Mecz Jagiellonia - Śląsk ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Jagiellonia Białystok

1

Śląsk Wrocław

1

• Jagiellonia po raz pierwszy w tym sezonie dzieli się punktami z drugą drużyną. Podopieczni Ireneusza Mamrota byli zespołem lepszym, ale nie udało im się uchronić przed stratą bramki.

• Sędzia kończy ten mecz!

• Sypią się kartki dla Jagiellończyków. Tym razem ukarany Łukasz Sekulski.

• Guti ukarany żółtym kartonikiem za brzydki faul na Robaku.

• 4 minuty dolicza arbiter.

• Cillian Sheridan uprzedzony przez Jakuba Wrąbla. Irlandczyk już czekał aby dobić piłkę do pustej bramki.

• Martin Pospisil dobrze dośrodkowuje, a Cillian Sheridna dobrze uderza. Jednak co z tego jak robi to niecelnie.

• Daniel Łuczak zmienia Arkadiusza Piecha.

• Michał Mak znowu urwał się obrońcom Jagiellonii, ale tym razem źle przyjął piłkę.

• Ostatnie 5 minut to typowy mecz walki. Tak naprawdę po strzale Robaka mamy długi przestój.

• Bartosz Kwiecień ukarany żółtą kartką.

• Niecelnie z rzutu wolnego uderza Marcin Robak.

• Ostatnia zmiana w Jagiellonii. Łukasz Sekulski zmienia Fedora Cernycha.

• Arkadiusz Piech uderza na bramkę, a Rafał Grzyb ręką blokuje strzał! Najpierw wydawało się że zrobił to w polu karnym lecz sędzie podejmuje decyzje o rzucie wolnym!

• Świetne uderzenie Bartosza Kwietnia, lecz także znakomicie broni Jakub Wrąbel!

• Arkadiusz Piech wygra walkę o piłke w polu karnym rywala i uderza na bramkę! Zabrakło jednak niewiele a były gracz Legii Warszawa zmieściłby ten strzał pod poprzeczkę!

• Fedor Cernych świetnie dośrodkowuje w pole karne, ale Cillian Sheridan nie zdołał dopaść do piłki! Zabrakło niewiele.

• Michał Chrapek doznaje kontuzji pachwiny i nie da rady kontynuować gry. Zmienia go Drgoljub Srnić.

• Piotr Celeban pewnie kończy groźna akcję Jagiellonii. Kapitan Śląska jest dzisiaj bezbłędny.

• Bartosz Kwiecień zmienia Tarasa Romańczuka.

• Michał Mak wygrywa pojedynek biegowy z obrońcami Jagiellonii. Później wbiega w pole karne i pewnym strzałem pakuje piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOL! Michał Mak doprowadza do remisu! Niewykorzystane szansę lubią się mścić!

• Znowu słupek zawodnika Jagiellonii! Tym razem na bramkę uderzał Rafał Grzyb! Gospodarze limit szczęścia wyczerpali chyba w poprzednich meczach!

• Martin Pospisil długo zwlekał z oddaniem strzału i ostatecznie jego uderzenie leci obok bramki Wrąbla.

• Błąd w obronie Ivana Runje, co próbował wykorzystać Piotr Celeban. Kapitan gości uderza jednak niecelnie!

• Martin Pospisil uderza na bramkę....... ale piłka trafia w słupek! Ależ było blisko!

• Potężne uderzenie Łukasza Madeja świetnie broni Marian Kelemen.

• Łukasz Burliga wykłada idealną piłkę Romańczukowi, a defensywny pomocnik Jagiellonii potężnym strzałem pokonuję Jakuba Wrąbla!

• GOOOOOOOL! Taras Romańczuk daje prowadzenie Jagiellonii w pierwszych sekundach drugiej połowy!

• No i zaczynamy drugą połowę!

• Przemysław Frankowski zmienia Karola Świderskiego. Wracający po kontuzji skrzydłowy Jagi ma rozruszać grę gospodarzy.

• Mimo ciekawego początku, szczególnie ze strony Jagiellonii Białystok, po 15 minucie już nic ciekawego się nie wydarzyło. Oby druga połowa wyglądała dużo dużo lepiej.

• Sędzia bez doliczenia choćby minut kończy pierwszą połowę.

• Zupełnie nieudane dośrodkowanie Maka. Piłkę przejmują gospodarze.

• No i komplet napastników Śląska ma już kartki na swoim koncie. Teraz ukarany został Arkadiusz Piech.

• Marcin Robak otrzymuje żółtą kartkę. Tym samym napastnik Śląska będzie pauzował w następnym meczu ponieważ jest to jego czwarta kara indywidualna.

• Cotra mocno dośrodkowuje w pole karne i końcówkami palców piłkę wybija Marian Kelemen.

• Ivan Runje przerywa dośrodkowanie Łukasz Madeja. Juz za jego plecami czaiło się kilku piłkarzy Śląska.

• Dobra prostopadła piłka Grzyba do Cernycha ale świetnie z bramki wychodzi Wrąbel który ratuje swoją drużynę.

• Martin Pospisil wystawia piłke Sheridanowi, który uderza na bramkę i myli się dosłownie o kilka centymetrów! To musiał być gol!

• Bardzo brzydki faul Łukasza Madeja i za to zostaje ukarany żółtą kartką.

• Indywidualna akcja Fedora Cernycha kończy się zablokowanym strzałem Litwina.

• Krótko rozegrany rzut rożny przez Śląska, ale błąd w przyjęciu Arkadiusza Piecha zaprzepaszcza szansę na dobry strzał graczy gości.

• Imponująco wygląda Stadion Miejski w Białymstoku.

