Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia ONLINE....

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV

PKO Ekstraklasa, 12. kolejka
2017-10-14 18:00

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

Arka Gdynia

1

• Z mojej strony to tyle. Dziękuje za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje przeprowadzane przez nasz serwis. Życzę miłej niedzieli.

• Remis ten idealni ukazuje przebieg meczu. Pierwsza polowa należała do gospodarzy, zaś Arka przeważała w drugiej odsłonie. Mimo wielu stałych fragmentów gry na tablicy widniej wynik 1:1 z czego powinny być zadowolone obie drużyny.

• KONIEC SPOTKANIA!

• Ostatnia zmiana. Jazvic za Piesio.

• SZWOCH! Genialny strzał pomocnika Arki, który dobrze odnalazł się w polu karnym rywala. To powinien być gol.

• Strzał Misaka teraz zza pola karnego. Po rykoszecie piłką znajduje się jednak w rękawicach Steinborsa.

• Dobre dośrodkowanie Misaka z rzutu wolnego. Jednak strzał oddany przez jednego z partnerów ląduje bardzo daleko od bramki.

• Kolejna żółta kartka. Ukarany został Marciniak.

• Próba ataku zespołu gospodarzy. Prostopadłe dogranie do Śpiączki, lecz zawodnik ten został uprzedzony przez bramkarza Arki.

• Mamy następną roszadę. Na placu gry widnieje już Wróbel, na ławce zaś siada Stefanik.

• Kolejna zmiana. Tym razem Jurado w miejsce Siemaszki.

• Dobra akcja Arki. Kun dośrodkował teraz w pole karne Niecieczy, jednak nikt z partnerów nie zdołał oddać strzału.

• Odpowiedź trenera Bartoszka. Misak melduje się na boisku, schodzi Pawłowski.

• Druga zmiana w tym spotkaniu. Kriwiec za Nalepę.

• Akcja meczu powoli nam opada. Obie ekipy przeniosły się do środka pola fry.

• Świetna próba podopiecznych trenera Ojrzyńskiego. Piesio dograł w pole karne do Kuna, lecz ten drugi pomylił się strzelając głową.

• Pierwsza kartka w zespole Arki. Arbiter pokazuje ją Sołdeckiemu.

• NALEPA! Po średnim rzucie rożnym dla gości, piłka wytoczyła się przed pole karne. Tam do futbolówki dopadł Nalepa i oddal strzał. Piekielnie mocny strzał niemalże otarł poprzeczkę bramki.

• Drugi kartonik w tym spotkaniu. Ukarany został Miković.

• Druga połowa to jak dotychczas okres lepszej gry Gdynian. Termalica bezradnie broni się na własnej połowie.

• Dobra akcja Arki. Z prawej strony placu gry przebił się Marciniak i wstrzelił futbolówkę w pole karne. Tam odnalazł się Siemaszko, który oddal bardzo niecelny strzał.

• STEFANIK! Zatańczył teraz z piłką i oddał fenomenalny strzał zza pola karnego. Uderzenie jednak mija poprzeczkę bramki Steinborsa.

• Zaprzepaszczona akcja Arki. Dobrze przebił się Zbozień z prawej strony placu gry. W prawdzie zdołał dośrodkować, lecz wprost pod nogi zawodników z Niecieczy.

• SIEMASZKO! Bliski bramki był teraz napastnik Arki po centrze Szwocha z lewej strony boiska. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z defensorów, mamy rzut rożny dla gości.

• Pierwsza roszada. W przerwie Maksimienko zastępuje Kecskesa.

• ZACZYNAMY DRUGĄ ODSŁONĘ GRY!

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

• Nic nie wynikło z pośredniego rzutu wolnego gospodarzy. Pawłowski przerzucił wszystkich partnerów tym dośrodkowaniem.

• Ależ błąd Steinborsa. Bramkarz Arki łapie piłkę przed polem karnym. Tym razem obyło się bez żółtej kartki, lecz Termlalica ma dogodną szansę na zdobycie gola.

• GOL! Autorem bramki z rzutu karnego Mateusz Szwoch.

• Karny dla Arki. Piłkę ustawia Szwoch, zaś przed sekundą przewinił Putiwcew.

• Żółtą kartką ukarany Putiwcew za faul na Siemaszce, w środku pola.

