0

Bayern Monachium

1

• Za uwagę dziękuje Bartłomiej Modzelewski i zapraszam na nasze kolejne relacje!

• Czerwona kartka ustawiła ten mecz! Bayern notuje szczęśliwe, ale bardzo ważne zwycięstwo!

• I koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

• Jeszcze zmiana w Bayernie. Kingsley Coman zmieniony przez Joshue Kimmicha!

• Robert Lewandowski oddaje strzał z 5 metra i myli się o milimetry! SZKODA!

• Arjen Robben uderza mocno, ale niecelnie! Zabrakło kilkudziesięciu centymetrów!

• Dużo zamieszania w polu karnym HSV! Najpierw Thiago nie trafia w piłkę, a później Vidal uderza prosto w bramkarza!

• Thiago świetnie kończy dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale po raz drugi HSV ratuje słupek!

• Bardzo nieudane uderzenie Davida Alaby. Austriak miał dużo miejsce, ale zdecydowanie piłka mu nie siadła.

• Szalona próba Kosticia. Nie miało to szansy powodzenia.

• Oraz Filip Kostić zmienia Andre Hahna.

• Podwójna zmiana w HSV! Tatsuya Ito zmienia Ricka van Drongelena.

• Posypały się kartki. Teraz ukarany Corentin Tolisso.

• Gotoku Sakai ogląda żółty kartonik.

• Dużo prób z dystansu gości. Teraz niecelnie uderzał Sule.

• Thiago oddaje cudowny strzał, który niestety trafia tylko w słupek!

• Arjen Robben zagrywa fajną piłkę w pole karne, ale Coman uprzedzony przez golkipera gospodarzy.

• Kinsley Coman oddaje dobry strzał, który jednak dobrze broni Christian Mathenia.

• Robert Lewandowski długo holował piłkę, aby zaraz ją wycofać. Nikt nie pokazał się naszemu reprezentantowi.

• Rafinha bardzo fajnie wchodzi w pole karne rywala, po czym niedokładnie dogrywa do Vidala.

• Aaron Hunt schodzi, a Lewis Holtby wchodzi!

• Kyriakos Papadopoulos powstrzymuje dośrodkowanie Tolisso! Już za plecami Greka czaił się Lewandowski!

• Lewandowski znakomicie wyszedł na pozycję, ale źle przyjął futbolówkę! Aj aj aj!

• Thomas Mueller dostaje kontuzji i po 10 minutach gry musi zejść z boiska! W jego miejsce Thiago Alcantara!

• Gotoku Sakai oddaje znakomity strzał, ale Ulreich popisuje się świetną paradą!

• Dobre dośrodkowanie spada pod nogi Muellera, który przedłuża podanie, a Tolisso z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Corentin Tolisso daje upragnioną bramkę Bayernowi!

• Zbyt mocne podanie do Muellera, który starał się jak mógł, ale jednak nie dobiegł do podania.

• Bardzo groźne uderzenie Arturo Vidala! Zabrakło dosłownie centymetrów!

• Wracamy po przerwie! Teraz Bayern musi przycisnąć osłabionego rywala!

• Zmiana w przerwie! Thomas Mueller zmienia Jamesa Rodrigueza!

• Koniec pierwszej połowy. Bardzo dobry wynik dla HSV. Nie ma co ukrywać, że Bayern odbija się dzisiaj od ściany. Cały czas liczymy na gola Lewandowskiego!

• James Rodriguez za przerwanie kontry rywala ogląda żółty kartonik.

• Prostopadłe podanie do Davida Alaby. Zabrakło niewiele, a Austriak miałby bardzo dobrą okazję do dośrodkowania.

• Przepychanka zawodników obu drużyn. Sędzia jednak szybko rozgania zbiegowisko.

• Gideon Jung ukarany czerwoną kartką za brutalny faul na Comanie

• HSV przycisnął trochę mocniej, ale z ich dośrodkowań nic nie wychodzi.

• Duże zamieszanie w polu karnym Bayernu! Na szczęście dla gości na posterunku był Hummels, który wyjaśnia sytuacje!

• Kinglsay Coman dogrywa w pole karne i Lewandowski mija się z piłką. Szkoda, naprawdę szkoda!

• Niklas Sule dobrze blokuje Santosa, który groźnie rozpędzał się na lewym skrzydle.

• Arjen Robben oddaje strzał z ostrego kąta, który zatrzymuje się na bocznej siatce.

• Bardzo niedokładne są dzisiaj dośrodkowania Bayernu. Nie tworzą żadnego zagrożenia.

• James miał dobrą okazję do fajnego dośrodkowanie z rzutu wolnego. Zagrał jednak zbyt płasko i obrońcy HSV przejmują piłkę.

• Arjen Robben w swoim stylu, zszedł na lewą nogę, lecz jego strzał został zablokowany w ostatnim momencie!

• Robert Lewandowski pędził już w stronę bramki rywala! Szkoda, że otrzymał zbyt mocne podanie!

• Kingslay Coman oddaje bardzo nieudane uderzenie na bramkę.

• Swoją szansę dostał dzisiaj James Rodriguez. Czy Kolumbijczyk w końcu wykorzysta swoje umiejętności?

• Dobre, mocne uderzenie gracza HSV, ale odległość byłą zbyt daleka i Ulreich spokojnie łapie futbolówkę.

• Rozpoczynamy to spotkanie! Od środka gospodarze!

• Przy pięknej oprawie kibiców gospodarzy, sędzia wyprowadza obie drużyny!

• W składzie Bayernu nie mogło zabraknąć Roberta Lewnadowskiego! Ile bramek strzeli dzisiaj kapitan naszej reprezentacji!?

• Skład HSV!

• Tak prezentuje się wyjściowa jedenastka Bayernu Monachium.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu na Volksparstadion, gdzie Hamburger SV zmierzy się z Bayernem Monachium.