Sparing: Legia Warszawa – Arminia Bielefeld 1:2 [WIDEO]

JCZ
Kasper Hamalainen zdobył jedyną bramkę dla Legii
Kasper Hamalainen zdobył jedyną bramkę dla Legii Szymon Starnawski /Polska Press
Legia Warszawa przegrała swój pierwszy sparing w tym roku. W hiszpańskim Benidorm musiała uznać wyższość Arminii Bielefeld. Szesnasty zespół 2. Bundesligi wygrał z nią 2:1 (2:1). Zobacz bramki z tego spotkania.

Legia jako pierwsza wyszła na prowadzenie. Akcję rozpoczął w środku aktywny Waleri Kazaiszwili. Dograł do Adama Hlouska, a ten wystawił piłkę Kasprowi Hamalainenowi. Na przerwę, wobec indywidualnych błędów w obronie, drużyna Jacka Magiery schodziła z wynikiem 1:2. Przy wyrównującej bramce poślizgnęli się Michał Pazdan i Mateusz Wieteska. A przy drugiej za akcją nie nadążył Hlousek.

Na drugą połowę wyszła zupełnie inna jedenastka. Na boisku pojawili się m.in. dwaj nowi zawodnicy: Daniel Chima Chukwu i Dominik Nagy. Rezultat nie uległ jednak zmianie. Całe spotkanie w barwach Arminii rozegrał Tomasz Hołota (ostatnio Śląsk Wrocław).