Mecz Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie...

Mecz Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 31. kolejka (gr. spadkowa)
2018-04-15 18:00

Śląsk Wrocław

1

Sandecja Nowy Sącz

0

• Dziękujemy za bycie z nami i zapraszamy do śledzenia kolejnych relacji na żywo. Do usłyszenia!

• Było lepiej, niż przewidywano. Dynamiczne akcje, kontrowersje, a wszystko to rozstrzygnięte dzięki trafieniu w... 1. minucie. Piękny strzał Mateusza Cholewiaka dał 3 punkty Śląskowi, który tym samym przeskoczył w tabeli Lechię Gdańsk. Sandecja natomiast po raz kolejny nie wygrała i należy mieć wątpliwości, czy zawodnicy z Nowego Sącza zdołają wybronić się przed spadkiem.

• W ostatnich sekundach to Śląsk mógł jeszcze wyprowadzić drugi cios. Akcja przerwana, sędzia kończy to emocjonujące spotkanie. Śląsk ma upragnione zwycięstwo!

• Mija czwarta doliczona minuta. Mnożą się dośrodkowania w "szesnastkę" wrocławian, którzy jednak umiejętnie się bronią.

• Żegnany brawami Kosecki. Dzięki zmianie taktycznej Piech powącha murawę.

• Gorąco pod bramką Słowika. Ataki suną z każdej strony.

• Srnić zmienia Picha.

• Baran żywiołowo protestuje na ławce rezerwowych i arbiter musiał upomnieć go kartonikiem.

• Wydawało się, że Małkowski był faulowany przed polem karnym Śląska. Mimo to gramy dalej.

• No i wykazał się zmiennik! Małkowski huknął z dystansu i Słowik był zmuszony do interwencji. Po chwili jeszcze Szufryn próbował zaskoczyć golkipera, ale nic z tego.

• Bezradna jest Sandecja, która nie potrafi rozwinąć skrzydeł. Przypomnijmy, że podopieczni Moskala potrzebują punktów jak powietrza - ze sporą stratą zamykają ligową tabelę.

• Kosecki podcina Brzyskiego, byłego kolegę z Warszawy. Nie zobaczymy go w następnej kolejce.

• Ostatnia zmiana w Sandecji. Kwadrans dostaje Małkowski.

• Gorąco na boisku! Riera fauluje po raz kolejny i wylatuje z boiska! To może zmienić obraz meczu.

• VAR w użyciu, ale Lasyk ostatecznie nie dopatrzył się faulu przy sytuacji z Chrapkiem.

• Chrapek nie jest w stanie kontynuować gry.

• Trochim ustępuje miejsca na murawie Cetnarskiemu.

• Zwija się z bólu Chrapek. Nie wygląda to dobrze.

• Kompletnie niewidoczny jest Marcin Robak. Teraz zachował się biernie przy ciekawym dośrodkowaniu Dankowskiego.

• Zawzięcie bije dzisiaj rzuty rożne Sito Riera i robi to całkiem nieźle, ale jego koledzy nie potrafią oddać strzału.

• Jakiegoś urazu nabawił się Krachunov. Opatrywany teraz obrońca.

• Na stadionie 6245 kibiców.

• Nieporozumienie Gliwy i Szufryna, było blisko utraty kolejnego gola.

• Kolejny błąd Brzyskiego i kolejne mądre zagranie Ksionza. Imponuje dzisiaj grą ten zawodnik.

• Brzyski fauluje Koseckiego. Z rzutu wolnego jednak nie wynika nic sensownego.

• Dobre rozprowadzenie akcji do Bartosza, a ten dośrodkowuje prosto na głowę jednego z defensorów Śląska.

• Od razu bardzo aktywni gracze z Nowego Sącza. Wywalczyli już kilka stałych fragmentów.

• Na trawę po przerwie nie wybiegnie już Mraz. Obejrzymy za to Brzyskiego.

• Wracamy na boisko!

• Po dokładnie 45 minutach pan Lasyk kończy pierwszą odsłonę. Wyrównane starcie, jednak minimalne prowadzenie Śląska wydaje się być prawidłowe, gdyż to on jest bardziej konkretny w swoich działaniach.

• Sporo korzystają dziś ze skrzydeł obie ekipy, ale to ataki środkiem należą do najgroźniejszych.

• Dużo fauli w końcowej fazie pierwszej połowy. Teraz ucierpiał Bartosz.

• Ależ zamieszanie w polu karnym Sandecji! Pogubili się defensorzy gości, ale wrocławianie nie wykorzystali okazji na podwyższenie wyniku.

• Świetna interwencja Cholewiaka w defensywie. Jest to z pewnością jeden z najlepszych piłkarzy na boisku.

• I kolejny kartonik. Tym razem Krachunov "wyciął" Picha.

