Derby Manchesteru dla United. "Jedno z najgorszych 45 minut w karierze Ibrahimovicia"

Press Focus/x-news
Derby Manchesteru dla „Czerwonych Diabłów”. Po golu Juana Maty United pokonało City 1:0 i awansowało do ćwierćfinału Pucharu Ligi Angielskiej. Mimo wygranej meczu nie będzie miło wspominał Zlatan Ibrahimović. - To prawdopodobnie było jedno z najgorszych 45 minut w karierze Ibrahimovicia. Rywale wyłączyli go z gry - powiedział były gracz Liverpoolu Jamie Carragher. Wygrane derby były dla Jose Mourinho okazją do rekompensaty za bolesną porażkę na Stamford Bridge. W klubowym magazynie przedmeczowym Portugalczyk zamieścił przeprosiny za nieudany mecz z Chelsea. Po spotkaniu zaś za pomocą gestów jeszcze raz wyraził żal, jednocześnie dedykując fanom wygraną w derbach.