Korona rozstrzelała młodzież

Zbyszek Anioł
Lechia Gdańsk 1:1 Korona Kielce
Lechia Gdańsk 1:1 Korona Kielce Piotr Jarmulowicz (Ekstraklasa.net)
Drużyny z Ekstraklasy mają do rozegrania w tym roku kalendarzowym jeszcze trzy mecze. Zanim wrócą do ligowej rywalizacji czeka ich przerwa na mecze kadry. W tym czasie większość z nich gra towarzysko. Taką opcję wybrała Korona Kielce.

Podopieczni Marka Motyki spotkali się z piłkarzami Korony, którzy grają w rozrywkach Młodej Ekstraklasy. I udzielili młodszym kolegom surowej lekcji. Korona wygrała 7:0, a grano 2x40 minut.

Korona Kielce – Korona Kielce ME 7:0 (3:0)
Konon 8’ (k), 17’, Kozubek 13’, Buśkiewicz 51’, 53’, Gawęcki 68’, 80’

Korona: Małkowski – Nawotczyński, Markiewicz, Hernani, Paknys – Łatka, Jędryka, Zganiacz, Kozubek – Konon, Gajtkowski
Ponadto: Cierzniak, Gawęcki, Buśkiewicz

Korona ME: Kwiecień – Duda, Szajna, Kiercz, Markowski – Górecki, Żubrowski, Czarnecki, Lenart – Dziubek, Ryczek
Ponadto: Małecki, Śledzik, Chrzanowski, Strzębski, Jamróz, Malonowski, Rabenda, Michałek