• Po 8 "cornerze" Arki do strzału doszedł Siemaszko. Jednak tym razem snajper Arki pomylił się, piłka mija słupek bramki strzeżonej przez Muchę.

• Seria rzutów rożnych dla gości. Wydaje się jednak, że nie jest to dobry dzień Mateusza Szwocha. Co dośrodkowanie to gorsze.

• Odpowiedź Arki. Z podobnego miejsca strzał oddał Nalepa, jednak również piłka mija światło bramki Muchy.

• Mocny, ale zarazem niecelny strzał Stefanika zza pola karnego. Na piątym metrze piłkę ustawia Steibors.

• Dobra akcja miejscowych, do piłki doszedł MIković. Jednak dośrodkowanie tego zawodnika okazało się być niedokładne.

• Daleki wyrzut z autu Zbozienia w pole karne rywali, jednak ponownie górą okazali się piłkarze trenera Bartoszka.

• Ostatnie minuty spotkania to wymiana ciosów w środku pola.

• Dobra akcja gospodarzy z lewej strony placu gry, lecz Pawłowski zbyt słabo dograł do wchodzących partnerów. Żółto-Niebiescy przy piłce.

• Próba ataku Arki, jednak Kun traci piłkę przy linii bocznej boiska.

• Świetna akcja Arki. Po kilku podaniach piłka trafiła do niepilnowanego na prawym skrzydle Nalepy. Pomocnik Arki dograł wprawdzie do Zbozienia, lecz strzał tego drugiego okazał się niecelny.

• Kompletna pomyłka ze strony Helstrupa. Stoper gości zagrywa piłkę kompletnie do nikogo, od bramki Mucha.

• Strata Pawłowskiego na wysokości 20 metra w dobrze zapowiadającym się ataku. Przy piłce Arka.

• Pierwsze minuty gry to groźne kontrataki zespołu z Niecieczy oraz ataki pozycyjne ekipy z Gdyni. Jak widać ta pierwsza metoda okazuje się być bardziej skuteczna.

• Jak padł gol? Gergel otrzymał fenomenalne, płaskie dogranie z lewej strony boiska. Piłkarz ten nie pomylił się oddając strzał z 5 metra. Napomnieć można też, że futbolówka przeturlała się niemalże po nogach obu stoperów Arki.

• GOL! Autorem bramki Roman Gergel.

• Pierwsze dwa dośrodkowania Szwocha z prawej strony boiska, lecz lepsi okazali się być gospodarze.

• START!

• Sędzia Złotek wyprowadza obie ekipy na plac gry. Jeszcze tylko przywitanie kapitanów i zaczynamy!

• Do meczu pozostało niespełna 5 minut! Spoglądając na tabelę to klub z nad morza wydaje się być faworytem, lecz podopieczni trenera Ojrzyńskiego grają "w kratkę" na wyjazdach. Zaś podopieczni trenera Bartoszka udowodnili już kilkukrotnie, że na własnym stadionie potrafią stworzyć niespodziankę. Miejmy nadzieję, że czeka nas fantastyczne widowisko.

• SKŁAD GOŚCI:

• SKŁAD GOSPODARZY:

• Witam serdecznie w to sobotnie popołudnie, Z tej strony Maciej Buss, zapraszam Państwa na relację NA ŻYWO z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza : Arka Gdynia.

red, Szymon Sadurski/Dziennik Bałtycki

Termalica - Arka LIVE! Gdynianie znów wygrają na obcym terenie?

Termalica - Arka LIVE! Gdynianie znów wygrają na obcym terenie? ©Piotr Hukało

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia ONLINE. Sobotę z Ekstraklasą kontynuować będziemy w Niecieczy. O 18:00 czternasta w tabeli Termalica spróbuje wygrać z nieźle punktującą ostatnio Arką.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia ONLINE

Żółto-niebiescy po pierwsze trzy punkty na wyjeździe sięgnęli w obecnej rundzie dopiero pod koniec września, pokonując Piasta Gliwice. W następnej kolejce zawiedli, zaledwie remisując u siebie z Cracovią, ekipą zamykającą ligową stawkę. Dziś o godz. 18 czeka ich trzecie z rzędu starcie z rywalem z dolnych rejonów tabeli, bowiem Bruk-Bet wyprzedza w niej jak na razie jedynie dwóch wyżej wymienionych, niedawnych rywali Arki.

