Mecz Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim ONLINE. Gdzie...

5

TSG 1899 Hoffenheim

2

• Koniec meczu! Bayern Monachium - TSG Hoffenheim 5:2!

• GOOOOOOOL! Sandro Wagner! Były gracz Hoffenheim wykorzystał dośrodkowanie Rafinhii i wpakował piłkę do siatki! 5:2 dla Bayernu!

• Hoffenheim cały czas próbuje atakować, ale dobrze dysponowana defensywa Bayernu nie pozwala gościom na zbyt wiele.

• Sandro Wagner zmienia Joshue Kimmicha.

• Zawodnicy odczuwają trudy tego spotkania i tempo nieco spadło.

• Niklas Süle popisał się bardzo dobrą interwencją i swoim dobrym ustawieniem przeciął otwierające podanie do Marka Utha.

• Rafinha pojawia się w miejsce Arjena Robbena.

• Serge Gnabry w indywidualnej akcji, ale gracz Hoffenheim pogubił się w dryblingu i stracił piłkę na rzecz Vidala.

• Goście otrzymali dwa szybkie ciosy i leżą na deskach. Gospodarze grają to co potrafią najlepiej i dążą do zdobycia kolejnych trafień.

• Andrej Kramarić zmienia Benjamina Hubnera.

• GOOOOOL! Arturo Vidal świetnie wyszedł do dośrodkowania z rzutu rożnego i uderzeniem głową pokonał Olivera Baumanna! 4:2 dla Bayernu!

• Thomas Mueller zmienił Corentina Tolisso.

• GOOOOOOOL! Kingsley Coman precyzyjnym uderzeniem daje prowadzenie Bayernowi! Świetną asystę zaliczył Robert Lewandowski! 3:2 dla Bayernu!

• Robert Lewandowski został bardzo ostro potraktowany przez Benjamina Hubnera, ale tym razem sędzia nie ukarał gracza gości żółtą kartką.

• Nadiem Amiri zmienił Lukasa Ruppa.

• Ależ błędy w polu karnym Bayernu! Gracze Hoffenheim mieli mnóstwo czasu, ale nie potrafili składnie rozegrać piłki i Nicklas Süle zażegnał niebezpieczeństwo!

• Arturo Vidal ładnie złożył się do uderzenia z woleja, ale Oliver Baumann nie miał kłopotów ze złapaniem piłki.

• Serge Gnabry dynamicznie wbiegł z piłką w pole karne Bayernu, ale pomagał sobie ręką i sędzia słusznie przerwał grę.

• Przerwa dobrze podziałała na zawodników Hoffenheim, którzy wyszli z zupełnie innym nastawieniem niż schodzili przed przerwą.

• Groźnie było pod bramką gości, ale Baumann końcówkami palców wybił mocne dośrodkowanie Alaby!

• Mocny początek Hoffenheim! Goście ruszyli na bramkę Bayernu, ale stoperzy gospodarzy poradzili sobie z zagrożeniem.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Kevin Akpoguma zmienia Ermina Bicakcicia.

• Koniec I połowy! Bayern Monachium - Hoffenheim 2:2!

• Błyskotliwa akcja Roberta Lewandowskiego, który ograł obrońcę Hoffenheim i oddał strzał z ostrego kąta, który poszybował nad bramką!

• Robert Lewandowski próbował oddać strzał, ale jego próba została zablokowana.

• Znów zabrakło centymetrów! Arturo Vidal świetnie zabrał się z piłką i prawą nogą uderzył minimalnie niecelnie!

• Serge Gnabry pogubił się w dryblingu, ale na jego szczęście arbiter dopatrzył się faulu i przerwał grę.

• To mogła być piękna bramka! David Alaba przejął wybitą piłkę i prawą nogą przymierzył tuż obok lewego słupka bramki Hoffenheim!

• Arjen Robben świetnie wyszedł na pozycję, ale Arturo Vidal zbyt długo zwlekał z podaniem i Holender został złapany na pozycji spalonej.

• Benjamin Hubner z żółtą kartką.

• Monachijczycy w pełni przejęli kontrolę na boisku. Goście nie potrafią się odnaleźć po stracie dwóch bramek.

• Joshua Kimmich został popchnięty w polu karnym Hoffenheim, ale gwizdek arbitra milczy! Spora kontrowersja..

• Uderzenie Davida Alaby poszybowało wysoko nad bramką. Grę wznowi Oliver Baumann.

• Faulowany w środku pola został Arjen Robben i gospodarze mają rzut wolny.

• GOOOOOOL! Ależ powrót Bayernu! Jerome Boateng idealnie wyszedł w górę do dośrodkowania Arjena Robbena i uderzeniem głową doprowadził do wyrównania!

• Bayern coraz mocniej napiera! Tym razem gospodarze wywalczyli rzut rożny!

• Ermin Bicakcić brutalnie zaatakował Comana i został ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOOL! Robert Lewandowski wpisuje się na listę strzelców! Polak świetnie odnalazł się w polu karnym i trącił piłkę uderzoną przez Kimmicha! Już tylko 2:1 dla Hoffenheim!

