Mecz Legia Warszawa - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Legia Warszawa - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 7. kolejka
2017-08-27 18:00

Legia Warszawa

2

Zagłębie Lubin

1

• Za te 100 minut emocji serdecznie dziękuje i zapraszam na kolejne relację LIVE w naszym serwisie!

• Legia nie bez problemów ale pokonuje Zagłębie Lubin! Tym samym mistrz Polski wskakuje na podium tabeli Lotto Ekstraklasy! Mimo tego że ten nie porywał to było bardzo dużo emocji!

• Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni! Zagłebie po raz pierwszy w tym sezonie przegrywa mecz!

• Świetna indywidualna akcja Szymańskiego! Szkoda że zakończył ją niedokładnym podaniem!

• GOOOOOOOOOL! Filip Starzyński pewnie zamienia karnego na gola! Będzie ciekawie!

• Thibault Moulin ukarany żółtą kartką za dyskusje!

• Bartosz Frankowski korzysta z systemu VAR i dyktuje rzut karny dla Zagłębia! Łukasz Broź zagrywa ręką w polu karnym!

• Aż 7 minut dolicza sędzia tego meczu!

• Filip Starzyński uderza bardzo niecelnie z dystansu.

• Michał Pazdan bardzo brzydko fauluje swojego rywala i dostaje drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę!

• Dobre dośrodkowanie Szymańskiego na krótki słupek, ale Sadiku uprzedzony przez obronę gości.

• Arkadiusz Malarz nie da rady grać dalej! Jest jakiś poważny uraz mięsniowy! W jego miejsce wchodzi Radosław Cierzniak!

• Ostatnia zmiana w ekipie gości. Adam Buksa zmienia Jakuba Świerczoka.

• Thibault Moulin zmienia Cristiana Pasquato.

• Jędrzejczyk narzeka na ból ręki. Nie wiadomo czy da radę kontynuować grę.

• Kucharczyk dobrze dogrywa w pole karne, ale do piłki najszybciej dobiega Guldan, który wyjaśnia sytuacje.

• Najpierw strzał na bramkę oddał Pasquato, został on jednak zablokowany. Piłka spadła pod nogi Szymańskiego, a już strzał młodego zawodnika Legii wpada do bramki! Dodać trzeba że po rykoszecie lecz to nie zmienia faktu żę na tablicy mamy już 2:0!

• GOOOOOOOL! Sebastian Szymański podwyższa prowadzenie na 2:0!

• Kolejna zmiana w Zagłębiu. Sasa Balić zmienia Daniel Dziwniela.

• Jakub Świerczok miał świetną okazję do wyrównania ale wcześniej zagrywa ręką. Piłka dla Legii.

• Piotr Stokowiec od razu reaguje na tą sytuacje. Bartłomiej Pawłowski zmienia Filipa Jagiełło.

• Michał Kucharczyk odbiera piłkę Dziwnielowi, a poźniej wystawia idealną piłkę dla Armando Sadiku, który takiej sytuacji zmarnować już nie mógł! Legia wychodzi na prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOL! Armando Sadiku wyprowadza Legię na prowadzenie!

• Michał Pazdan nieprzepisowo zatrzymuje kontrę rywala i dostaje żółtą kartkę.

• Sadiku nie zdołał dojść do piłki zagranej przez Szymańskiego.

• Jakub Świerczok za żywiołowe dyskusje ukarany żółtym kartonikiem.

• Dziwniel dogrywa w pole karne, tylko że i Jędrzejczyk i Czerwiński minęli się z piłką. Aut dla Legii.

• Niezłe dośrodkowanie Łukasz Brozia ale Polacek był szybszy od Szymańskiego, który pędził do piłki.

• Już na samym początku meczu Jakub Świerczok oddaje potęzny strzał i znowu swoją drużyne ratuje Arkadiusz Malarz!

• Wracamy po przerwie! Sędzia daje znak do rozpoczęcia drugiej połowy!

• Mecz nie wygląda jak pojedynek mistrza z liderem. Oby po przerwie wyglądało to dużo lepiej!

• Koniec pierwszej części meczu.

• Szymański świetnie mija rywala ale źle dogrywa w pole karne.

• Daniel Dzwiniel ukarany żółtą kartką za faul na Broziu.

