Real Madryt

0

FC Barcelona

4

• Koniec meczu. El Clasico dla Barcy. Katalończycy w pełni zasłużenie wywożą z Madrytu trzy punkty.

• Busquets ukarany żółtym kartonikiem.

• Bravo ratuje Barcelone przed utratą bramki! Zatrzymany Ronaldo!

• Neymar do Munira, a ten minimalnie obok bramki!

• Brutalny faul Isco na Neymarze i Hiszpan ogląda czerwoną kartkę!

• Żółta kartka dla Carwajala.

• Benzema po podaniu Walijczyka oddał strzał głową, ale ponownie świetnie spisał się Bravo!!

• Real kompletnie bez pomysłu chociażby na honorowe trafienie. To Barcelona dominuje na placu gry.

• Za Inieste wchodzi Munir.

• Messi do Neymara, ten do Suareza, który podciął piłkę nad bramkarzem!

• GOOOOOOOOOOOL 0-4 !!!!!!!!!

• Kwadrans do końca. Real szuka bramki honorowej.

• Świetna piłka do niepilnowanego Ronaldo w polu karnym, ten stanął oko w oko z Bravo i uderzył prosto w bramkarza!

• Rzut wolny dla Barcelony. Do piłki podszedł Messi, ale uderzył prosto w mur.

• Neymar do Messiego, ten uderzył po rykoszecie obok bramki!

• Piłka toczy się w środku pola.

• Ramos po rożnym zgrywał do Varane, który z około 5 metra uderzył, ale kapitalną interwencją popisał się Bravo!

• Carwajal za Marcelo.

• Zmiana także w Barcelonie. Messi za Rakiticia.

• Isco w miejsce Rodrigueza.

• Real oszołomiony. Suarez powstrzymany przez defensorów.

• Świetna akcja Iniesty z Suarezem. Iniesta zagrał do Urugwajczyka, ten odegrał mu piętką na 11 metr, a Iniesta nie dał szans bramkarzowi!

• GOOOL ! 0-3! REAL UPOKORZONY!!!!!!!

• Szybka kontra Barcelony, Roberto faulowany przez Ramosa. Hiszpan obejrzał żółty kartonik.

• Real w natarciu! Rodriguez huknął, Bravo z kłopotami na róg!

• Dobra akcja Marcelo lewą stroną, wpadł w pole karne, ale uderzył w boczną siatkę.

• Zaczynamy drugą połowę. Rozpoczął Real.

• Koniec pierwszej części gry. Barcelona w pełni zasłużenie prowadzi w Madrycie 2-0. Gra konsekwentniej, jest skuteczniejsza i tworzy sobie znacznie więcej klarowniejszych sytuacji do strzelania bramek niż Królewscy. Rafa Benitez ma kwadrans, aby przekazać wskazówki swoim piłkarzom na drugą połowę, aby odmienić losy tego meczu. Łatwo im jednak nie będzie bo to Barca jest w gazie i w lepszej sytuacji. Wracamy za kwadrans.

• Powinno być 0-3! Neymar na piąty metr do Suareza, jego strzał z linii wybił Marcelo, do piłki dopadł jeszcze Rakitić, który uderzył niecelnie!

• Doliczone dwie minuty do pierwszej połowy.

• Na trybunach cisza. Całe Santiago Bernabeu ucichło, a Barcelona dalej gra konsekwentnie swoje.

• Kapitalne zagranie Iniesty między dwóch obrońców do Neymara, który dopełnił dzieła! Real na kolanach!

• GOOOOL! 0-2 !!!!!

• Bardzo nudny fragment meczu.... Nic się nie dzieje, sporo fauli, a sytuacji jak na lekarstwo.

• Coraz szybciej zbliżamy się do końca pierwszej połowy. Czy zobaczymy jeszcze w tej połowie jakieś gole? Póki co nic się na to nie zanosi.

• Kontra Realu, faulowany Ronaldo i kartkę ogląda Alves.

• Mathieu w miejsce kontuzjowanego Mascherano.

• Modrić przejmuje piłkę w środku pola, zagrał do Rodrigueza, który uderzył, ale dobrze broni Bravo!

• Roberto znowu przed szansą! Jego strzał jednak poleciał nad bramką! Real póki co nieco w cieniu...

• Kartka dla Rodrigueza.

