red
Mecz Lech - Lechia NA ŻYWO w TV i ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz Lech - Lechia? STREAM, LIVE. Lech - Lechia LIVE na żywo [16.03.2018] Karolina Misztal
Gdzie obejrzeć mecz Lech Poznań - Lechia Gdańsk? TRANSMISJA TV i ONLINE. Ekstraklasa LIVE: Lech Poznań - Lechia Gdańsk NA ŻYWO, ONLINE. Piątek z Lotto Ekstraklasą kończymy spotkaniem Lecha Poznań z Lechią Gdańsk. Poznaniacy jeszcze w tym sezonie u siebie nie przegrali, natomiast Lechia - już pod wodzą nowego trenera - w tym roku nie poznała smaku zwycięstwa. Kto wygra tę konfrontację? Lech Poznań - Lechia Gdańsk zaplanowano na piątek 16 marca. Pierwszy gwizdek sędziego o 20:30. Gdzie oglądać mecz Lech Poznań - Lechia Gdańsk? TRANSMISJA I STREAM ONLINE [16.03.2018]

Mecz Lech Poznań - Lechia Gdańsk na żywo [16.03.2018]

Mecz Lech Poznań - Lechia Gdańsk NA ŻYWO w TV i ONLINE

Choć drużyna Nenada Bjelicy jako pierwsza straciła gola w hitowym spotkaniu z Jagiellonią u siebie, później zaczął się koncert. Lechici strzelili aż pięć goli i pokonali lidera Lotto Ekstraklasy. Najważniejsze dla poznańskiej drużyny było to, że wszystkie bramki zdobywali różni piłkarze i - drużyna wyszła z kryzysu, który pogłębiał się od kilku spotkań. Wynik 5:1 z Jagiellonią pozwolił wierzyć kibicom Lecha, że ten ma jeszcze szansę na mistrzostwo Polski.

Pierwsze spotkanie pod wodza nowego trenera Piotra Stokowca nie było dobre w wykonaniu Lechii, która już do przerwy straciła u siebie gola w starciu z Legią, która już w trakcie pierwszych sześciu minut drugiej połowy strzeliła dwie bramki i ostatecznie pokonała rywala 3:1.

Mecz Lech Poznań - Lechia Gdańsk ONLINE. Na dwóch biegunach

Do liderującej Jagiellonii i drugiej Legii Lech traci już pięć punktów. Do końca sezonu pozostało 10 kolejek więc teoretycznie wszystko jeszcze może się odmienić. Warto nadmienić, że wszystkie te drużyny spotkają się jeszcze na drodze po mistrzostwo ze względu na podział tabeli. Zanim jednak sezon wkroczy na ostatnią prostą, warto wywalczyć sobie w nim dobre miejsce.Lechia miała w tym sezonie walczyć o europejskie puchary, ale drużyna pozbawiona jest ambicji i pomysłu na grę. Lechiści mają już trzeciego trenera, a na efekty trzeba poczekać. Gdańszczanie są jedną z najsłabszych drużyn ligi i nie ma co się dziwić - od dziewięciu spotkań nie wygrali spotkania, a ich wyjazdowy bilans również nie napawa optymizmem. Niewiele zmian wprowadził na razie nowy trener Lechii, który podobnie jak poprzednik postawił na ustawienie 3-5-2 z wahadłowymi. W pierwszym składzie pojawili się także Milos Krasić oraz bracia Paixao.

Mecz Lech Poznań - Lechia Gdańsk NA ŻYWO i ONLINE. Udowodnić dobrą postawę

Apetyty w Poznaniu urosły do nieprawdopodobnych rozmiarów, dlatego najlepiej dla piłkarzy by było, żeby potwierdzili oni dobrą dyspozycję i zanotowali wysoki wynik także w starciu z Lechią Gdańsk. Zwłaszcza że coraz skuteczniejszy jest Christian Gytkjaer, który zdobył ostatnio swojego 13. gola w tym sezonie. Do składu po kilku spotkaniach nieobecności wrócił Darko Jevtic, który też zanotował trafienie. Jeśli oni będą zawodzić, warto także zajrzeć na ławkę, gdzie świetnie dysponowany jest Kamil Jóźwiak, który sprawdza się w roli dżokera.

Do pierwszego składu Lechii wrócił Grzegorz Wojtkowiak, ale w spotkaniu z Legią popełnił sporo błędów, więc defensywa Lechii wciąż jest w opałach. Były zawodnik Lecha może jednak być zdeterminowany, by dobrze zaprezentować się w Poznaniu. Jeśli chodzi o takie "smaczki", dla Nenada Bjelicy dostępny jest także Rafał Janicki, który udał się do "Kolejorza" na wypożyczenie właśnie z Lechii.

Lech Poznań - Lechia Gdańsk ONLINE. Ostatnie mecze bezpośrednie:
Lechia - Lech 3:3 (21 października 2017)
Lech - Lechia 0:0 (21 maja 2017)
Lech - Lechia 1:0 (5 marca 2017)
Lechia - Lech 2:1 (18 września 2016)
Lech - Lechia 0:0 (28 kwietnia 2016)

Lech Poznań - Lechia Gdańsk TRANSMISJA TV I STREAM ONLINE

Lech Poznań - Lechia Gdańsk TRANSMISJA TV NA ŻYWO
Transmisję z meczu Lech Poznań - Lechia Gdańsk przeprowadzi stacja Canal+. Początek spotkania o godzinie 20:30. Przedmeczowe studio rozpocznie się 25 minut wcześniej w ramach SuperPiątku.
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Lech Poznań - Lechia Gdańsk w GOL24! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj ->PROGRAM TV