Kubot: Był to fajny i widowiskowy mecz. Ciesze się, że wygraliśmy

Radosław Kliszewski
Janusz Kubot, trener Zawiszy Bydgoszcz.
Janusz Kubot, trener Zawiszy Bydgoszcz. Polskapresse
- Było to bardzo wyrównane spotkanie, szczególnie w pierwszej połowie. Przeciwnik postawił wysoko poprzeczkę, grał odważnie - powiedział po meczu z Bogdanką, trener Zawiszy, Janusz Kubot.

Janusz Kubot: Było to bardzo wyrównane spotkanie, szczególnie w pierwszej połowie. Przeciwnik postawił wysoko poprzeczkę, grał odważnie. W drugiej połowie byliśmy w komfortowej sytuacji i oddaliśmy trochę inicjatywę, a kontry, które wyprowadzaliśmy były bardzo groźne.

Gratuluje trenerowi gości drużyny bo naprawdę bardzo fajnie grali.

Piotr Rzepka: Jechaliśmy z nadziejami, żaden zawodnik nie może mieć nieczystego sumienia, że mógł więcej. No niestety w piłce tak jest, jak się straci więcej bramek niż przeciwnik to się przegrywa. Dla mnie bardzo ważnym momentem było to jak strzeliliśmy bramkę na 1-0, chcieliśmy to jak najdłużej utrzymać. Każda minuta grała na naszą stronę, ale niestety za szybko straciliśmy bramkę. Nawet nie chce mówić w jakich okolicznościach.

W niedziele mamy następny mecz i na pewno będziemy chcieli to odbić co tutaj straciliśmy.

Dzisiaj było dużo spektaklu, widowisko naprawdę przednie. Ale no niestety jesteśmy w takich oto nastrojach jak ja teraz. Ale w zawodzie trenera trzeba sobie dawać i z takimi sytuacjami radę.