• Co za próba Pasquato! Kucharczyk dogrywa mu idealną piłkę, a Włoch strzałem z przewrotki chciał zaskoczyć bramkarza! Zabrakło centymetrów! Co to by był za gol!

• Filip Jagiełło za dyskusje z arbitrem otrzymuje żółtą kartkę.

• Filip Starzyński kompletnie marnuje szansę na strzał z rzutu wolnego. Uderza gdzieś daleko w trybuny.

• Cristian Pasquato próbował swojego szczęścia strzałem z dystansu, jednak robi to bardzo niecelnie.

• Hildeberto ucierpiał przy jednym ze starć i nie może kontynuować gry. W jego miejsce wchodzi Sebastian Szymański.

• Inaki Astiz zatrzymuje dośrodkowanie Czerwińskiego. Hiszpan jest dzisiaj bardzo pewny.

• Jakub Świerczok oddaj kompletnie nieudany strzał.

• Od razu poszła kontra Legii, której nie wykorzystał Hildeberto! Portugalczyk uderza prosto w Polacka! Dużo dzieje się pod jedną i drugą bramką!

• NIEPRAWDOPODOBNE! Woźniak dostaje piłkę w polu karnym, uderza i po rykoszecie futbolówka uderza w poprzeczkę! To musiał być gol!

• Tragiczny błąd Krzysztofa Mączyńskiego. Na szczęście dla reprezentanta Polski zdołał on tą pomyłkę naprawić. Jakub Świerczok już pędził w stronę bramki Malarza.

• Znakomite dogranie Michała Kucharczyka, ale dzięki interwencji Martina Polacka do piłki nie mógł dopaść Hildeberto, który miałby przed sobą pustą bramkę!

• Ależ świetna okazja Hildeberto! Portugalczyk mija kilku rywali w polu karnym, oddaje strzał, ale znakomicie broni Polacek! Było bardzo blisko!

• Dobry strzał głową Arkadiusza Woźniaka, lecz znowu świetnie broni Malarz.

• Na boisku oglądamy dzisiaj trzech zawodników powołanych do reprezentacji Polski. Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan i Krzysztof Mączyński z Legii a także Filip Starzyński z Zagłębia.

• Bardzo złe zagranie Pasquato z rzutu wolnego i piłka dla Zagłębia.

• Ładna trójkowa akcja pomiędzy Sadiku, Pasquato i Kucharczykiem, lecz ostatnie podanie zbyt mocne i "Kuchy" nie zdołał dopaść do futbolówki.

• Sprytne płaskie wrzucenie piłki z rzutu rożnego przez Cristiana Pasquato. Przy krótkim słupku strzału próbował Armando Sadiku, ale myli się znacznie.

• Arkadiusz Woźniak oddaje potężny strzał na bramkę, z którym duży problem miał Arkadiusz Malarz! Mamy pierwszy celny strzał tego meczu.

• Pierwszy strzał w meczu bardzo nieudany. Jego autorem był Armando Sadiku.

• Bartosz Frankowski daje znać do rozpoczęcia meczu! Zaczynają piłkarze Legii!

• Rozbrzmiał "Sen o Warszawie" piłkarze wyszli i trwa aktualnie przywitanie kapitanów, którymi są dzisiaj Artur Jędrzejczyk i Lubomir Guldan.

• Kibice Legii są bardzo niezadowoleni z sytuacji swojego klubu.....

• Kto dziś wygra?!

• Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w Zagłębiu. Piotr Stokowiec uznaje maksymę "jeżeli coś działa to tego nie zmieniaj". Tak więc widzimy dzisiaj identyczną 11 Miedziowych jak w meczu z Wisłą Kraków.

• W składzie Legii widzimy dzisiaj trochę niespodzianek. Przede wszystkim w pierwszym składzie widzimy Inakiego Astiza, Cristiana Pasquato i Hildeberto, którzy wcześniej nie byli pierwszym wyborem Jacka Magiery. Powoli do składu wkomponowuje się Tomasz Jodłowiec, który nie raz udowodnił że jest bardzo ważnym elementem tej układanki.

• W innych humorach do tego meczu podchodzą gracze Zagłębia. Podopieczni Piotra Stokowca są jedyną drużyną, która jeszcze w tym sezonie nie przegrała. Ich może się podobać, a żeby narzucić im swój styl gry trzeba się będzie naprawdę postarać.

