Kubot: Wygraliśmy różnicą więcej niż jednego gola co nie zdarza się często

Michał Libuda
Janusz Kubot
Janusz Kubot Arkadiusz Ławrywianiec / Polskapresse
Jest to trudna rzecz, gdy się przegrywa 0:3. Udajemy się na urlopy w niemiłych nastrojach. W przerwie między rundami interesuje nas pięciu nowych zawodników, by mieć liderów w formacjach - powiedział po mecz trener Olimpii Elbląg, Anatolij Piskovec.

Janusz Kubot (Zawisza Bydgoszcz): Jesteśmy w dobrych humorach, skończyła się runda dla nas pozytywnie. Chciałbym podziękować chłopakom że wytrzymali trudy całej rundy. Bardzo się cieszymy jeżeli chodzi o dzisiejszy mecz. Szybko strzeliliśmy bramkę. Lepiej nam się grało i nastawiliśmy się na kontry. Wiedziałem że ten mecz będzie trudny. Wygraliśmy różnicą więcej niż jednego gola co nie zdarza się często.

Anatolij Piskovec (Olimpia Elbląg): Jest to trudna rzecz, gdy się przegrywa 0:3. Udajemy się na urlopy w niemiłych nastrojach. Druga bramka rozstrzygnęła ten mecz. W przerwie między rundami interesuje nas pięciu nowych zawodników, by mieć liderów w formacjach. Szukamy piłkarzy z Polski, Ukrainy, Gruzji, Białorusi. Z zawodnikami którym kończą się kontrakty, czyli Kołodziejskim i Matwijówem zamierzamy podpisać nowe umowy.