TSG 1899 Hoffenheim 2 - 0 Bayern Monachium

2

Bayern Monachium

0

• Za wspólnie spędzony wieczór z Bundesligą dziękuje Bartłomiej Krawczyk. Życzę dobrego wieczoru!

• Bayern nie zasłużył dzisiaj na zwycięstwo, ponieważ to piłkarze Hoffenheim byli dużo bardziej konkretni pod bramką rywali. Bayern zagrał za wolno, bez błysku i pomimo posłania do boju w drugiej połowie Robbena, Ribery'ego i Jamesa Rodrigueza musi uznać wyższość Hoffenheim.

• Z wolnego Demirbay uderzył wysoko ponad bramką, a sędzia zakończył spotkanie!

• Mats Hummels, ewidentnie sfustrowany, fauluje Amiriego, za co zostaje słusznie ukarany żółtą kartką.

• Thiago fauluje Kramaricia. Rzut wolny dla gospodarzy na połowie Bayernu.

• Bayern już się nie broni, przez co coraz groźniejsze są zalążki kontrataków gospodarzy.

• Mogła być groźna akcja gospodarzy, ale Kramarić nie doszedł do podania od Schulza.

• Sędzia przedłuża mecz o 5 minut.

• Robben do Lewandowskiego, który chyba niepotrzebnie strzelał z trudnej pozycji. Polak trafił jeszcze w Ribery'ego i grę wznowią gospodarze.

• Za mocne dośrodkowanie Jamesa z lewej strony. Będzie aut dla gospodarzy z drugiej strony boiska.

• Baumann świetnie zatrzymuje Lewandowskiego, a kilka sekund później Robbena!

• Bayern musi atakować, ale jak na razie niewiele wynika z prób Bawarczyków.

• James dośrodkowywał z rzutu wolnego, a do najwyżej piłki wyskoczyli Lewandowski i Martinez. Strzał oddał reprezentant Hiszpanii, ale bramkarz popisał się świetną interwencją.

• Franck Ribery zmienia natomiast Rafinhę.

• James Rodriguez debiutuje w Bayernie. Kolumbijczyk zmienia Muellera.

• James i Ribery są już gotowi do wejścia na boisko.

• Konieczna była zmiana. Strzelec dwóch goli dla gospodarzy zmieniony zostaje przez Ochsa.

• Opatrywany jest teraz strzelec dwóch goli, Mark Uth.

• Nie wiadomo, czy Mueller chciał odgrywać, czy lobować bramkarza - efekt jest taki, że piłka po jego zagraniu głową przeleciała nad bramką.

• Rzut rożny dla Bayernu.

• Polanski uderzał mocno lewą nogą zza pola karnego, jednak bardzo niecelnie.

• Lewandowski dostał w polu karnym piłkę od Comana, minął obrońcę i oddał strzał, który jednak był za słaby, żeby pokonać bramkarza.

• Zmiana w Hoffenheim: Nico Schulz zmienia Zubera.

• Jeśli taki wynik utrzyma się do końca meczu, Hoffenheim zajmie 2 miejsce w tabeli, a Bayern spadnie na 5.

• Kaderabek fauluje Lewandowskiego, za co zostaje ukarany żółtą kartką.

• Żółta kartka dla Stevena Zubera.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Na boisku melduje się Eugen Polanski, który zmienia Dennisa Geigera.

• Bayern zamknął Hoffenheim we własnym polu karnym, ale ostatecznie zakończyło się to jedynie niecelnym strzałem Comana.

• Mueller ładnie zabrał się z piłką, zmuszając obrońców do ratowania się faulem.

• Robben do Muellera, który z ostrego kąta uderzył tylko w boczną siatkę!

• Dośrodkowanie Kimmicha, po nodze rywala, ląduje w rękach Baumanna.

• Pierwsza zmiana w Bayernie. Holender zmienia Sebastiana Rudy'ego.

• Gotowy do wejścia na boisku jest już Arjen Robben.

• Coman znowu dośrodkowywał do Lewandowskiego, który tym razem faulował obrońcę.

• Dośrodkowanie Comana do Lewandowskiego, który twierdzi, że był faulowany. Sędzia pozostał niewzruszony na słowa Polaka

• GOL! Uth trafia po raz drugi - po kapitalnej, kombinacyjnej akcji, którą zwieńczył mocnym strzałem, tuż pod poprzeczkę!

• Zza pola karnego niecelny strzał oddał Coman.

• Ależ akcja! Thiago do Muellera, a ten sprytnie do Lewandowskiego, który spudłował w świetnej sytuacji! Na szczęście dla Polaka był spalony.

• Z lewej strony wrzucał Coman, ale w polu karnym nie było nikogo, kto mógłby wykorzystać to dośrodkowanie. Pewna interwencja Baumanna.

