Newcastle United

0

Arsenal Londyn

1

• KONIEC MECZU! Arsenal triumfuje dzisiaj na Saint James Park! Skromnym zwycięstwem 1:0 pokonuje Newcastle United. Mimo trzech punktów Londyńczycy nie zasługują na pochwałę. Przy dzisiejszych okolicznościach oczekiwało się od Kanonierów o wiele wyższego zwycięstwa.

• Coloccini zostaje ukarany żółtą kartką za faul na Coquelinie.

• Arbiter dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Monreal uderza z woleja na bramkę Holendra, ale strzał zdecydowanie za słaby.

• Ostatnia zmiana w drużynie gości. De Jong zastępuje Floriana Thauvina. Kibice kwitują występ francuza gromkimi brawami.

• Zupełnie spadło tempo gry. Arsenal bardzo ostrożnie, zachowawczo rozgrywa piłkę w środku pola.

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, Krul wybija na rzut rożny.

• Oxlade Chamberlain opuszcza boisko najprawdopodobniej przez uraz. Zamiast niego zagra Mikel Arteta.

• Steve McClaren motywuje jeszcze swoich podopiecznych na ostatnie 10 minut meczu.

• Sissoko opuszcza boisko i Steve McClaren wprowadza kolejnego ofensywnego zawodnika - Papisa Dembe Cisse.

• Arsenal bardzo nieskuteczny jest dzisiaj ze stałych fragmentów gry. Na sześć rzutów rożnych z żadnego z nich nie stworzył większego zagrożenia.

• I przed nami ostatni kwadrans meczu! Liczymy na więcej emocji!

• Ayoze Perez zastępuje ukaranego żółta kartką Anitę.

• Pierwszy raz przy piłce Giroud. Napastnik oddaje fatalny strzał z daleka, za który przeprasza swoich kolegów.

• Przygotowywany również do wejścia na boisko Perez.

• Pierwsza zmiana w meczu. Na boisko wchodzi napastnik Kanonierów - Olivier Giroud. Francuz zastępuje Theo Walcotta. Słaby występ Anglika.

• Piłkarze wykonali aż trzy razy więcej podań od zawodników Newcastle United.

• Santi Cazorla z 14 metra metra uderza wprost w ręce Tima Krula.

• Czwarty rożny dla Londyńczyków po wybiciu Sissoko.

• Fenomenalna akcja Kanonierów! Sanchez prostopadle zagrywa do Monreala, a ten posyła piłkę po ziemi jednak Walcott źle kończy dobre zagranie Hiszpana.

• Groźna akcja gospodarzy prawą stroną, jednak dobra wrzutka nie dochodzi do środkowych Newcastle.

• Bramka zostaje jednak zaliczona obrońcy Newcastle - Collociniemu.

• Do trzech razy sztuka! Najpierw z daleka strzela Santi Cazorla, strzał jednak zostaje zablokowany, piłka trafia do Ramseya, który również próbuje sił z daleka, jednak tym razem broni Krul i znów widzimy uderzenie z daleka i piłka po odbiciu się jeszcze od obrońcy od słupka wpada do bramki!

• GOOOOOOOOL! Oxlade-Chamberlain!

• Za protesty względem sędziego żółty kartonik ogląda Wijnaldum.

• Niezwykła radość na trybunach spowodowana pierwszą żółta kartkę dla zawodnika Kanonierów. Ukarany Santi Cazorla.

• Kolejna żółta kartka dla zawodnika gospodarzy. Tym razem kartkę obejrzał Anita.

• Niezwykle trudne zadanie przed zawodnikami z St. James. Czy dotrwają do końca?

• Sanchez do Walcotta i zaczynamy drugą połowę!

• W obu drużynach po przerwie bez zmian.

• Koniec pierwszej połowy meczu Newcastle - Arsenal. Kanonierzy mimo gry w przewadze nie potrafią stworzyć sobie zbyt wiele klarownych sytuacji. Do przerwy zaskakujący wynik 0:0.

• Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Z dystansu spróbował sił Sanchez, ale dobrze blokują obrońcy Newcastle.

• W ofensywie gospodarze. Wszystkie akcje prowadzone są przez Holenderskiego obrońcę Janmaata. Po wrzutkach w pole karne nie ma komu wykończyć dobrych zagrań.

• Świetne, mocne zagranie Bellerina w pole karne do Walcotta, jednak Mbemba idealnym wślizgiem oddala zagrożenie.

• Bardzo dobra akcja gości zakończona strzałem Ramseya. Bedzie rzut rożny!

• Sanchez fenomenalnie uderzył z daleka, Krul wybija futbolówkę przed Walcotta, ale Anglik nie trafia do pustej bramki z 3 metra! To musi być gol!

• Mimo że Arsenal gra jednego więcej, to wcale tego nie widać. Kanoniery swoje ataki rozgrywają chaotycznie i często tracą piłki na skrzydłach.

• Newcastle wreszcie dłużej przy piłce. Janmaat z prawej strony nie wiadomo czy uderzał czy dośrodkowywał.

• Bezpardonowe wejście Thauvina. Brutalnie gra Newcastle United. Jeżeli dalej będą tak grać z pewnością zobaczymy jeszcze niejedną kartkę.

• Sroki nie są w stanie wyjść na połowę gości.

• Pierwszy rzut rożny dla Kanonierów. Tim Krul jednak na posterunku. Pewnie wyłapał piłkę posłaną przez Ramseya.

• Znowu nieczyste zagranie gospodarzy. Faulował Colback. Arbiter jednak tym razem pobłażliwy.

• I kolejna kartka dla zawodnika Newcastle! Mbemba bezsensownie faulował Chamberlaina.

• Zdecydowanie dominują Kanonierzy. Posiadanie piłki na korzyść gości 75% - 25%.

• Czerwona kartka dla napastnika Newcastle - Mitrovicia! Celowa nakładka na prawą noge Couquelina. Dobra decyzja arbitra.

• Dobrze zapowiadający się kontratak przerwa faulem Cisse.

• Bellerin przewrócił się w polu karnym, ale sędzia nie reaguje. Choć powinien być rzut karny dla gości. Ewidentny błąd sędziego.

• Cazorla po ziemi w pole karne do Ramseya, ten jednak na spalonym.

• Świetne zagranie Bellerina z prawej strony do Walcotta. Anglik uderzył z pierwszej piłki, jednak Krul uratował Newcastle od gola. Powinno być 1:0.

• Na razie wszystkie ataki Arsenalu idą tylko lewą stroną. Świetnie układa się współpraca Bellerina z Sanchezem.

• Świetnie przebił się Sanchez na lewych skrzydle, zdołał dośrodkować, ale zbyt niedokładne dogranie wybija obrońca Newcastle.

• Pierwsze nieczyste zagranie w meczu i od razu żółta kartka. Ukarany zasłużenie Sissoko.

• Bardzo agresywnie zaczęli gospodarze. Zepchnęli Arsenal we własne pole karne i rozgrywają atak pozycyjny.

• Od środka zaczynają gospodarze dzisiejszego spotkania - Newcastle United .

• Zawodnicy obu drużyn już wyszli na murawę. Następuje przywitanie i zaraz zostaną wylosowane strony.

• Piłkarze już zeszli z rozgrzewki i zaraz wyjdą na murawę.