Mecz Legia Warszawa - Piast Gliwice ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Legia Warszawa - Piast Gliwice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 5. kolejka
2017-08-11 20:30

Legia Warszawa

3

Piast Gliwice

1

• Za wspólnie spędzony czas serdecznie dziękuje i zapraszam na kolejne relację LIVE w naszym serwisie!

• Legia w końcu przełamuje się, wygrywając pewnie 3:1 z Piastem! Dla Legii może to być pozytywny impuls przed pojedynkiem w Lidze Europy. Teraz kibice Wojskowych na pewno liczą na serie zwycięstw swojej drużyny!

• Po tym zdarzeniu sędzia kończy mecz!

• ..... i Słowieniec Sasa Zivec.

• Zaiskrzyło pomiędzy Thibault Moulin a Sasą Zivcem i posypały się kartki. Żółty kartonik obejrzał i Francuz...

• Dziczek jeszcze próbuje strzału z dystansu i piłka ląduje w siatce, ale za bramką.

• Piękne dobranie Mączyńskiego w pole karne, tam do piłki dopada Sadiku, ale napastnik Legii trafia słupek! Pech i jeszcze raz pech.

• Dośrodkowanie jednego z graczy Piasta w pole karne. Wyżej od Pazdana wyskakuje Czeski snajper i dokładnym strzałem głową pokonuje Malarza.

• GOOOL! Michal Papadopulos ratuje honor swojej drużyny.

• Po raz kolejny duży błąd defensywy gości. Armando Sadiku przejmują piłkę, zagrywa do Guilherme, ale tym razem nie daje to gola.

• Mateusz Mak po raz kolejny bardzo brzydko i z premedytacją fauluje swojego rywala za co w końcu otrzymuje żółtą kartkę.

• Krzysztof Mączyński co raz śmielej czuje się w Legii, co widać na załączonym obrazku!

• Mateusz Mak bardzo brzydko atakuje łokciem Adam Hlouska, ale co dziwne nie ogląda za to przynajmniej żółtej kartki.

• Co się właśnie wydarzyło! Najpierw świetnie podłączył się Jędrzejczyk, który zagrał przed pole karne, a tam Krzysztof Mączyński pewnym i mocnym strzałem pokonuje Szmatułe. Natomiast chwilę później gracze Piasta rozpoczynali od środka, popełnił tragiczny błąd, piłkę przejął Sadiku, który zagrywa do Guilherme, a Brazylijczyk spokojnie pakuje piłkę do siatki! Działo się oj działo!

• GOOOOL! Guilherme strzela kolejnego gola!

• GOOOOL! Krzysztof Mączyński podwyższa prowadzenie Legii!!

• Piłkarze wracają na murawę, więc można grać dalej!

• W taki sposób Michał Pazdan uratował swoją drużynę. Coś niesamowitego.

• Bartosz Frankowski zarządza chwilową przerwę w meczu. Piłkarze muszą uzupełnić płyny .

• Josip Barisić zmienia Michała Jankowskiego.

• Patryk Dziczek ukarany żółtą kartką.

• To co się teraz wydarzyło było NIEPRAWDOPODOBNE! Najpierw katastrofalny błąd popełnił jeden z graczy Legii, Piast szybko zaatakował, na pustą bramkę uderzał Papadopulos, a Michał Pazdan jak spod ziemi wyskoczył i wybija z samej linii bramkowej!

• Ostatnia zmiana w Legii. Michał Kopczyński melduje się na boisku, a zmienia on Kaspera Hamalainena.

• Legia próbowała szybkimi atakami zaskoczyć rywali, lecz za każdym razem kończy się to niedokładnym ostatecznym dograniem.

• Krzysztof Mączyński głową dogrywa do Sadiku, a Albańczyk ze skraju pola karnego uderza mocnym płaskim strzałem. Szmatuła jednak znakomicie broni to uderzenie!

• Adam Hlousek zmienia Michała Kucharczyka. Ta zmiana oznacza roszady także w taktyce gospodarzy.

• Teraz Marcin Pietrowski uderzał z dystansu i znowu nic z tego nie wyszło. Arkadiusz Malarz tylko może spokojnie odprowadzać piłkę wzrokiem.

• Martin Bukata próbował swojego szczęścia strzałem z dystansu. Wyglądało to groźnie, ale nie przyniosło to żadnego efektu.

