa zapraszam na mecz Zagłębia Lubin z Arką Gdynia! To spotkanie może przesądzić o spadku gości! Relację poprowadzi Bartłomiej Modzelewski!

Michał Perzanowski

©Przemyslaw Swiderski

Mecz Zagłębie Lubin - Arka Gdynia ONLINE. Starcie Arki z Zagłębiem zadecyduje o tym, czy żółto-niebiescy utrzymają się w Lotto Ekstraklasie. Lubinianie są już pewni tego, że pozostaną w Ekstraklasie. Co więcej, są pewni pierwszego miejsca w grupie spadkowej. Dla Arki to mecz o wszystko.

Zagłębie Lubin - Arka Gdynia ONLINE

Dzięki remisowi z Ruchem "Śledzie" odwrócili sytuację i stali się kowalami własnego losu. Ich zwycięstwo pogrąży Górników z Łęcznej, choć jeszcze tydzień temu wszystko zależało od wyników innych spotkań. Kalendarz meczów oraz ich rezultaty był szczęśliwym trafem dla zespołu Leszka Ojrzyńskiego, który nie do końca uczciwie wywalczył punkt z chorzowskim klubem.

Wiele osób zarzuca również, że przyjaźń na linii Piotr Stokowiec - Leszek Ojrzyński przeszkodzą w zachowaniu ducha sportu i Zagłębie zwyczajnie odpuści starcie z gdyńskim zespołem. - Wiem, że mówi się sporo o tym meczu i są to jakieś spekulacje. Zobaczymy jak będzie w piątek. Ja na miejscu trenera Stokowca dałbym szansę młodym, bo swojej pozycji i tak już nie poprawią, pieniędzy im nie przybędzie. To naturalna sprawa, aby ogrywać mniej doświadczonych w sytuacji, gdy cel już zrealizowałeś. To wydaje się naturalne - mówi Leszek Ojrzyński.

Lubinianie faktycznie nie mają o co walczyć i można powiedzieć, że to oni rozdają karty w walce o utrzymanie. Od tego, jakie postawią warunki Arce, zależy to, kto spadnie z Ekstraklasy.

Sonda

Zagłębie Lubin - Arka Gdynia: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Zagłębie Lubin - Arka Gdynia TRANSMISJA TV

Mecz Zagłębie Lubin - Arka Gdynia będzie dostępny w stacji Canal+ i Canal+ Sport. Relacja LIVE również w portalu gol24.pl. Początek o godzinie 20:00. Zapraszamy!