Leicester City

3

Newcastle United

0

• Z King Power Stadium to wszystko, za wspólne przeżywanie emocji dziękuje Filip Błajet. To jednak oczywiście nie koniec relacji LIVE! na naszym portalu, a trwa już chociażby relacja z finału Pucharu Polski. Zapraszamy!

• Z kolei fani Srok dalej w czarnej rozpaczy. Ich ulubieńcy nie tylko przegrali kolejny mecz, ale także stracili z powodu kartek Janmaata i Williamsona. Carver będzie miał problemy z zestawieniem defensywy na kolejne starcie.

• Nigel Pearson może świętować. Jego ekipa nie tylko efektownie wygrała, ale także znacząco przybliżyła się do utrzymania. Zespół Leicester wygrał 5 z ostatnich 6 ligowych meczów.

• Koniec meczu. Leicester pewnie zwycięża i oddala się od strefy spadkowej!

• Vardy bardzo blisko swojego gola w tym meczu. Albrighton dośrodkował, lecz snajper Lisów skierował głową piłkę obok słupka.

• Hammond po raz kolejny uderzał z dystansu, lecz po raz kolejny niecelnie.

• Janmaat kończy z czerwienią dzisiejszy mecz. Kolejny faul na Vardy'm.

• Kramarić na spalonym.

• Newcastle przedostało się pod bramkę Lisów. De Jong znalazł się w polu karnym, lecz jego strzał w krótki róg wybił Schmeichel.

• Vardy jednak wrócił do gry i przeprowadził kolejną groźną akcję. Kramarić jednak uprzedzony.

• Vardy leży na murawie. Napastnik prawdopodobnie nie da rady dokończyć spotkania.

• Akcja Vardy'ego, ale napastnik znowu przesadził z siłą swojego dośrodkowania. Piłka na aucie.

• Oba zespoły czekają już chyba na końcowy gwizdek. Newcastle nie bardzo potrafi, a Leicester nie do końca chce.

• Ostra wrzutka Albrightona wyłapana przez Tima Krula.

• Dummett powalił Vardy'ego chwytem rodem z judo. Na jego szczęście obyło się bez kartki.

• Ulloa zmieniony przez Kramaricia. Nie będzie hat-tricka Argentyńczyka.

• Kramarić przygotowuje się do wejścia na murawę.

• Niezła centra zakończona strzałem Hammonda zza pola karnego. Niecelnie.

• Colback sfaulował Vardy'ego na wysokości pola karnego. Mahrez szykuje się do wrzutki.

• Młodziutki Armstrong zmienia Pereza.

• Hammond zmienia Cambiasso. Kolejny udany mecz doświadczonego pomocnika.

• Vardy szukał dośrodkowaniem Ulloli, lecz trochę przesadził z siłą filigranowany napastnik.

• Colback uderzył obok muru, ale prosto w ręce Schmeichela. Duńczyk nie miał problemów z wyłapaniem piłki.

• Perez faulowany 20 metrów przed bramką Lisów.

• Z rzutu wolnego nic groźnego nie wynikło.

• Dummett powstrzymał pędzącego na bramkę Vardy'ego. Kolejna kartka dla graczy Newcastle.

• Czerwo dla Williamsona to już 12 tego koloru kartka dla Newcastle w tym sezonie. Żaden zespół Premier League "nie zdobył" więcej.

• Wasilewski schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Ritche De Laet.

• Bardzo dużo miejsca w środku pola zostawiają oba zespoły.

• Niesamowicie trudny do powstrzymania jest dziś Vardy. Tym razem napastnik założył rywalowi siatkę i dopiero w ostatniej chwili powstrzymał go Dummett.

• Carver reaguje natychmiast. Anita za Riviere'a.

• Vardy już wstał i wydaje się w pełni sił.

• Bardzo brzydkim faulem Williamson powstrzymał Vardy'ego, który leży z grymasem bólu za murawą. Czerwona kartka dla zawodnika Srok. Newcastle w osłabieniu!

• Uderzenie Hutha zablokowane przez Williamsa. Niesamowite zamieszanie w polu karnym Srok.

• Wasyl uprzedzony przez Sissoko. Kolejny korner dla Lisów.

• Tim Krul co za parada! Doskonała centra z prawej strony Mahreza i Ulloa doszedł do strzału głową. Holender z najwyższym trudem sparował na korner.

• Ofensywnie grający Siem de Jong za Ryana Taylora. Carver stawia wszystko na jedną kartę.

• Vardy był sam na sam przez Time Krulem po doskonałym zagraniu Mahreza, lecz Holender doskonale skrócił kąt i zastopował napastnika.