• Już w czwartek Legia zagra pierwszy mecz IV rundy Eliminacji Ligi Europy przeciwko drużynie Sheriffa Tyraspol. Jak poradzą sobie podopieczni Jacka Magiery?

• Zmiana także w szeregach Piasta. Michał Mak zmienia Denisa Gojko.

• Daniel Chima Chukwu nie zachwycił w tym meczu i opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Armando Sadiku.

• Michał Kucharczyk chciał szybko skontrować Piasta, ale Aleksandar Sedlar nie chciał na to pozwolić i brzydko fauluje "Kuchego". Za to zostaje ukarany żółtą kartką.

• Artur Jędrzejczyk przerywa dobrze zapowiadającą się kontrę Piasta i otrzymuje żółtą kartkę.

• Znakomicie zabrał się z piłką Krzysztof Mączyński, wygrywając pojedynek biegowy z obrońcami Piasta, ale ostatecznie dogrywa zbyt słabo.

• Z którego kompletnie nic nie wychodzi i piłka dla Legii.

• Denis Gojko przegrywa pojedynek z Guilherme, ale jednocześnie wywalcza rzut rożny.

• Seria dośrodkowań Piasta i każde zakończone fiaskiem.

• Sędzia Bartosz Frankowski gwiżdże, a piłkarze Legii rozpoczynają drugą połowę!

• Mecz zdecydowanie nie rozpieszcza widzów. Piast Gliwice w żaden sposób nie postraszył Wojskowych, a Legia po zdobyciu gola mocno uspokoiła swoją grę. Jak będzie wyglądała druga połowa? Zobaczymy za 15 minut!

• Koniec pierwszej połowy!

• Zamieszanie w polu karnym Legii po rzucie rożnym dla Piasta, ale świetnie zachowuje się Daniel Chima Chukwu i napastnik gospodarzy ratuje swoją drużynę.

• 2 minuty do pierwszej części meczu dolicza sędzia Bartosz Frankowski.

• Nie dogadali się pomiędzy sobą Jędrzejczyk i Nagy, przez co tracą piłkę na rzecz rywala.

• Hamalainen zakręcił obrońcą rywala, dograł w pole karne, ale spokojnie radzą sobie z tym goście.

• W końcu szybciej zaatakowała Legia. Po dośrodkowaniu Nagy'a strzałem głową próbował podwyższyć wynik Michał Kucharczyk, ale robi to bardzo niecelnie. Jeszcze tam za obrońcami czaił się Chukwu, jednak nie zdołał on dopaść do futbolówki.

• Legia po zdobytym golu gra bardzo spokojnie, jednocześnie mocno szanując piłkę. Typowy mecz dla "koneserów".

• Dobra próba strzału Sasy Zivca. Piłka minęła bramkę Arkadiusza Malarza o kilkanaście centymetrów.

• Ciekawa cieszynka wykonana przez Dominika Nagy'a, Daniela Chimy Chukwu i Hildeberto.

• Świetną sytuację marnuje Kasper Hamalainen. Fin po dośrodkowaniu Jędrzejczyka nieczysto uderza w piłkę.

• Ostatnie 10 minut raczej nie porwało poziomem.

• Niedokładne dośrodkowania Thibault Moulin i spokojnie piłkę odbierają defensorzy Piasta.

• Maciej Dąbrowski chciał zaskoczyć bramkarza rywali strzałem z ponad 30 metrów. Ta szalona próba nie miała jednak prawa się udać i od bramki zacznie Szmatuła.

• Sprytne rozegranie rzutu wolnego przez Krzysztofa Mączyńskiego. Po raz kolejny do piłki dopadł Dominik Nagy jednak tym razem nie zdołał stworzyć zagrożenia.

• Konstantin Vassiljev nie da rady kontynuować gry! Kontuzja pomocnika gości. W jego miejsce na murawie melduje się Michal Papadopulos.

• Świetnie rozegrana akcja przez graczy Legii, lecz ostatecznie Michał Kucharczyk nie zdołał dopaść do futbolówki! Mogło być już 2:0.

• Z rzutu rożnego dośrodkował Krzysztof Mączyński, piłka spadła pod nogi Dominika Nagy'a, a młody Węgier huknął jak z armaty pokonując Jakuba Szmatułę!

• GOOOOL! Dominik Nagy otwiera wynik spotkania!

• Niecelny strzał z dystansu Thibault Moulin'a. Tylko odprowadził wzrokiem piłkę golkiper Piasta.

• Płaski strzał "Cesarza Estonii" z problemami, ale broni Arkadiusz Malarz.