• Rzut wolny dla Barcelony. Do piłki podszedł Neymar, ale jego strzał bez trudu obronił Navas.

• Brzydki faul Varane na Suarezie, ale sędzia nie odważył się ukarać gracza Realu kartką.

• Uspokoił się nieco mecz. W dalszym ciągu oglądamy sporo walki i zawziętości po obu stronach boiska.

• Mascherano leży na murawie. Chwila przerwy.

• Iniesta do Roberto, ten uruchomił Rakiticia, który uderzył niecelnie. Barcelona szuka drugiej bramki.

• Barca w natarciu. Neymara uprzedzają obrońcy.

• Sergi Roberto dopadł do piłki na 20 metrze, zagrał świetną piłkę do Suareza, który nie dał szans Navasowi!

• GOOOOOOOOOOL! 0-1 !!!!!!!!

• Ależ akcja Barcy! Suarez świetnie zagrał do Neymara, ten uderzył nad bramką! Pierwszy sygnał ostrzegawczy dla obrony Realu.

• Dobra akcja Neymara na lewym skrzydle. Szukał partnerów w polu karnym, lecz nie do końca zrozumiał się z partnerami i od bramki zacznie Navas.

• Pierwszy korner dla Realu...z którego nic nie wyniknęło.

• Od początku sporo walki w środku pola. Zobaczymy kto pierwszy opadnie z sił.

• Początek meczu. Od środka Barcelona.

• Sektorówka Francji na trybunach. Piękny gest kibiców.

• Zanim zacznie się mecz jeszcze minuta ciszy.

• Real i Barcelona już na środku boiska. Jeszcze tylko przywitanie, losowanie stron i startujemy! Pasy zapięte?

• Piłkarze już w tunelu odprowadzającym na murawę.

• Rezerwowi Realu: Casilla, Pepe, Casemiro, Carvajal, Kovacic, Jese, Isco

• Rezerwowi Barcelony: Ter Stegen. Messi, Munir, Sandro, Adriano, Vermaelen, Mathieu

• Luis Enrique zapytany czy zgadza się ze słowami Beniteza, odpowiedział, że Barca jedzie do Madrytu po trzy punkty.

• Jakie nastroje panują w obozach obu drużyn? Rafa Benitez przed spotkaniem sprawiał wrażenie pewnego siebie. Szkoleniowiec Realu otwarcie mówił, że to jego drużyna jest faworytem w tym spotkaniu, pomimo faktu, że to Barcelona jest obecnie liderem Primera Division.

• Mimo wszystko dzisiejsze spotkanie nie będzie wyjątkowe tylko ze względu na to, jak ważne jest dla kibiców obydwu klubów, a także dlatego, że po ostatnich zamachach w Paryżu wiele mówiło się o tym, że dzisiejsze El Clasico także może być zagrożone. Na meczu ma być minimum 1000 policjantów oraz ponad 1400 osób pozostałych służb mundurowych.

• Mecz, który elektryzuje całą Hiszpanię. Mecz, który elektryzuje cały piłkarski świat. Dzisiaj na Santiago Bernabeu dojdzie do kolejnego El Clasico. Na wspólnie spędzony czas i wiele emocji (oby) zaprasza, Bartosz Czekała.

• Real Madryt - FC Barcelona LIVE!

Zapowiedź: Real - Barcelona LIVE! Futbolowy świat wstrzymuje oddech. El Clasico wchodzi na scenę

Na początek trzeba powiedzieć, że będzie to wyjątkowe El Clasico. Wyjątkowe nie dlatego, że obie drużyny są w nieziemskiej formie, czy ze względu na pojedynek Messiego z Cristiano Ronaldo - do takiej wyjątkowości się już przyzwyczailiśmy. Tym razem fani będą oglądać to spotkanie mając w głowie wydarzenia z Paryża i z Hanoweru. I wcale nie chodzi tu o realne zagrożenie ataku terrorystycznego, ale o strach, który zasiali w sercach fanów futbolu terroryści. Organizatorzy przygotowują się na różne scenariusze i już wiadomo, że dzisiejszy pojedynek zasłynie z największej liczby policjantów na stadionie w historii El Clasico. Na meczu ma być minimum 1000 policjantów oraz ponad 1400 osób pozostałych służb mundurowych.