Lotto Ekstraklasa. Kazimierz Moskal: Wierzę, że w Pucharze Polski to będzie zupełnie inne spotkanie

krk
Anna Kaczmarz
Lotto Ekstraklasa. Lech Poznań bardzo pewnie zwyciężył w Szczecinie miejscową Pogoń 3:0. - Nie wiem czy zasłużyliśmy na tak wysoką porażkę - mówił po starciu z Kolejorzem Kazimierz Moskal. Okazja do rewanżu już w środę w meczu 1/2 finału Pucharu Polski, którego gospodarzem będą lechici.

Kazimierz Moskal, Pogoń Szczecin

Porażka bardzo boli, szczególnie tak wysoka. Nie wiem czy zasłużyliśmy na tak wysoką porażkę, ale taka jest piłka. Jeśli chodzi o przebieg meczu i końcowy wynik, to o naszej porażce zaważyła pierwsza połowa. Nie możemy na początku spotkania tracić takich bramek jak ta w 3. minucie. Przypomniał mi się jesienny mecz ze Śląskiem, gdy też przegrywaliśmy do przerwy 0:2. Po przerwie stworzyliśmy wiele sytuacji, niestety nic nie udało nam się strzelić. Gdybyśmy wykorzystali którąś sytuację, to może udałoby się powalczyć o dobry wynik. Za kilka dni czeka nas mecz w Pucharze Polski. Wierzę, że będzie to zupełnie inne spotkanie.

źródło: Lech Poznań