0

Bayern Monachium

1

• Serdecznie dziękuję za uwagę i zapraszam na wieczór razem z relacjami LIVE na gol24.pl

• Ależ historia! Gdyby Stuttgart wykorzystał rzut karny to James i Robert Lewandowski pluliby sobie w brodę przez cały sezon! Niewiarygodne!

• Koniec! Sędzia kończy ten mecz! Końcówka zrekompensowała nam 90 minut okropnych nudów!

• Coś niesamowitego! Chadrac Akolo koszmarnie uderza i Sven Ulreich spokojnie broni!

• Za to ukarany kartką Niklas Sule!

• Rzut karny dla gospodarzy! Ależ historia! Nicklas Suler kopnął rywala w swoim polu karnym! Sędzia jeszcze obejrzał powtórkę video i wskazał na wapno!

• Co tu się wydarzyło! James Rodriguez biegł sam na sam z bramkarzem bez kompletnie żadnej obstawy. Miał bardzo dużo czasu, ale uderzył w bramkarza. Dobitkę Lewandowskiego, Zieler wybił z samej linii!

• Groźne uderzenie głową Holgera Badstubera! Na posterunku był jednak Zieler!

• Była szansa na zdobycie bramki dla gospodarzy, ale Asano uderza zdecydowanie zbyt mocno!

• Ostatnia roszada składu Bayernu. Kingsley Coman schodzi, David Alaba wchodzi.

• Pojawił się również Josip Brekalo, który zmienił Andreasa Becka.

• Podwójna zmiana w VFB Stuttgart! Dennis Aogo zmieniony przez Takume Asano.

• Thomas Mueller znakomicie opanował piłke w polu karnym i bez zastanowienia huknął z powietrza! W końcu coś się wydarzyło! Czekamy jeszcze na bramkę Lewandowskiego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Thomas Mueller w końcu daje prowadzenie Bayernowi!

• Thomas Muller notuje znakomity powrót we własne pole karne! Gdyby nie on, napastnik rywala miałbym 100% okazję!

• Andreas Beck ukarany żółtą kartką.

• Thomas Muller uderzył z dystansu, lecz piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

• Kolejna zmiana w ekipie gości. Niklas Sule zmienia narzekającego na uraz Matsa Hummelsa.

• Huknął jak z armaty Jerome Boateng, ale dzisiaj nie do pokonania jest Zieler!

• Thomas Muller zmienia Corentina Tolisso.

• Robert Lewandowski czekał na długim słupku, ale wcześniej sfaulował w ofensywie Benjamina Pavarda

• Bardzo dobra centra Boatenga na głową Lewandowskiego! Polak został jednak w ostatniej chwili uprzedzony!

• Kingslay Coman oddaje groźny strzał na bramkę, ale pięknie interweniuje Zieler!

• Znakomicie pracuje dzisiaj defensywa Bayernu. Teraz Mats Hummels znakomicie powstrzymuje akcję przeciwnika. Cieżko jest zaskoczyć parę Hummels - Boateng.

• Zamieszanie w polu karnym Bayernu, ale gracze gospodarzy nie potrafili tego wykorzystać.

• Słabo wykonany rzut wolny przez Jamesa Rodrigueza. Uderzenie prosto w mur.

• Robert Lewandowski faulowany tuż przed polem karnym rywala. Za to ukarany kartką został Dennis Aogo!

• Co ciekawe Marcin Kamiński został ustawiony na ataku! Szok! Tak ustawionego stopera jeszcze nie widzieliśmy!

• Mamy kolejny polski akcent! Marcin Kamiński melduje się na boisku! Zmieniony został Simon Terodde!

• Obie drużyny bez żadnych roszad pojawiają się na murawie, więc możemy zaczynać!

• Drugi mecz z rzędu Bayernu, który ogląda się bardzo ciężko.... Zawodnicy obu drużyn są bardzo ociężali, a ich gra przypomina bardziej Lotto Ekstraklasę niż Bundesligę. Chyba po prostu wyczekują przerwy zimowej...

• Koniec pierwszej części meczu.

• Javi Martinez bardzo ryzykowanie interweniuje w swoim polu karnym. Ma szczęście, że nie zakończyło się to rzutem karnym.

• Ależ zakotłowało się w polu karnym gospodarzy! Piłkarze Bayernu zasypali strzałami bramkę rywala, lecz każdy lądował na przeciwniku!

• Timo Baumgartl wykonuje piękny, dokładny i czysty wślizg przerywając akcję Bayernu. Klasa gry obronnej w jednym obrazku.

• Najgroźniejsza akcja tego meczu! Clorentin Tolisso został znakomicie wypuszczony do sytuacji sam na sam, ale Francuz popełnia fatalny błąd uderzając prosto w bramkarza!

• Robert Lewandowski wyskakuje najwyżej, oddaje strzał głową, lecz jego strzał był zdecydowanie zbyt lekki.

• Rafinha w ostatniej chwili wybija piłkę z własnego pola karnego. Było groźnie.

• Jerome Boateng przerywa kontratak rywala i ogląda żółtą kartkę.

• Berkay Ozcan uderza bardzo słabo i bardzo niecelnie... Dalej czekamy na jakąś 100% okazję.

• Mats Hummels uderza głową, ale robi to minimalnie niecelnie...

• Świetna indywidualna akcja Roberta Lewandowskiego! Kapitan reprezentacji Polski minął 2 rywali i uderzył na bramkę. Końcówkami palców drużynę uratował Zieler!

• Sven Ulreich wychodzi z bramki i mocnym kopnięciem uspokaja sytuację swojej drużyny.

• Dośrodkowanie autorstwa Rafinhii ląduje w rękach Zielera.

• Bardzo powolna jest dzisiaj gra obu drużyn. Na razie grają piłkę nieprzyjemną dla oka.

• Andreas Beck bardzo interweniuje i powstrzymuje atak Bayernu.

• Jerome Boateng mocno ucierpiał przy starciu z rywalem. Oby to nie było nic poważnego.

• Świetna akcja gospodarzy, zakończona płaskim strzałem Akolo! Znakomicie broni jednak Sven Ulreich!

• Robert Lewandowski oddaje dobry strzał! Zabrakło niewiele!

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek!

• Do bramki mistrza Niemiec wraca Sven Ulreich. Chociaż nie można narzekać na postawę Toma Starka, to trzeba przyznać, że jest to informacja istotna dla Bawarczyków.

• Również w drużynie gospodarzy mamy polski akcent. Na ławce VFB Stuttgart usiądzie dzisiaj Marcin Kamiński. Były stoper Lecha Poznań wraca do pełnej dyspozycji po kontuzji.

• W składzie Bayernu widzimy oczywiście Roberta Lewandowskiego. Polski gwiazdor w ostatnim meczu z FC Koln wpisał się na listę strzelców. Czy dzisiaj również zobaczymy jego trafienie?

• Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Za nieco ponad 20 minut rozbrzmi pierwszy gwizdek!

• Czas na kolejny mecz Bayernu! Drużyna z Monachium podejmie dzisiaj beniaminka - VFB Stuttgart! Czy dalej pewnie utrzyma się na pozycji lidera!?