Zespół z Małopolski jak mało kto zna bramkarz gdynian Krzysztof Pilarz, który jeszcze w maju tego roku stał między słupkami na stadionie w Niecieczy, broniąc dostępu do bramki „Słoni” przy okazji przegranego meczu z Jagiellonią Białystok. Pochodzący z Nowego Dworu Gdańskiego golkiper nie ukrywa, że słaba postawa Bruk-Betu w początkowej fazie sezonu jest dla niego niespodzianką.

- Mało kto chyba spodziewał się, że zespół z Niecieczy będzie punktował tak mizernie po rozpoczęciu kolejnych rozgrywek ekstraklasy - mówi Krzysztof Pilarz. - Trudno mi też ocenić, w czym tkwi ich problem, bo nie jestem już blisko tej drużyny. Kadrowo wyglądają przyzwoicie, lecz wyników nie ma. To jednak nie jest nasze zmartwienie. My jedziemy do Niecieczy, aby wygrać i zdobyć trzy punkty. Wierzymy, że najbliższy mecz potoczy się dla nas pomyślnie.

Co ciekawe, Krzysztof Pilarz nie jest jedyną osobą wśród obecnych arkowców, która może podszepnąć trenerowi Leszkowi Ojrzyńskiemu kilka cennych uwag na temat możliwości i boiskowych nawyków graczy sobotniego rywala. Podczas przerwy na występy reprezentacji Polski z naszą „młodzieżówką”, a co za tym idzie, także z jej selekcjonerem Czesławem Michniewiczem, pracował drugi szkoleniowiec Arki Grzegorz Witt. Miał on więc okazję podpytać Michniewicza o jego byłych podopiecznych, bowiem trener ten jeszcze w ubiegłym sezonie z niemałymi sukcesami prowadził właśnie Termalikę.

Tymczasem arkowcy przerwę w rozgrywkach, związaną z występami reprezentacji Polski w eliminacjach do finałów mistrzostw świata w Rosji, wykorzystali na szlifowanie formy.- Trenowaliśmy solidnie, niektóre zajęcia były dłuższe i intensywne - mówi Leszek Ojrzyński. - Zawodnicy mieli prawo je odczuć.

Arkowcy zagrali też ostatnio sparing z Olimpią Grudziądz. Rywalowi z I ligi strzelili aż pięć bramek, a przy okazji Krzysztof Pilarz zachował czyste konto. - Zagraliśmy skutecznie, wykorzystaliśmy swoje sytuacje i wygraliśmy wysoko, co z pewnością buduje morale w drużynie - mówi bramkarz Arki. - Zwycięstwo w sparingu cieszy, tym bardziej, że rywal do łatwych wcale nie należał. Wiadomo jednak, że najważniejsza jest liga. Każdy zawodnik tęskni za grą. Same treningi, czy występy w sparingach to nie to samo. Cieszymy się więc, że ekstraklasa powraca.

Sonda

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Nie zagrają:

Termalica: Kupczak (pauza za kartki), Gutkovskis (kontuzja)
Arka: Kosut (kontuzja)

Forma w ostatnich meczach:

Termalica:
Wisła Kraków - Termalica 1:0 (sparing, 07.10.2017)
Wisła Płock - Termalica 1:0 (Ekstraklasa, 01.10.2017)
Chojniczanka Chojnice - Termalica 2:1 (Puchar Polski, 27.09.2017)

Arka:
Olimpia Grudziądz - Arka 0:5 (sparing, 06.10.2017)
Arka - Cracovia 1:1 (Ekstraklasa, 29.09.2017)
Piast Gliwice - Arka 0:1 (Ekstraklasa, 22.09.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Arka - Termalica 1:3 (Ekstraklasa, 20.11.2016)
Termalica - Arka 2:0 (Ekstraklasa, 18.07.2016)
Termalica - Arka 1:1 (1 Liga, 04.04.2015)

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny dzięki platformie Canal+ Sport Online. Komentują Piotr Laboga i Kazimierz Węgrzyn. Reporterami z murawy będą Tomasz Lipiński i Adam Westfal. Początek spotkania o 18:00. Relacja LIVE w GOL24.pl