Ekstraklasa. Bjelica: Problemy z kontrolą gry mieliśmy tylko przez 20 minut

tom
Ekstraklasa. Bjelica: Problemy z kontrolą gry mieliśmy tylko przez 20 minut Sebastian Wolosz
Ekstraklasa. W piątkowym meczu 23. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań pokonał na wyjeździe Pogoń Szczecin 3:0. Oto co po tym spotkaniu powiedział trener "Kolejorza" Nenad Bjelica.

Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań): Myślę, że zagraliśmy bardzo dobry mecz. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu bardzo dobra. W drugiej połowie mieliśmy problemy z kontrolą gry. To dotyczy 20 minut po przerwie. Potem jednak na boisku pojawili się Robak, Radut i Trałka i znów graliśmy na swoim poziomie. Myślę, że wygraliśmy zasłużenie. Teraz koncentrujemy się na następnym meczu, który już w środę.

Źródło: Lech Poznań

Może Cię również zainteresować: Poznańska lokomotywa zmienia się w TGV! Lech znów "trójka do zera"! [ZDJĘCIA]