• Tragiczne dośrodkowanie Michała Maka i od bramki zacznie Kelemen.

• Dobre dośrodkowanie Jovicia, ale piłki w polu karnym przeciwnika nie opanował Marcin Robak.

• Martin Pospil uderza na bramkę po znakomitym podaniu Cernycha, lecz Jakub Wrąbel broni dobry strzał Czecha.

• Ostra walka o piłkę Rafała Grzyba i Cotry. Jednak to obrońca Śląska górą w tym pojedynku.

• Pierwsza groźna szansa dla Jagiellonii. Taras Romańczuk mocno uderza głową na bramkę po dośrodkowaniu Pospisila. Zabrakło centymetrów.

• Pierwsze kilka minut bez rewelacji. Obie drużyny badają się, zbytnio nie atakując bramki rywala.

• Cillian Sherdian źle przyjmuję piłkę. Irlandczyk miał szansę aby zagrozić bramce Wrąbla.

• No i zaczynamy!

• Kibice głośno śpiewają hymn Jagiellonii, a piłkarze opuszczają tunel.

• Karol Świderski zastępuje dzisiaj w pierwszym składzie kontuzjowanego Arvydasa Novikovasa. Jak poradzi sobie młody skrzydłowy gospodarzy?

• Śląsk Wrocław natomiast może mówić o ogromnym pechu. Dwa razy tracili oni bowiem bramki w ostatnich sekundach. Najpierw zakończyło się to porażką, a w ostatniej kolejce remisem.

• Wyniki podopiecznych Ireneusza Mamrota mogą napawać optymizmem. Trzeba jednak jasno nakreślić że często pomagało im szczęście. Na przykład w ostatnim meczu wygrali tylko i wyłącznie dzięki samobójczej bramce Kena Kallaste w ostatnich minutach.

• Jagiellonia jeśli dzisiaj wygra swoje spotkanie wskoczy na fotel lidera. W poniedziałek może wyprzedzić ich Wisła Kraków, ale na pewno kibice wicemistrza Polski spodziewają się wygranej.

• Skład Śląska Wrocław!

• Skład Jagiellonii Białystok!

• Relację LIVE poprowadzi Bartłomiej Modzelewski!

• Witam Państwa! Za około 35 minut rozbrzmi pierwszy gwizdek Tomasza Kwiatkowskiego, który rozpocznie mecz pomiędzy Jagiellonią Białystok, a Śląskiem Wrocław!

Bartłomiej Modzelewski

1/3
przejdź do galerii

Mecz Jagiellonia - Śląsk ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Anatol Chomicz

Mecz Jagiellonia - Śląsk ONLINE. Wicemistrz Polski gościć będzie na własnym stadionie przemeblowany przez rozpoczęciem sezonu Śląsk Wrocław. Dzięki wygranej zawodnicy Ireneusza Mamrota chociaż do poniedziałku mogą zasiąść na fotelu lidera.

Mecz Jagiellonia - Śląsk ONLINE

Dużo szczęścia ma w tym sezonie Jagiellonia. Pierwsze dwa mecze wygrali tylko dzięki bramkom z rzutów karnych. Później mecz z Pogonią Szczecin to katastrofalny błąd Jarosława Fojuta, który pewnie wykorzystał Cillian Sheridan.
Dwie kolejki temu Jaga zrobiła sobie małą przerwę od zdobywania trzech punktów przegrywając z Sandecją, ale już tydzień temu w ostatnich sekundach meczu dzięki bramce samobójczej rywala zdołała wyrwać trzy punkty Koronie Kielce. Chociaż można mówić tu ogromnym szczęściu Jagiellonii to trzeba podkreślić że dzięki pozytywnym wynikom są oni w samym czubie tabeli. Kibice żółto-czerwonych będą szli na stadion przy ul.Słonecznej z nadziejami że znowu uda się wygrać. Może znowu los odwróci się w stronę ekipy z Podlasia?

- Nasz dorobek jest zadowalający. Oczywiście mógł być lepszy, bo przegraliśmy z Sandecją. Z drugiej strony patrząc obiektywnie mieliśmy kilka spotkań, których wcale nie musieliśmy wygrać. Naturalnie są jeszcze elementy wymagające poprawy. O ile nie mogę mieć zastrzeżeń w kwestii zaangażowania, to już sama płynność gry oraz budowanie akcji powinny być lepsze. Dostrzegam pewną poprawę, jednak to jeszcze nie jest to, czego oczekuję. W sobotę spodziewam się ciekawego widowiska, bo Śląsk gra w piłkę - mówił szkoleniowiec Jagiellonii Ireneusz Mamrot.

Po ogromnych zmianach kadrowych kibice Śląska ostrzyli sobie zęby na świetne wyniki swoich ulubieńców w nowym sezonie. Gwiazdy ściągnięte przez włodarzy wrocławskiego klubu miały przynieść świetną grę, super rezultaty i przede wszystkim przyciągnąć kibiców na stadion. Niestety rzeczywistość na początku sezonu okazałą się wręcz brutalna. Gra nie zachwyca, a wyniki tym bardziej (jedna wygrana w lidze i odpadnięcie z Pucharu Polski). Frekwencja także jak na tak ogromny stadion do najlepszych nie należy (13 tysięcy z Lechią i 11 tysięcy z Bruk-Betem).

Łamiące piłkarzy i kibiców Śląska są tracone głupio pod koniec meczów bramki. W 2 kolejce grając przeciwko Zagłębiu Lubin stracili oni bowiem gola, przez którego przegrali mecz derbowy, a w ostatniej serii gier dosłownie w ostatniej sekundzie meczu wypuścili z rąk wygraną z Bruk-Betem. To właśnie ten problem powoduje duży ból głowy u Jana Urbana.