• Arturo Vidal faulem przerwał atak gości i sędzia musiał przerwać grę.

• Oliver Baumann odważnym wyjściem z bramki uprzedził Roberta Lewandowskiego! Bayern nie ma pomysłu jak sforsować defensywę gości.

• Kingsley Coman zbiegł do środka i uderzeniem prawą nogą nie mógł zaskoczyć goalkeepera Hoffenheim.

• GOOOOOL! Ależ bramka Serge Gnabry! Zawodnik wypożyczony(!) z Bayernu kapitalnym uderzeniem z 25 metrów pokonał bramkarza gospodarzy! 2:0 dla Hoffenheim!

• Bayern miał szanse wyprowadzić groźny kontratak, ale Robert Lewandowski źle zagrał w kierunku Arjena Robbena i piłkę przejęli goście.

• Wielkie emocje mamy od początku tego spotkania. Żadna z drużyn nie odpuszcza, a goście są bardzo waleczni i nie odpuszczają żadnej piłki.

• Groźnie było pod bramką gości, ale Robert Lewandowski nie zdołał oddać celnego strzału głową!

• Sven Ulreich świetnie wyczuł Serge Gnabry'ego i końcówkami palców odbił uderzenie, ale na jego nieszczęście najszybszy okazał się Uth!

• GOOOOOOOL! Mark Uth świetnie dobił obronione uderzenie Gnabry'ego! 1:0 dla Hoffenheim!

• Rzut karny! Serge Gnabry został sfaulowany przez Kimmicha!

• Mocny początek Bayernu! David Alaba ruszył z piłką lewą stroną i bez zastanowienia mocno uderzył na bramkę! Świetnie broni Oliver Baumann!

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Piłkarze są już w tunelu. Za chwilę rozpoczynamy piłkarskie emocje!

• W ostatniej kolejce Bayern wygrał z Werderem Bremą 4:2, a Hoffenheim przegrał aż 1:4 z Bayerem Leverkusen.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Bayern Monachium - TSG Hoffenheim!

DW

Mecz Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©EAST NEWS

Mecz Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim ONLINE. Bundesliga jest w tym sezonie nadzwyczajnie zdominowana przez Bayern. Bawarczycy mają 14 punktów przewagi nad wiceliderem i pewnie zmierzają po mistrzostwo. W 20. kolejce drużyna Juppa Heynckesa podejmie drużynę Hoffenheim. Czy Robert Lewandowski dorzuci dziś kolejne trafienia? Sprawdź, gdzie oglądać mecz w telewizji!

Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim ONLINE

Gdy Bayern w zeszłym tygodniu stracił jako pierwszy gola z Werderem, większość twierdziła, że mistrzowie Niemiec złapali lekką zadyszkę. Nic bardziej mylnego. Aż cztery trafienia zanotowali "Bawarczycy", by pokonać rywali 4:2.
Po dwa gole w tym spotkaniu zdobyli Robert Lewandowski i Thomas Muller. Szczególnie cieszą trafienia tego pierwszego. Kapitana reprezentacji Polski zabrakło 12 stycznia w meczu z Bayerem Leverkusen z powodu kontuzji. Napastnik wrócił na boiska Bundesligi po miesiącu i zameldował się dubletem.

W obozie Juliana Nagelsmanna panują kiepskie nastroje. "Wieśniacy" wygrali ostatni raz 13 grudnia i zbliżają się w stronę dolnych rejonów tabeli. W poprzedniej kolejce oddali w meczu u siebie tylko trzy celne strzały na bramkę Bayeru Leverkusen. "Aptekarze" wygrali to spotkanie 4:1. Hoffenheim w ostatnich trzech spotkaniach ligowych zdobyło tylko punkt, a w nowym roku straciło już pięć goli. Kibice muszą liczyć na to, że z Bayernem ten wynik na pewno się powiększy.

Hoffenheim odkąd awansowało do Bundesligi w 2008 roku, jeszcze na Alianz Arena nie wygrało. W dziewięciu meczach zanotowali tylko trzy remisy. Czy dzisiaj przełamią beznadziejną serię?

NIE ZAGRAJĄ

Bayern: Manuel Neuer, Thiago Alcantara, Mats Hummels (kontuzje)
Hoffenheim: Kevin Akpoguma, Kerem Demirbay, Gregor Kobel (kontuzje)

BILANS BEZPOŚREDNICH STARĆ

Hoffenheim - Bayern 2:0 (9 września 2017)
Bayern - Hoffenheim 1:0 (15 lipca 2017)
Hoffenheim - Bayern 1:0 (4 kwietnia 2017)
Bayern - Hoffenheim 1:1 (5 listopada 2016)
Bayern - Hoffenheim 2:0 (31 stycznia 2016)

Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim TRANSMISJA NA ŻYWO TV

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30. Transmisję przeprowadzi stacją Eleven na kanale Elven Sports 2. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.