mac
Zadyma na meczu Lecha z Legią 20.05.2018 Spotkanie przerwane, piłkarze uciekli do szatni Twitter / PPG
Lech - Legia. Zadyma przerwała mecz - kibice najpierw zadymili stadion, a potem wybiegli na murawę. Piłkarze zmuszeni byli uciekać do szatni.

Lech - Legia. Mecz przerwany. Co się stało?
Skandaliczne zachowanie kibiców na meczu Lech - Legia. Spotkanie musiało zostać przerwane po tym, jak kibice wybiegli na murawę i zadymili stadion. W kierunku piłkarzy poleciały świece dymne. Niektórzy kibole wybiegli na boisko i rzucili się w kierunku piłkarzy. Zawodnicy Lecha Poznań musieli uciekać do szatni.

Lech - Legia online. Transmisja TV w internecie za darmo. Stream Youtube online na żywo 20.05.2018

Lech - Legia. Mecz przerwany! Kibice wbiegli na stadion i przegonili piłkarzy Lecha do szatni [WIDEO Twitter]

Zadyma na meczu Lecha z Legią. Zamieszki i policja na stadionie 20.05.2018 [Youtube wideo]

Lech - Legia. Zadyma na meczu 20.05.2018 Kibice przerwali spotkanie w Poznaniu
Aktualizacja, godz. 20:11 - Prawdopodobnie jeszcze dziś Komisja Ligi podejmie ostateczną decyzję co do rozstrzygnięcia spotkania Lecha Poznań z Legią Warszawa. Na około 10 minut przed końcem spotkania, przy wyniku 2:0 dla Legii sędzia Daniel Stefański przerwał mecz z powodu rzucenia rac w pole karne Legii. Część pseudokibiców Lecha przedarło się na murawę boiska. Interweniowała policja, a sędzia ostatecznie zakończył spotkanie. Piłkarze Legii w szatni otworzyli już szampany. Jednak oficjalnie nie mamy jeszcze mistrza Polski. Po wypełnieniu protokołu meczowego Komisja Ligi podejmie decyzję. Najprawdopodobniej będzie to walkower na korzyść Legii Warszawa.

Lech - Legia. Zadyma na meczu Lecha 20.05.2018 Piłkarze uciekli do szatni

Na stadionie przy ul. Bułgarskiej trwają zamieszki. Przypomnijmy, że do momentu przerwania Legia wygrywała w Poznaniu 2:0.

Kibice Lecha zapowiadali przed meczem, że jeżeli ich drużyna przegra z Legią, to im "wp...ą":

Sezon w Poznaniu skończył się skandalem, który może mieć bardzo przykre dla Lecha Poznań reperkusje.

T. Sokołowski: Lech zrobi wszystko, żeby Legia nie świętowała w Poznaniu

Materiał oryginalny: Lech - Legia. Zadyma na meczu Lecha Youtube 20.05.2018 Mecz przerwany. Kibice pogonili piłkarzy do szatni [Wideo Youtube] - Gazeta Współczesna