• Thibault Moulin fauluje Jankowskiego w niedalekiej odległości od bramki Malarza. Będzie szansa na strzał dla Vassiljeva.

• Szybki kontratak Piasta zakończony pułapką ofsajdową obrońców Legii.

• Guilherme, który gra dzisiaj na lewej obronie często będzie się podłączać do akcji ofensywnych. Może przynieść to bardzo fajne skutki.

• Dobre dośrodkowanie Hamalainen kończył Chukwu, ale zrobił to zbyt lekko i spokojnie piłkę wyłapuje Szmatuła. Był to pierwszy celny strzał w meczu.

• Bardzo sprytne i delikatne wstrzelenie piłki w pole karne przez Krzysztofa Mączyńskiego, ale Hamalainen przegrywa pojedynek z rywalem.

• Po raz kolejny kibice Legii Warszawa uczcili oprawą weteranów Powstania Warszawskiego!

• Pierwsza akcja gości, dośrodkowanie Jankowskiego spokojnie wybija Michał Pazdan.

• Zaczynamy! Od środka rozpoczną goście!

• Sędzia dzisiejszego meczu będzie dzisiaj Bartosz Frankowski, czyli dostępny będzie system VAR!

• Jeszcze odśpiewany zostanie Hymn Polski! Uczczone tym samym zostanie Święto Wojska Polskiego, które będzie 15 sierpnia!

• Bartosz Frankowski wyprowadza obie ekipy! Zaraz rozpocznie się 5 kolejka Ekstraklasy!

• Dzisiaj hymn Legii Warszawa grany był przez orkiestrę! Piękny moment!

• Kto dziś zdobędzie komplet punktów!?

• Po ostatnich wynikach w mediach zaczęło mówić się o zwolnieniu Jacka Magiery. Prezes Legii, Dariusz Mioduski zapewnił jednak że szkoleniowiec mistrzów Polski może liczyć na jego pełne zaufanie.

• Jacek Magiera lekko zaskakuje dzisiaj wyjściową 11. Prawdziwą szansę w ataku otrzymuje się Daniel Chima Chukwu, który tak naprawdę po raz pierwszy zagra od pierwszej minuty w lidze. Jak poradzi sobie Nigeryjczyk?

• Garść statystyk przed meczem.

• Na wpadki czasu już nie ma... Legia znowu musi gonić pędzącą czołówkę.

• W 2014 roku Kamil Wilczek, grając jeszcze w barwach Piasta, praktycznie w pojedynkę pokonał Legię. Jego hattrick kibice pamiętać będą jeszcze długo. Pamięta ten mecz także Angel Perez Garcia. To właśnie on prowadził Piast w tym pamiętnym meczu.

• Obie drużyny liczą dzisiaj na przełamanie. Legia zdołała wygrać tylko jedno spotkanie w tym sezonie, natomiast Piast nie wygrał jeszcze w ogóle. Kto dzisiaj wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku?

• Skład Piasta Gliwice!

• Skład Legii Warszawa!

• Witam Państwa bardzo serdecznie! Równo za godzinę zabrzmi pierwszy gwizdek na stadionie przy Łazienkowskiej 3! Legia Warszawa gościć będzie Piast Gliwice! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Bartłomiej Modzelewski

Legia - Piast LIVE! Kibice nie wybaczą kolejne wpadki

Legia - Piast LIVE! Kibice nie wybaczą kolejne wpadki ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Legia Warszawa - Piast Gliwice ONLINE. Takiego początku sezonu Legia nie notuje zbyt często. Dwie porażki, jeden remis i tylko jedno zwycięstwo nikomu związanemu z Wojskowymi satysfakcji nie daje. Czas w końcu zacząć wygrywać, ponieważ z każdą utratą punktów obrona tytułu będzie się oddalać. Początek o 20:30, relacja LIVE w GOL24

Mecz Legia Warszawa - Piast Gliwice ONLINE

W Warszawie niezadowolenie widać gołym okiem. Nie tak to wszystko miało wyglądać. Legia miała spokojnie awansować do Ligi Mistrzów i jednocześnie wygrywać wszystko w lidze. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna. Odpadnięcie w III rundzie Eliminacji Ligi Mistrzów, ale co bardziej martwi kibiców stołecznej ekipy - porażki w lidze, które nie miały prawa się przydarzyć.