• Huth doszedł do dośrodkowania Mahreza z rzutu wolnego, ale kąt był za ostry, aby Niemiec trafił w światło bramki.

• Williamson powstrzymał szarpnięciem za koszulkę Mahreza i został za to ukarany żółtą kartką.

• Rzut rożny Newcastle, lecz defensorzy ekipy Pearsona bez najmniejszych problemów poradzili sobie z dośrodkowaniem.

• Efektowna akcja gospodarzy. Vardy do Cambiasso, ten podaniem wprowadził w pole karne Schluppa, a jego dośrodkowanie dotarło do Albrightona. Były zawodnik Aston Villi kropnął jednak obok słupka.

• Płaska centra Vardy'ego wybita przez Williamsona.

• Blisko trafienia Gutierrez, ale rękę w ostatnim momencie wyciągnął Kasper Schmeichel. Honorowy gol był na wyciągnięcie ręki.

• Argentyńczyk pewnie strzelił w lewy, górny róg, a Tim Krul, choć wyczuł kierunku, nie był w stanie nawet dotknąć piłki.

• Ulloa i 3-0!

• A jedenastkę wywalczył Marcin Wasilewski, którego faulował w polu karnym Riviere.

• Tym razem dośrodkowanie z rzutu rożnego i rzut karny dla gospodarzy!

• Stały fragment gry dla Leicester. Centra Albrightona wybita przez Riviere'a.

• Druga połowa już trwa, od środka rozpoczęli piłkarze gospodarzy.

• Piłkarze obu drużyn już na murawie, zaraz zaczynamy drugą połowę!

• Z kolei ekipa Srok zmierza po kolejną porażkę z rzędu i na pewno nikt z graczy Newcastle nie może być zadowolony ze swojej dotychczasowej postawy.

• Jeśli tylko wynik się utrzyma, to Leicester znacząco zbliży się do utrzymania, a do 14 Newcastle będzie tracić tylko jedno oczko.

• Koniec pierwszej części gry. Leicester wyjdzie na drugą połowę z dwubramkowym prowadzeniem.

• Kolejna dobra interwencja Wasilewskiego. Bardzo pozytywny występ Polaka póki co.

• Matthew James znalazł się polu karnym przeciwnika, ale dotknął piłki ręką.

• Gutierrez znowuż z dystansu. Tym razem nie trafił w żadnego z kolegów z drużyny, ale jednocześnie nie trafił także w światło bramki.

• Bardzo blisko trzeciego gola! Matthew James efektownie minął rywala i mocno wbił piłkę w pole karne, lecz Cambiasso nie zdążył przeciąć lotu futbolówki.

• Pierwsza od dawna ofensywna akcja Mahreza. Rzut rożny.

• Gutierrez z dystansu. Trafił w Pereza.

• Groźna centra z rzutu wolnego Taylora, lecz Mike Williamson nie trafił czysto w futbolówkę. Wynik bez zmian.

• Sissoko wystawił Taylorowi piłkę na 30 metrze, a jego mocne uderzenie z trudem sparował Schmeichel. Srok się rozpędzą?

• Wynik sprzyja protestom kibiców Srok. Mike Ashley dalej na cenzurowanym, a Newcastle w drodze po kolejną porażkę...

• Rożny dla Srok po zagraniu Gutierreza.

• Riviere znalazł się przed Schmeichelem, ale w ostatniej chwili stracił równowagę i nie oddał nawet strzału na bramkę Duńczyka.

• Choć to Newcastle częściej utrzymuje się przy piłce, to to Leicester panuje nad sytuacją, a ustawiony na desancie Vardy stanowi ciągłe zagrożenie dla Tima Krula.

• Newcastle na połowie gospodarzy, ale ci póki co dobrze zorganizowani w defensywie, bronią bardzo szczelnie.

• Matthew James dostaje żółtą kartkę za powstrzymanie kontrataku Srok.

• Gutierrez nakładką zaatakował Cambiasso i został za to ukarany kartonikiem koloru żółtego.

• Dwie z rzędu dobre interwencje Wasilewskiego. Najpierw Polak powstrzymał Pereza, a chwilę później efektownym wślizgiem zastopował Sissoko.

• Newcastle nie wygrało żadnego z ostatnich 103 meczów, w których przegrywało dwoma golami.

• Sissoko zgrał głową do Riviere'a, a ten błyskawicznie się odwrócił i uderzył. Piłka w bocznej siatce.

• Vardy na spalonym.

• Próba przyspieszenia w wykonaniu Newcastle. Perez szukał szybkim odegraniem Gutierreza, jednak Morgan po raz kolejny był w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie.

• Tym razem Sissoko wybił futbolówkę zza pole karne i wygrał pojedynek z Ulloą.