• Strzelał Thiago, ale został zablokowany przez mur obrońców.

• Piłka już w posiadaniu Bayernu.

• Hoffenheim rozpoczęło drugą połowę!

• Wracamy do Hoffenheim - już za chwilę początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Hoffenheim niespodziewanie prowadzi z Bayernem po golu Marka Utha!

• Pewna interwencja Baumanna - z rzutu wolnego piłkę wrzucał Rudy, a głową uderzał Tolisso.

• Lewandowski świetnie podał w polu karnym do Comana, ale Francuz nie zdołał ani oddać strzału, ani dokładnie oddać piłki kolegom.

• Rozgrzewkę rozpoczął James Rodriguez.

• Zuber oddał groźny strzał, świetnie zatrzymany przez Neuera. Gracze gospodarzy wywalczyli rzut rożny.

• Hoffenheim ponownie broni się całym zespołem, ale Bayern nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką Olivera Baumanna.

• Było groźnie pod bramką Hoffenheim! Z prawej strony dośrodkowywał Kimmich, piłkę głowę zgrywał Robert Lewandowski, a w polu karnym dopadł do niej Thomas Mueller, który w ostatniej chwili został zablokowany!

• Gospodarze po zdobyciu gola grają dużo odważniej. Rzut rożny dla Hoffenheim.

• Lewandowski szukał dośrodkowaniem Muellera, ale w ostatniej chwili podanie przecina Zuber.

• Ładny sprint Utha z lewej strony boiska, ale dośrodkowywał już zza linii końcowej.

• Z rzutu wolnego uderzył Robert Lewandowski. Minimalnie niecelnie!

• Żółtą kartką ukarany zostaje Hubner, który faulował Tolisso, a następnie dyskutował z sędzią.

• GOL DLA HOFFENHEIM! Hummels nie zauważył szybko wykonanego autu - Kramarić zagrał za jego plecami do Utha, który płaskim strzałem w krótki róg pokonuje Manuela Neuera!

• Ładna, kombinacyjna akcja Bayernu pod polem karnym gospodarzy zakończyła się za płaskim dośrodkowaniem, obrońcy Hoffenheim wybijają piłkę.

• Z dystansu uderzał Rafinha. Uderzenie zostało jednak przyblokowane przez defensora i wylądowało w rękach bramkarza.

• Bayern spokojnie wymienia podania w okolicy środka boiska.

• Niedokładne dośrodkowanie z lewej strony do Lewandowskiego. Baumann wznowi grę od bramki.

• Hoffenheim pierwszy raz większą liczbą zawodników znalazło się pod polem karnym Bayernu, ale akcję zakończyło niedokładne podanie Geigera.

• Tolisso szukał długim podaniem Comana, ale obrońcy w ostatniej chwili przecinają podanie.

• Rudy zatrzymuje indywidualny zryw Kramaricia. Aut.

• Mogło być bardzo groźnie pod bramką Neuera! Gospodarze zagrali bardzo długie podanie do wybiegającego za plecy obrońców Utha, który będąc sam na sam z bramkarzem nie opanował piłki!

• Obrońcy wybijają dośrodkowanie Muellera.

• Dryblingu pod polem karnym Hoffenheim próbował... Mats Hummels, ale obrońcy gospodarzy poradzili sobie z tą próbą.

• Gospodarze nie potrafią na razie wyjść z własnej połowy. Piłkarze Bayernu wysoko obierają piłkę gospodarzom.

• Świetna szansa Lewandowskiego! Dośrodkowywał Mueller, a Polak zdołał trącić piłkę, która ociera się o poprzeczkę i wychodzi poza boisko!

• Teraz na boisku siedzi Robert Lewandowski, który ucierpiał w pojedynku powietrznym z Hubnerem.

• Rafinha do Muellera, ten spróbował dośrodkować, ale został zablokowany w polu karnym. Rzut rożny dla gości.

• Na boisku leży Rafinha, goście wybijają piłkę na aut.

• Bayern rozgrywa piłkę na połowie rywala, całe Hoffenheim na własnej połowie.

• Piłkarze Bayernu rozpoczęli mecz!

• Sędziować będzie dzisiaj Daniel Siebert.

• Piłkarze są już na boisku. Trwa powitanie obu zespołów, za chwilę losowanie stron i zaczynamy.

• Eugen Polański zasiądzie dzisiaj na ławce rezerwowych gospodarzy.

• Dzień dobry! Zapraszamy na bardzo ciekawie zapowiadający się mecz Bundesligi! Bayern Monachium, z Robertem Lewandowskim w składzie, zagra na wyjeździe z TSG 1899 Hoffenheim.