Kamil Grosicki. Dwa gole Polaka i świetne rozpoczęcie nowego roku!

red
Dwie bramki Kamila Grosickiego
Dwie bramki Kamila Grosickiego Piotr Hukalo
Kamil Grosicki wyśmienicie wszedł w nowy rok. Strzelił dwa gole, zanotował asystę, a jego drużyna bardzo pewnie wygrała 6:0 z Bolton w 26. kolejce Championship.

Kamil Grosicki z dwoma trafieniami!

Kamil Grosicki dwukrotnie trafił w 26. kolejce Championship, w której jego Hull podejmował Bolton. Polak w 29. minucie otworzył wynik spotkania, pakując futbolówkę tuż pod poprzeczkę, a w drugiej połowie w 63. minucie po raz drugi wpisał się na listę strzelców, a 60 sekund wcześniej zanotował asystę przy bramce Evandro.

Jego Hull City wygrało aż 6:0. Przed 26. kolejką drużyna Grosickiego zajmowała 14. miejsce w tabeli.

Reprezentant Polski zanotował w tym sezonie cztery bramki w lidze.

Hull City – Bolton 6:0 (1:0)