• Kolejna groźna centra z rzutu rożnego, wypiąstkował na korner Tim Krul. Kolejny korner.

• Ekipa Johna Carvera wygląda na zrezygnowaną. Czy Leicester zaraz zada trzeci cios?

• Kolejny stały fragment gry i kolejny gol dla gospodarzy! Znowuż centrował Albrighton, a Morgan doszedł do piłki i szpicem buty zmienił tor lotu piłki. Lisy z dwubramkowym prowadzeniem!

• 2-0!!!!

• Janmaat ukarany żółtym kartonikiem za powstrzymywanie szarżującego Schluppa.

• Po centrze Albrightona głową zgrywał Morgan, lecz nic z tego nie wyniknęło.

• Efektowna dwójkowa kombinacja Albrightona i Mahreza, ale tylko rzut rożny.

• Za krótka centra Janmaata i skończyło się bez większego zagrożenia pod bramką Lisów.

• Tym razem w pojedynku z Huthem udało się Hiszpanowi wywalczyć rzut rożny.

• Perez był przez chwilę z piłką polu karnym, ale ostatecznie nawet nie wywalczył rzutu rożnego. Dobra interwencja Morgana.

• Dośrodkowanie z głębi pola Albrightona zakończone strzałem Vardy'ego. Krul pewnie wyłapał uderzenie napastnika gospodarzy.

• Newcastle próbuje się odgryźć, ale póki co kończy się na rozgrywaniu w środku pola.

• Z dystansu strzelał Gutierreza, ale celność jego próby lepiej przemilczeć.

• Kolejna próba Ulloi. Tym razem głową po dośrodkowaniu Mahreza, lecz Krul był na posterunku.

• Okazja dla gości. Janmaat zanotował dobre ofensywne wejście, które ukoronował prostopadłym podaniem do Ayoze Pereza. Hiszpan strzelał z ostrego kąta, jednak pomylił się nieznacznie.

• Na spalonym Argentyńczyk szukający swojego drugiego gola.

• To było 9 trafienie Ulloi w tym sezonie Premier League.

• Lisy strzeliły gola, ale nie zamierzają poprzestać na jednym trafieniu. Vardy znalazł się w polu karnym, przepchnął Colocciniego, ale nie trafił czysto w piłkę.

• Doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu Albrightona, w polu karnym Ulloa wyprzedza Sissoko i pewnym strzałem głową pokonuje Tima Krula. Leciester na prowadzeniu!

• GOOOOOOOOOOOOOOL!

• Ostro ruszyli gospodarze. Ofensywa akcja Schluppa i natychmiast korner dla Lisów.

• Pierwszy gwizdek sędziego za nami, od środka piłkarze Zaczynamy!

• Efektowna kartoniada na King Power Stadium, a obie ekipy już na murawie.

• 5 minut do rozpoczęcia meczu!

• W pierwszym meczu między oboma zespołami górą było Newcastle, a zwycięskiego, jedynego gola zdobył Gabriel Obertan.

• Z kolei Newcastle notują niefortunną passę 7 kolejnych przegranych, przez co Sroki stały się zamieszane w walkę o utrzymanie. Czy zespół Johna Carvera przełamie w Leicester złą serię?

• Lisy do spotkania podchodzą po porażce z Chelsea, ale wcześniej ekipa Nigela Pearsona odniosła 4 ligowe zwycięstwa.

• Zmiennicy w ekipie Srok: Woodman, Abeid, Anita, Ameobi, Cabella, de Jong, Armstrong

• Ławka rezerwowych Leicester: Schwarzer, De Laet, Konchesky, Drinkwater, Hammond, Wood, Kramarić

• Znamy już wyjściowej jedenastki obu ekip. O ile Nigel Pearson nie zaskoczył, to Jack Carver ciągle szuka nowych rozwiązań. Czy Sroki zagrają 3 w obronie? A może Ryan Taylor będzie grał w linii pomocy?

• Już za pół godziny na King Power Stadium rozpocznie się bardzo ważny dla dolnej części tabeli mecz! Leicester City, z Marcinem Wasilewskim w składzie, podejmie Newcastle United. Na relację LIVE! z tego spotkania zaprasza Filip Błajet!

• Leicester - Newcastle LIVE!

"Wasyl" walczy o utrzymanie

Dzisiejsze spotkanie na King Power Stadium będzie bardzo ważne dla obydwu drużyn. Newcastle chce wreszcie przerwać fatalną passę siedmiu kolejnych porażek. Podopieczni Johna Carvera ostatni raz wygrali 28 lutego w meczu na własnym stadionie z Aston Villą. W poprzedniej kolejce "Sroki" przegrały u siebie z Swansea City 2:3.