James Rodriguez kontuzjowany. Nie zagra przez 2 miesiące (ZDJĘCIA, WIDEO)

psz
James Rodriguez nabawił się groźnej kontuzji w środowym meczu z Sevilą. Real Madryt wygrał 2:1, a Kolumbijczyk strzelił pierwszego gola. Gwiazda Królewskich nie zagra przez 2 miesiące.

James Rodriguez bramka Sevilla

Real Madryt pokonał Sevillę (2:1) w zaległym meczu 16. kolejki Primera Division. Spotkanie dobrze rozpoczął James Rodriguez, który otworzył wynik w 12. minucie. Kolumbijczyk ładnym szczupakiem zamknął dośrodkowanie Marcelo z lewej strony.

James Rodriguez bramka Sevilla (1:0):

James Rodriguez kontuzja

Nieco ponad 10 minut później, James Rodriguez nabawił się fatalnej kontuzji. Kolumbijczyk w jednym z pojedynków złamał kość śródstopia i musiał opuścić boisko. Na murawie zastąpił go Jese Rodriguez, który... 10 minut później strzelił gola na 2:0.