0

Bayern Monachium

3

• Sędzia nie przedłużył spotkania o ani minutę. Koniec meczu!

• GOL DLA BAYERNU! Po dośrodkowaniu w pole karne Mueller zagrał do Sebastiana Rudy'ego, który strzałem z powietrza w dalszy róg bramki pokonał golkipera gospodarzy!

• Sane fauluje Sule na połowie Bayernu.

• Na spalonym w polu karnym Bayernu złapany został Bebou.

• Oliver Sorg ukarany żółtą kartką po faulu na Javim Martinezie.

• Albornoz płasko dogrywał ze skrzydła w pole karne, ale dobrą interwencją zaliczył Boateng.

• Lewandowski świetnie zauważył Thiago Alcantarę w polu karnym, ale Hiszpanowi odskoczyła piłka i nic nie wyszło z tej akcji.

• Thiago ruletą minął rywala i kontynuował drybling, ale został zatrzymany przez trzeciego rywala.

• Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Boisko opuszcza Schwegler, a wchodzi na nie Maier.

• Bebou dobrze przecina podanie, ale nie zdołał utrzymać piłki i równowagi. Aut dla Bayernu w środkowym sektorze boiska.

• Albornoz ładnie ograł rywala i szukał Bebou w polu karnym, ale obaj piłkarze się nie dogadali i podanie nie znalazło adresata.

• Gol Lewandowskiego uspokoił sytuację na boisku, Bayern spokojnie wymienia kolejne podania.

• GOL DLA BAYERNU! Robert Lewandowski precyzyjnym strzałem głową zamienił na gola dośrodkowanie z rzutu rożnego!

• Ostatnia zmiana w Bayernie. James Rodriguez został zastąpiony przez Javiego Martineza.

• Sane wybija piłkę dośrodkowaną z rzutu rożnego przez Jamesa.

• Kolejna zmiana, tym razem w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Bakalorz, którego zastępuje Fossum.

• Druga zmiana w Bayernie: Robert Lewandowski zastępuje Wagnera.

• Zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Harnik, a wchodzi Sarenren-Bazee.

• Schwegler bardzo źle dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, piłkę przejmują obrońcy.

• Niecelny strzał z dystansu oddał James Rodriguez.

• W sytuacji bramkowej był jednak spalony, aż chce się zapytać, czemu nie zweryfikowano powtórki.

• GOL DLA BAYERNU! Thomas Mueller strzałem z woleja pokonał bramkarza!

• Mueller podawał w pole karne do Wagnera, ale ten przegrał pojedynek z obrońcą.

• Rafinha podciął piłkę w pole karne, ale ta nie doszła do napastnika - z interwencją zdążył Sane.

• Mueller przeprowadził indywidualną akcję i strzelił lewą nogą, ale to uderzenie było bardzo słabe i niecelne.

• Rozpoczęła się druga połowa!

• Drugą połowę Bayern rozpocznie z jedną zmianą. Thomas Mueller melduje się w miejsce Robbena.

• Bayern, pomimo kilku dogodnych sytuacji nie potrafił objąć prowadzenia. Czy wobec tego Jupp Heynckes sięgnie w drugiej połowie po Roberta Lewandowskiego? Do Hannoveru wrócimy za kilka chwil.

• Upłynęły doliczone 3 minuty, koniec pierwszej połowy.

• Niecelny strzał z dystansu oddał Suelle.

• Sorg zabiera piłkę atakującemu lewą stroną Bernatowi.

• Tschnauer bardzo dobrze odbija piłkę uderzaną przez Thiago Alcantarę!

• Rafinha zatrzymany przy linii bocznej.

• Dobrze interweniuje Sane, wybija piłkę Wagnerowi.

• Ulreich wychodzi daleko od bramki i przejmuje piłkę adresowaną do Harnika.

• Nieudane prostopadłe podanie do Harnika.

• Harnik fauluje Jamesa w środku boiska.

• Harnik chciał rozpocząć kontratak gospodarzy, ale podawał do nikogo.

• Obrońcy Hannoveru przejmują we własnym polu karnym podanie do Robbena.

• Ładnie, kombinacyjnie rozgrywali gospodarze przy linii bocznej, ale ostatnie podanie do Albornoza było za mocne i piłka opuszcza boisko.

• Kolejna interwencja bramkarza Hannoveru! Świetnie obronił strzał Wagnera!

• Hubers strzelał piętą po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i Ulreich popisał się kapitalnym refleksem, świetna interwencja!

• Dobra akcja Hannoveru! Füllkrug miał dużo miejsca w polu karnym, ale trafił prosto w obrońcę!

• Wagner fauluje bramkarza w walce o piłkę w powietrzu.

• Zablokowane dośrodkowanie, będzie korner dla Bayernu.

• Thiago dośrodkowywał w polu karnym, ale nikt nie sięgnął piłki.

• Bayern spokojnie rozgrywa piłkę, daleko od bramki.

• Dobra interwencja Tschnauera po strzale Süle, a chwilę wcześniej doskonale interweniował po strzale Wagnera!

• Robben wpadł w pole karne i chciał zbiec do środka, by strzelić lewą nogą, ale został zablokowany.

• Nieudane dośrodkowanie Jamesa z lewego skrzydła.

• Thiago Alcantara uderzał głową w polu karnym Hannoveru, ale choć miał dużo miejsca, strzelił nad bramką!

• Füllkrug nie zdołał sięgnąć dośrodkowanej do niego piłki, obrońcy wybijają ją daleko od bramki.

• Albornoz nie zdołał dobiec do piłki zgrywanej na skrzydło.

• Za mocne podanie do Harnika, piłkę łapie bramkarz Bayernu.

• Robben dośrodkowywał do Wagnera, ale radzą sobie z tym obrońcy.

• Ulreich piąstkuje poza pole karne piłkę dośrodkowaną z rzutu wolnego.

• James Rodriguez szukał z przodu Robbena, ale podawał niecelnie i piłka opuszcza boisko.

• Pierwszy gwizdek sędziego - zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn są już na murawie, za chwilę początek meczu.

• Bayern jest już pewny kolejnego mistrzostwa Niemiec. Hannover natomiast zajmuje 13. lokatę.

• Rezerwowymi gospodarzy są dzisiaj: Korb, Maier, Fossum, Ostrzolek, Esser, Karaman, Bazee.

• Oprócz Lewandowskiego na ławce Bayernu zasiądą dzisiaj także: Hummels, Ribery, Martinez, Starke, Mueller, a także Kimmich.

• Robert Lewandowski rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. W miejscu polskiego napastnika wystąpi Sandro Wagner.

• Dzień dobry! Kwadrans dzieli nas od rozpoczęcia meczu 31. kolejki Bundesligi pomiędzy Hannoverem a Bayernem Monachium. Relację NA ŻYWO z tego starcia przeprowadzi Bartłomiej Krawczyk.