Dariusz Kuczmera
Piłkarki UKS SMS Łódź nie miały najmniejszych problemów z odniesieniem zwycięstwa nad ostatnią drużyną w tabeli Orlen Ekstraligi.

Ósme w tym sezonie odniosły podopieczne trenera Marka Chojnackiego. Nie mogło być zresztą inaczej, gdyż rywalkami łodzianek był ostatni zespół w tabeli – Stomilanki Olsztyn.
Wynik otworzyły Daria Sokołowska w 19 minucie meczu. Po kolejnych jedenastu minutach było już 4:0. Gole strzelały kolejno: Karolina Majda, ponownie Karolina Majda i Aleksandra Stasiak. Druga bramka Karoliny Majdy była jubileuszowym trafieniem numer 400 w historii występów UKS SMS Łódź w ekstraklasie. Po meczu w Olsztynie bilans UKS SMS wynosi: 174 spotkania, wygrane 101, remisy 23, porażki 50. Gole: 401-207.
W środę o 14 drużyna UKS SMS podejmować będzie Stomilanki w Łodzi w meczu o półfinał Pucharu Polski. ą
Orlen Ekstraliga
Stomilanki Olsztyn – UKS SMS Łódź 0:4 (0:4)
0:1 Daria Sokołowska (19), 0:2 Karolina Majda (21), 0:3 Karolina Majda (24), 0:4 Aleksandra Stasiak (30).
UKS SMS: Monika Sowalska - Oliwia Bałdyga, Wiktoria Zieniewicz (46, Milena Kowalska), Daria Sokołowska, Julia Kolis, Magdalena Dąbrowska, Oliwia Domin (75, Yana Urakova), Aleksandra Stasiak, Karolina Majda (46, Dominika Gąsieniec), Paulina Filipczak (82, Natalia Rohn), Nadia Krezyman. Trener: Marek Chojnacki.
Inne mecze:
Czarni Sosnowiec – Górnik Łęczna 0:0
GKS Katowice – Pogoń Szczecin 1:0 (Aleksandra Nieciąg 23)
Śląsk Wrocław – Medyk Konin 5:1 (Katarzyna Białoszewska 3, Marcelina Buś 28, 57, Joanna Wróblewska 51, Oliwia Związek 83 - Oliwia Jaśniak 6)
APLG Gdańsk – Pogoń Tczew 4:1 (Jagoda Szewczuk 3, 58, 85-k, Olga Massombo 86 - Magdalena Sobal 28-k)
UJ Kraków – Rekord Bielsko-Biała 3:1 (Anna Zapała 45, Magdalena Dragunowicz 58, Karolina Gec 72 - Klaudia Olejniczak 62)
1.Pogoń Szczecin 15 35 43-11
2.GKS Katowice 15 35 33-13
3.UKS SMS Łódź 15 27 36-15
4.Śląsk Wrocław 15 26 33-24
5.APLG Gdańsk 15 26 21-16
6.Czarni Sosnowiec 15 25 29-18
7.Górnik Łęczna 15 23 25-22
8.Pogoń Tczew 15 17 22-43