• Legia znajduje się aktualnie w ciężkim okresie. Odpadnięcie z Ligi Europy przeciwko drużynie Sheriffa Tiraspol mocno podłamało atmosferę mistrza Polski. Teraz jednak trzeba się zresetować i skupić na lidze bo tutaj też łatwo nie będzie.

• Skład Zagłębia Lubin!

• Skład Legii Warszawa!

• Dzień dobry! Z tej strony wita Państwa Bartłomiej Modzelewski! Punkt godzina 18 rozpoczniemy relację LIVE z meczu Legia Warszawa - Zagłębie Lubin!

Bartłomiej Modzelewski

Mecz Legia Warszawa - Zagłębie Lubin ONLINE

Mecz Legia Warszawa - Zagłębie Lubin ONLINE ©Szymon Starnawski / Polska Press

Mecz Legia Warszawa - Zagłębie Lubin ONLINE. Spełnił się najczarniejszy scenariusz dla mistrza Polski. Legia odpadła z Ligi Europy i konsekwencje tej sytuacji mogą być bardzo poważne. Trzeba jednak patrzeć w przód, bo na podopiecznych czekają mecze w lidze, a przegranej na tym polu kibice mogą już nie wytrzymać.

Czarne chmury gromadzą się nad drużyną Legii. Mistrzowie Polski stracili nie tylko ogromne pieniądze ale także prestiż i honor związany z grą w Europejskich Pucharach. Takiej sytuacji nie było od kilku lat. Nasz kraj nie ma żadnego przedstawiciela w Europie. Brzmi to kuriozalnie, lecz niestety jest to prawda, która boli wszystkich kibiców z Polski.

Teraz podopiecznych Jacka Magiery czeka bardzo trudny okres. Trzeba zapomnieć o tym co było, a skupić się na kolejnych celach. Rywale w lidze nie odpuszczają i nie ma już czasu porażki. Problemów mnoży się coraz to więcej. Z klubu odchodzą pracownicy, a piłkarze mają kłopoty ze zdrowiem. W meczu z Zagłębiem mogą nie zagrać Michał Pazdan, Maciej Dąbrowski, Armando Sadiku, Dominik Nagy i Adam Hlousek.

- W niedzielę będą grali ci, którzy na dzisiaj są zdrowi, podejmą rękawicę i zagwarantują walkę od 1 do 90 minuty. Potrzebujemy zawodników, którzy podciągną rękawy, wyjdą na boisko i przyjmą te wszystkie uderzenia i ciosy, które są zadane po nieudanym występie w europejskich pucharach. Chcemy pokazać na boisku, że potrafimy grać, że jesteśmy jednością - będziemy walczyli o zwycięstwo niezależnie z kim gramy. Dla mnie to jedyne podejście by odnieść sukces. Ci, którzy się poddają po takich meczach, nic wielkiego w sporcie nie osiągną. Ja wiem i liczę na to, że w szatni jest wielu zawodników, którzy pokażą z nawiązką to o czym mówię - mówił na przedmeczowej konferencji Jacek Magiera.

Jak się przełamywać to tylko z najlepszymi. Taką drużyną w tym sezonie jest Zagłębie Lubin. Miedziowi są jedynym klubem, który w tym sezonie jeszcze nie przegrał. Bilans bramkowy lidera Lotto Ekstraklasy może budzić podziw. 10 bramek strzelonych i tylko dwie stracone. Początek sezonu zdecydowanie należy do podopiecznych Piotra Stokowca.

Niedzielny pojedynek zapowiada się więc niezwykle ekscytująco. Ostatnie wydarzenia stawiają w lepszej sytuacji właśnie przyjezdnych z Lubina. Trzeba jednak podkreślić że nawet bardzo przygnębiona i poobijana Legia jest mocna, więc możemy liczyć na ekscytujące widowisko.

Wiadomo już że Zagłębie zostanie liderem po 7 kolejce Lotto Ekstraklasy. Rywale o fotel lidera potknęli się i to ucieszyło także kibiców Legii. Stołeczna drużyna wygrywając dzisiejszy mecz wskoczą na drugie miejsce tuż za właśnie Zagłębie Lubin, więc ich sytuacja w lidze nie będzie wyglądała tak źle.

Mecz Legia Warszawa - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+. W internecie mecz dostępny dzięki aplikacji Canal+ Sport Online. Rozpoczęcie meczu o 18, relacja LIVE w GOL24.pl.