Piotr Łuczak, KAS
Zobaczcie, jak wyglądało boisko przy Bułgarskiej sekundy przed zakończeniem spotkania. Zenon Kubiak
Mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa skończył się przed czasem - decyzję o przerwaniu spotkania podjął sędzia. W drugiej połowie meczu, przy stanie 2:0 dla Legii z "Kotła" na murawę poleciały race. Mecz skończył się w atmosferze skandalu - kilkadziesiąt minut po spotkaniu komisja ligi podjęła decyzję o walkowerze na korzyść Legii. Zobaczcie, jak wyglądało boisko przy Bułgarskiej sekundy przed zakończeniem spotkania.

Materiał oryginalny: To dlatego sędzia skończył mecz. Chwile grozy na boisku - race na murawie, przestraszone dzieci, uciekający piłkarze [FILM] - Głos Wielkopolski