Mecz Bayern Monachium - SC Freiburg ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Bayern Monachium - SC Freiburg ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Liga niemiecka, 34. kolejka
2017-05-20 15:30

Bayern Monachium

4

SC Freiburg

1

• Koniec meczu! Bayern Monachium - SC Freiburg 4:1!

• 90+5. GOOOLLL!! Joshua Kimmich nie miał najmniejszych problemów z wykończeniem idealnego podania głową Roberta Lewandowskiego!

• 90+1. GOOOLLL! Franck Ribery wykończył kontratak przeprowadzony przez Arjena Robbena i podwyższa prowadzenie Bayernu na 3:1!

• Do regulaminowego czasu gry doliczone zostały 4 minuty.

• Havard Nielsen zmienia Alexandra Ignojovskiego.

• Pożegnanie Philippa Lahma. Niemca zmienił Rafinha.

• Pierre-Emerick Aubameyang strzelił 31. bramkę w sezonie! Na ten moment korona króla strzelców trafia w ręce Gabończyka.

• Xabi Alonso właśnie zakończył swoje ostatnie spotkanie w karierze! Zmienił go Franck Ribery.

• Swoją sytuację miał Robert Lewandowski, ale Alexander Schwolow obronił uderzenie Polaka!

• Indywidualna akcja Comana, ale dośrodkowanie Francuza zostało zablokowane przez obrońcę gości.

• GOOOLLL!!! Ależ odpowiedź gości. Nils Petersen otrzymał piłkę w polu karnym i precyzyjnym uderzeniem strzelił kontaktową bramkę! Bayern - Freiburg 2:1!

• GOOOLLL!!! Arturo Vidal precyzyjnym uderzeniem sprzed pola karnego pokonuje bramkarza Freiburga i podwyższa prowadzenie Bayernu!

• Mamy kolejną zmianę w drużynie gości. Mike Frantz opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Julian Schuster.

• Kingsley Coman został sfaulowany w środkowej strefie boiska i gospodarze będą mieć rzut wolny.

• Fantastycznie w bramce Tom Starke, który obronił dwa bardzo dobre uderzenia zawodników Freiburga!

• Nils Petersen zmienia Janika Haberera.

• Widać dużą różnice w zaangażowaniu obydwóch drużyn. Bayern chce dograć to spotkanie tracąc jak najmniej sił, natomiast Freiburg walczy o europejskie puchary.

• Indywidualna akcja Kingsleya Comana, ale pomocnik Bayernu zbyt długo prowadził piłkę i stracił ją na rzecz obrońców gości.

• Freiburg stara się kontratakować gospodarzy, ale na razie nie przynosi to żadnych efektów.

• Duża przewaga Bayernu, który stara się stwarzać sytuacje Robertowi Lewandowskiemu. Polak walczy o koronę króla strzelców.

• Bardzo dobry fragment gry w wykonaniu gości, ale obrońcy Bayernu poradzili sobie z zagrożeniem w polu karnym i wybili piłkę na aut.

• Arturo Vidal ostro potraktował przeciwnika i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Tom Starke odważnym wyjściem bramki przerwał kontratak Freiburga. Bardzo dobra interwencja bramkarza gospodarzy.

• Na uderzenie z dystansu zdecydował się Arjen Robben, ale piłka po nodze jednego z obrońców opuściła boisko.

• Joshua Kimmich faulował w walce o górną piłkę i sędzia przerwał grę, którą wznowi bramkarz gości.

• Alexander Schwolow fantastycznie obronił uderzenie Roberta Lewandowskiego z pięciu metrów! To powinna być bramka!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Sędzia nie przedłużył pierwszej połowy choćby o minutę. Do przerwy Bayern o bramkę lepszy od Freiburga.

• Borussia już prowadzi z Werderem. Bramkę na 2:1 zdobył Pierre-Emerick Aubameyang. Obecnie Lewandowski i Gabończyk mają po 30 goli.

• Robben do Lahma, a ten dośrodkował w kierunku Roberta Lewandowskiego. Polak w ekwilibrystyczny sposób uderzał głową, dlatego nie był w stanie posłać piłki w światło bramki.

• Xabi Alonso dopadł piłki na 25. metrze i zdecydował się na natychmiastowy strzał. Hiszpan wyraźnie chybił.

• Jeszcze jedna próba strzału Robbena lewą nogą. Piłka musnęła jeszcze gracza Freiburga i Bawarczycy mają rzut rożny.

• Sytuacyjny strzał Roberta Lewandowskiego z szóstego, ale instynktownie piłkę odbił Alexander Schwolow.

• Próbowali gracze Freiburga przedrzeć się prawą stroną. Futbolówkę na szóstym metrze dostał Nicolas Höfler, ale minimalnie chybił!

• Składną, kombinacyjną akcję Bayernu wykończył Joshua Kimmich, ale skutecznie w bramce interweniował Alexander Schwolow

• Pierwsza groźna akcja gości. Mike Frantz uderzył pod poprzeczkę, ale znakomicie obronił Tom Starke.

• Akcja trójki Coman - Vidal - Mueller. Niemiecki zawodnik oddał strzał z 15. metrów, ale zablokował go Nicolas Hoefler.

• Potężny strzał Arturo Vidala z dystansu. Chilijczyk niewiele się pomylił.

