AIP
16092017 zabrze mecz ekstraklasy gornik zabrze slask wroclaw nz z nr 4 w bialej koszulce mateusz wieteskafot  arkadiusz gola   polska press
16092017 zabrze mecz ekstraklasy gornik zabrze slask wroclaw nz z nr 4 w bialej koszulce mateusz wieteskafot arkadiusz gola polska press Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse
Mateusz Wieteska obecnie jest obrońcą Górnika Zabrze. W przeszłości był graczem Legii Warszawa, ale nie udało mu się przebić do pierwszego składu. W niedzielę wrócił na Łazienkowską, ale nie był to powrót udany. Górnik przegrał 0:1 i stracił pierwsze miejsce w tabli Lotto Ekstraklasy. Wyprzedziła go Legia. Spotkanie było dwukrotnie przerwane na kilka minut. Powodem był dym ze środków pirotechnicznych odpalonych przez fanatyków stołecznej ekipy.

Materiał oryginalny: Mateusz Wieteska: Kibice Legii pokazali, że przy Łazienkowskiej jest znakomita atmosfera - Gol24