• Żółtą kartką ukarany Sito Riera. Brzydki faul na Kasprzaku.

• Uspokoiło się nieco to spotkanie.

• Przypadkowe zagranie ręką Kolewa i rzut wolny dla gospodarzy.

• Bardzo złe dośrodkowanie Mraza z kornera. To nie jest na razie mecz tego zawodnika.

• SŁUPEK! Świetny kontratak, podanie Trochima trafiło do Sovsića, który huknął bez zastanowienia! Słupek uratował Słowika!

• Przebojowa akcja Koseckiego i Gliwa musiał się natrudzić, by odbić strzał byłego zawodnika Legii.

• Podopieczni Moskala otrząsnęli się na dobre z szoku i szukają wszelkich sposobów, by wyrównać stan meczu. Najbliższe minuty zapowiadają się niezwykle interesująco.

• Po raz kolejny Ksionz w roli głównej. Tym razem inteligentnie dał się sfaulować we własnym polu karnym.

• Ksioooonz! Co za uderzenie! Świetna interwencja Słowika!

• Spokojnie budują wrocławianie atak pozycyjny, a Sandecja niespecjalnie stara się im w tym przeszkadzać.

• Ksionz! W ostatniej chwili pomocnika uprzedził kapitan Śląska.

• Szybko próbowała odpowiedzieć Sandecja, ale dużo niedokładności widać w poczynaniach przyjezdnych.

• Cóż za start w wykonaniu Mateusza Cholewiaka! Świetne uderzenie tego zawodnika z ponad 20 metrów. Ależ się nam zaczyna to spotkanie!

• GOOOOOOOOL! 1:0 DLA ŚLĄSKA! Cholewiak!

• Zaczynamy!

• Ostatni zespół naszej ligi nie wygrał od... 21 spotkań.

• Mecz we Wrocławiu zakończy kolejkę w grupie spadkowej. Po weekendowych rozstrzygnięciach Śląsk nadal ma 2 punkty przewagi nad strefą spadkową, a Sandecja potrzebuje aż 5 "oczek" do bezpiecznego miejsca w tabeli.

• Witamy w relacji z 31. kolejki LOTTO Ekstraklasy. W pierwszej serii spotkań po podziale punktów Śląsk Wrocław podejmie na własnym stadionie Sandecję Nowy Sącz.

Maciej Jakubski

Śląsk - Sandecja LIVE! Kto wygra pierwszy raz w tym roku?

Śląsk - Sandecja LIVE! Kto wygra pierwszy raz w tym roku? ©Pawel Relikowski / Polska Press

Mecz Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Fakty są nieubłagane: obie drużyny nie wygrały w tym roku i obok Bruk-Bet są chyba najpoważniejszymi kandydatami do spadku. Śląsk ustabilizował nawet formę: remis u siebie, porażka w delegacji, co nie wróży najlepiej. Jeszcze większą stabilizacją może pochwalić się Sandecja, która ostatni raz wygrała we wrześniu. Relacja LIVE od 18:00 w GOL24.

Mecz Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

We Wrocławiu humory chyba ciut lepsze niż przed tygodniem, gdy nie bez wysiłku udało się zremisować z rezerwami Korony. Po zawieszeniu za kartki wraca Augusto, który u trenera Pawłowskiego jest tym, który wykonuje stałe fragmenty gry.
Do treningów wrócił również Chrapek, co daje więcej możliwości w środku pola. W meczu z Sandecją kluczowe powinny być właśnie stałe fragmenty i dokładne dogrania do Robaka i Piecha, bo nikt nie ma wątpliwości, że Sandecja przyjedzie się bronić.

W zespole gości humory chyba także bojowe. Do gry gotowy jest kapitan Sandecji Szufryn, który w meczu z Wisłą Kraków zszedł przedwcześnie z boiska. Poza Korzymem wszyscy są gotowi do gry, choć występ Michala Piter-Bučko wydaje się mało realny.Ostatni wyjazd Sandecji do Zabrza zakończył się cennym remisem 2:2. Jeśli z Górnikiem dało się powalczyć, to dlaczego nie ze Śląskiem?

Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Przewidywane składy:

Śląsk: Słowik - Dankowski, Celeban, Rieder, Augusto - Tarasovs, Riera - Cholewiak, Piech, Pich - Robak.
Sandecja: Gliwa - Bartosz, Kraczunow, Szufryn, Benga - Mraz, Ksionz, Kasprzak, Małkowski - Trochim - Kolew.

Nieobecni

Śląsk: Mak, Cotra, Kokoszka, Madej, Pawelec (wszyscy kontuzje)
Sandecja: Korzym (kontuzja)

Mecz Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+. W internecie mecz dostępny w aplikacji Canal+ Sport Online oraz na stronie ncplusgo.pl. Komentuje duet Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski. Relacja LIVE w GOL24.pl od 18:00. Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV