Swansea City

2

Newcastle United

0

• Bardzo dużo działo się dzisiaj na stadionie Swansea. Przewagę mieli gospodarze i to oni wychodzą dzisiaj zwycięsko z pojedynku z zespołem "Srok". Bardzo duży wpływ na słabą grę gości miała czerwona kartka dla Daryla Janmaata.

• Koniec meczu na Liberty Stadium! Swansea pokonuje u siebie Newcastle 2:0 i po dwóch kolejkach ma komplet punktów.

• Haidara fauluje i Mike Jones odgwizduje faul. Rzut wolny wykona zespół Swansea i będzie starał się przesunąć grę na środek pola

• Massadio Haidara zagrywa do niekrytego kolegi z drużyny. Jednak obrońca Swansea powstrzymuje zagrożenie.

• Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Jack Cork zareagował na dośrodkowanie Shelveya doszedł do piłki i posłał ją płasko w kierunku bramki. Bramkarz gości popisał się dobrym refleksem.

• Routledge wywalczył kawałek wolnego miejsca w narożniku pola karnego i oddaje mocny strzał. Jeden z zawodników Newcastle wybija jednak piłkę.

• Colback wykonuje daleki rzut wolny, ale piłka zostaje wybita przez zawodników Newcastle. Drużyna "Srok" ma rzut rożny.

• Swoją ostatnią zmianę wykorzystuje także Gary Monk. Kibice żegnają brawami Sigurdssona. W jego miejsce wejdzie Leon Britton.

• Żółta kartka dla Mitrovicia za bardzo brzydki faul na zawodniku Swansea.

• Zmiana w składzie Newcastle. Mitrovic wejdzie za Obertana.

• Indywidualną akcją popisał się Jonjo Shelvey. Przeszedł obok dwóch zawodników, wykonał strzał, ale skierowany w środek bramki i broni Tim Krul.

• Kolejna zmiana w drużynie "Łabędzi". Wayne Routledge zastępuje bardzo aktywnego dzisiaj Jeffersona Montero.

• Znowu Montero podaje płasko ze skraja pola karnego, ale obrońcy Newcastle są na posterunku.

• Montero próbował dośrodkować, ale podanie było dalekie od ideału. Piłka wychodzi za linię i od własnej bramki zaczyna Krul.

• I mamy pierwszą zmianę w zespole Swansea. Nathan Dyer wchodzi za strzelca drugiej bramki - Andrewa Ayew.

• Podopieczni Steve'a McLarena próbują przedostać się pod pole karne rywali, ale cały czas nieskutecznie.

• Swansea spokojnie kontroluje grę w środku pola. Czy Newcastle stać jeszcze na skuteczny atak w tym meczu? Będzie bardzo ciężko, ale jeszcze mają trochę czasu.

• Andre Ayew odbiera ładne dośrodkowanie na pole karne, które zagrywał Montero. Jego strzał z główki przelatuje daleko obok prawego słupka. Od bramki zaczynać będzie bramkarz Newcastle.

• Piłka zostaje przejęta po tym jak Montero próbował przejść między pomiędzy zawodnikami drużyny gości. Piłka przekroczyła linię i od własnej bramki zaczynać będzie Newcastle.

• Zawodnik Swansea zobaczył żółty kartonik po ostrym faulu na przeciwniku.

• Żółta kartka dla Kyle'a Noughtona!

• Jack Cork dostał podanie i znalazł sobie dogodną pozycję do oddania strzału zza pola karnego, ale strzał ten został zablokowany.

• Montero ze skrzydła próbował zagrania do kolegów, ale akcję zakończyli obrońcy Newcastle.

• Zmiana w drużynie Newcastle. Schodzi Cisse, a za niego wejdzie Aarons.

• GOL!! Andre Ayew podwyższa wynik na 2:0. Skacze wysoko do perfekcyjnego dośrodkowania, które posłał Jefferson Montero i strzela głową z małej odległości pod poprzeczkę bramki. Tim Krul bez szans!

• Sigurdsson stwarza szansę, ale próba podania koledze długiej piłki nie udaje się.

• Żółta kartka dla Andre Ayew za faul na graczu Newcastle

• Faul Colbacka i rzut wolny dla Swansea.

• Bardzo groźny strzał Sigurdssona odbity od poprzeczki! Technologia Goal - Line pokazuje jednak, że piłka nie przeszła przez linię bramkową.

• Trener Newcastle po stracie zawodnika jest zmuszony do zmiany. W przerwie meczu za Sissoko wchodzi Taylor

• Witamy po przerwie. Zawodnicy Swansea rozpoczynają właśnie drugą połowę. Zobaczymy jak w "dziesiątkę" poradzą sobie gracze Newcastle podczas drugich 45 minut.

• Koniec pierwszej części gry. Do przerwy 1:0 dla gospodarzy.

• Sędzie dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry!

• Wijnaldum wykonuje stały fragment, ale posyła piłkę nad bramkę Łukasza Fabiańskiego.

• Mamy rzut wolny dla Newcastle za faul Ayew na piłkarzu Srok.

• Montero posyła piłkę w stronę bramki! Piłka trafiła w słupek! Mało brakowało, a na tablicy wyników mogło być już 2:0

• Jesteśmy świadkami bardzo nieodpowiedzialnego zachowania Janmaata, który właśnie ogląda drugą żółtą kartę, a w konsekwencji czerwoną. Piłkarz fauluje Jeffersona Montero

• Janmaat biegnie skrzydłem, ale obrońcy Swansea nie dają dopuścić, aby zawodnik dośrodkował w pole karne.

• Teraz gracze Newcastle rozgrywają akcję, groźne podanie Sissoko do Obertana. Ten próbował zagrać piłkę do kolegów, ale obrońcy gospodarzy czyszczą całą sytuację

• Janmaat spod linii zagrywa w pole karne, ale na posterunku bramkarz Swansea.

• Długie podanie do Gomisa, ale obrońcy Newcastle nie pozwalają mu dojść do piłki.

• Nieudane dośrodkowanie Shelveya. Piłka po stronie Newcastle.

• Sigurdsson próbował strzału zza pola karnego, ale skutecznie obrońcy "Srok". Piłka odbija się od obrońcy i mamy rzut rożny.

• Dośrodkowuje Jonjo Shelvey, ale kompletnie nie udane podanie zawodnika. Od bramki Krul.

• Rzut wolny dla Swansea. Faul na Montero.

• Georgino Wijnaldum dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne, ale pewnie łapie ją Fabiański.

• Rzut wolny dla Newcastle po faulu Shelveya na Colbacku.

• Kontra graczy Newcastle, ale szybko przerwana przez obrońców Swansea.

• Daryl Janmaat ogląda żółtą kartkę za faul na Jeffersonie Montero!

• Obertan oddaje strzał z dystansu, ale dobrą interwencją popisuje się Łukasz Fabiański. Korner dla Newcastle.

• Bafetimbi Gomis mija bramkarza i kieruje piłkę do bramki z zimną krwią po podaniu od Jonjo Shelveya! 1:0 dla "Łabędzi" i czekamy na to co zrobi w tym momencie drużyna Newcastle.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! GOMIS!!!!!!! 1:0 Swansea!

• Groźnym strzałem teraz popisał się Gylfi Sigurdsson. Miał problemy Tim Krul, ale szczęśliwie dla bramkarza Newcastle piłka nie wpadła do siatki.

• Póki co obie drużyny bardzo zachowawczo rozgrywają piłkę.

• Shelvey strzela z dystansu, ale to nie robi wrażenia na bramkarzu Newcastle, który pewnie łapie piłkę.

• Od rzutu rożnego wznowi grę drużyna Swansea. Może być groźnie.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczęli ze środka gracze Newcastle!

• Składy zespołów można już zobaczyć w okienku obok.

• Ławki rezerwowe obu drużyn:

Swansea: Bartley, Britton, Dyer, Eder, Nordfeldt, Rangel, Routledge

Newcastle: Aarons, Darlow, Mitrovic, Perez, Taylor, Tiote, Williamson

• Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z meczu Swansea City - Newcastle United. Mecz rozpocznie się za niespełna 15 minut. Zapowiada się bardzo ciekawie!