• Robert Lewandowski strzela gola. Polak po podaniu Xabiego Alonso był jednak na pozycji spalonej. Bramka nieuznana.

• Po rzucie rożnym piłkę tuż za polem karnym zebrał Robert Lewandowski. Mimo trudnej pozycji zdecydował się na strzał. Został on zablokowany.

• Jeszcze jedna akcja Robbena. Tym razem strzał Holendra z pola karnego ofiarnie zablokował Marc-Oliver Kempf.

• Arjen Robben kolejny raz zdecydował się na strzał. Tym razem piłka po uderzeniu Holendra poszybowała wysoko ponad poprzeczkę.

• Tymczasem w Dortmundzie Borussia przegrywa z Werderem Brema 0:1 po golu Zlatko Junuzovicia.

• Joshua Kimmich zastąpił kontuzjowanego Boatenga.

• Uraz Jerome'a Boatenga. Wydaje się, że obrońca Bayernu nie wróci już na boisko.

• Strzelał głową Robert Lewandowski. Akcję przerwał gwizdek sędziego. Polak był na pozycji spalonej.

• Arjen Robben w klasycznej dla siebie akcji. Zszedł do środka na lewą nogę i oddał precyzyjny strzał z okolic narożnika pola karnego. Golkiper Freiburga musiał wyciągać piłkę z siatki! Asystował Xabi Alonso.

• GOOOOOL! ARJEN ROBBEN!

• Dośrodkowanie Arjena Robbena w pole karne, ale Arturo Vidal nie był w stanie oddać strzału.

• Pierwszy gwizdek sędziego Jochena Dreesa. Od środka rozpoczęli gracze Freiburga!

• Mecz w Monachium rozpocznie się z kilkuminutowym opóźnieniem. Za nami już powitanie kapitanów i tradycyjne losowanie.

• Trwa pożegnanie Philippa Lahma i Xabiego Alonso.

• Rezerwowi Freiburga: Gikiewic, Abrashi, Nielsen, Kübler, Petersen, Schuster, Söyüncü.

• Ławka rezerwowych Bayernu: Weinkauf, Costa, Rafinha, Alcántara, Ribery, Kimmich, Sanches.

• O trzecią w karierze koronę króla strzelców Bundesligi walczy natomiast Robert Lewandowski. Prowadzący w klasyfikacji Polak ma na koncie 30 trafień, a Pierre-Emerick Aubameyang jedno mniej.

• Sobotni mecz jest okazją do pożegnania dwóch wielkich zawodników. Piłkarskie kariery kończą kapitan Bawarczyków Philipp Lahm i Hiszpan Xabi Alonso.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu ostatniej kolejki Bundesligi sezonu 2016/17. Na Allianz Arenie Bayern zmierzy się z Freiburgiem!

red

Mecz Bayern Monachium - SC Freiburg ONLINE

Mecz Bayern Monachium - SC Freiburg ONLINE ©East News

Mecz Bayern Monachium - SC Freiburg ONLINE. To już ostatnia kolejka Bundesligi. Bayern piąty z rzędu tytuł ma już w kieszeni, dlatego uwagę kibiców przyciąga przede wszystkim walka o koronę króla strzelców. Rywalizują o nią Robert Lewandowski i Pierre-Emerick Aubameyang.

Lewandowski po tytuł najlepszego strzelca Bundesligi sięgał już w sezonach 2013/14 i 2015/16. Teraz Polak staje przed szansą na zdobycie trzeciej korony. Prowadzący w klasyfikacji napastnik Bayernu ma na koncie 30 trafień, a Pierre-Emerick Aubameyang o jedno mniej.
W ostatniej kolejce Bawarczycy zmierzą się z Freiburgiem, któremu polski snajper wbił dotychczas 12 goli. Lewandowski w lidze częściej strzela tylko Augsburgowi (16 goli), Wolfsburgowi (15) oraz Hamburgerowi SV (13). Gabończyk o kolejne bramki postara się w konfrontacji z Werderem Brema.

Beniaminek z Freiburga w przekroju całego sezonu spisywał się nadspodziewanie dobrze. Zespół z Badenii-Wirtembergii plasuje się na szóstym miejscu w tabeli, które pozwala na występy w Lidze Europy. Aby Freiburg był pewny gry w europejskich pucharach, musi jednak pokonać Bayern. W rundzie jesiennej monachijczycy zwyciężyli czerwono-czarnych 2:1 po dwóch bramkach Lewandowskiego.

Sobotni mecz będzie też okazją do pożegnania wielkich zawodników. Piłkarskie kariery zakończą bowiem kapitan Bawarczyków Philipp Lahm i Hiszpan Xabi Alonso.

Przewidywane składy:

Bayern: Starke - Lahm, J. Boateng, Hummels, Alaba, Xabi Alonso, Vidal - Robben, Thiago, Ribery, Lewandowski
Freiburg: Schwolow - Ignjovski, Gulde, Kempf, C. Günte, Höfler, Abrashi, Haberer, Grifo, Philipp, Niederlechner

Mecz Bayern Monachium - SC Freiburg TRANSMISJA TV

Spotkanie Bayernu z Freiburgiem pokaże Eurosport 2. Początek transmisji o godzinie 15:25. Tekstowa relacja na żywo w GOL24!