W opinii publicznej na tapecie pojawił się już Jacek Magiera. Szybko zapomina się o sukcesach trenera jeżeli przytrafi się kilka złych wyników. Jednak za szkoleniowcem mistrzów Polski murem stoi prezes i właściciel klubu, Dariusz Mioduski.

- Jeżeli mam poparcie, to jestem jak najbardziej zadowolony, ale wiem, że trenera rozliczają przede wszystkim wyniki i to jest najważniejsze. To właściciel decyduje o tym, w jakim kierunku chce iść i kogo chce na trenera. Szkoleniowca można zmienić wtedy, kiedy jest na pierwszym miejscu i wtedy kiedy jest na ostatnim - mówił na przedmeczowej konferencji Jacek Magiera.

Ostatnie wydarzenia nie przynoszą żadnych dobrych wiadomości dla sztabu szkoleniowego Legii. W wygranym meczu Pucharu Polski z Wisłą Puławy (4:1), poważnej kontuzji doznał Jakub Czerwiński, który jak już wiadomo będzie potrzebował operacji. Przerwa środkowego obrońcy potrwa przynajmniej 2-3 miesiące. Do pełnego zdrowia szybko nie powróci także Miroslav Radović. Kapitan Warszawskiej drużyny najprawdopodobniej też potrzebować będzie zabiegu, więc nie można określić jak długo potrwa rekonwalescencja popularnego “Rado”.

Kibice w Gliwicach również nie tak wyobrażali sobie początek sezonu. Podopieczni Dariusza Wdowczyka są jedyną drużyną w lidze, która jeszcze nie zdołała wygrać. Jak nietrudno się domyślić z dwoma punktami na koncie zajmują oni aktualnie ostatnie miejsce w tabeli. W mediach dużo mówi się także o zwolnieniu szkoleniowca Piasta. Krążyły plotki o tym że rzekomo wicemistrza Polski 15/16 przejąć miał Waldemar Fornalik. Kilka dni temu jednak były selekcjoner reprezentacji Polski uciął spekulacje, mówiąc o tym że na tą chwilę tematu Piasta nie ma.

Oba kluby znajdują się w niemałym dołku i aby z niego wyjść potrzebują zwycięstwa w piątkowym pojedynku. Zapowiada się więc walka o każdy centymetr boiska, ponieważ rywale odpuszczać nie mają zamiaru.

Legia Warszawa - Piast Gliwice: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Nie zagrają:

Legia: Tomasz Jodłowiec, Miroslav Radović, Jarosław Niezgoda, Jakub Czerwiński
Piast: Gerard Badia, Joel Valencia

Przypuszczalne składy:

Legia Warszawa: Arkadiusz Malarz - Łukasz Broź, Maciej Dąbrowski, Michał Pazdan, Adam Hlousek - Guilherme, Krzysztof Mączyński, Thibault Moulin, Michał Kopczyński, Dominik Nagy - Armando Sadiku.

Piast Gliwice: Jakub Szmatuła - Martin Konczkowski, Aleksandar Sedlar, Hebert, Marcin Pietrowski - Mateusz Mak, Patryk Dziczek, Martin Bukata, Konstantin Vassiljev, Sasa Zivec - Maciej Jankowski.

Forma w ostatnich meczach:

Legia Warszawa:
Wisła Puławy - Legia 1:4 (Puchar Polski, 08.08.2017)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia 1:0 (Ekstraklasa, 05.08.2017)
Legia - FK Astana 1:0 (Liga Mistrzów, 02.08.2017)

Piast Gliwice:
Stal Mielec - Piast 0:2 (Puchar Polski, 08.08.2017)
Piast - Śląsk Wrocław 1:1 (Ekstraklasa, 04.08.2017)
Lech Poznań - Piast 5:1 (Ekstraklasa, 30.07.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Piast - Legia 1:5 (Ekstraklasa, 11.12.2016)
Legia - Piast 0:0 (Ekstraklasa, 07.08.2016)
Legia - Piast 4:0 (Ekstraklasa, 08.05.2016)

Mecz Legia Warszawa - Piast Gliwice TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport (w internecie mecz dostępny na platformie Canal+ Sport Online). Komentują Rafał Wolski i Tomasz Wieszczycki. Gościem Żelisława Żyżyńskiego w studiu Super Piątku będzie Andrzej Juskowiak. W rolę reporterów z murawy wcielą się zaś Daria Kabała-Malarz, Cezary Olbrycht oraz Bartosz Ignacik. Relacja LIVE z Legia - Piast w GOL24.pl. Startujemy o 20:30.