Lotto Ekstraklasa. Kosta Runjaic: W drugiej połowie drużyna pokazała charakter

krk
Andrzej Szkocki
Chociaż Portowcy do przerwy przegrywali w Niecieczy z Bruk-Bet Termalicą 1:2, to zdołali sięgnąć po komplet punktów. - W drugiej połowie drużyna pokazała swój charakter - ocenił postawę swoich podopiecznych Kosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin.

Kosta Runjaic, Pogoń Szczecin:

Wiedzieliśmy, że Termalica będzie dobrze wyglądać w pierwszych minutach meczu. To jednak my wyszliśmy na prowadzenie. Później zdarzyło się to, co może zdarzyć się w piłce. Dostaliśmy dwie kontry, przy których popełniliśmy proste błędy. Mieliśmy też trochę szczęścia, że Termalica nie powiększyła przewagi. W pewnym momencie mogliśmy obawiać się, że ten mecz może nie wyglądać dla nas dobrze. Na szczęście później wszystko potoczyło się już po naszej myśli.

W drugiej połowie drużyna była bardziej skoncentrowana, pokazała swój charakter. Później było nam już łatwiej dzięki temu zdobyć bramkę. Pod koniec mieliśmy kolejne okazje do strzelenia bramki. Zaangażowanie dało nam to, że w zasłużony sposób wygraliśmy ten mecz.

To wszystko kosztowało nas dużo energii oraz zdrowia. Tym bardziej, że nie mieliśmy dużo szczęścia na początku spotkania. Teraz czas na odpoczynek oraz na to, by popracować nad kolejnymi elementami. Zamierzamy go dobrze wykorzystać.

źródło: Pogoń Szczecin