Mecz WBA - Manchester United ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz WBA - Manchester United ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga angielska, 18. kolejka
2017-12-17 15:15

West Bromwich Albion

1

Manchester United

2

• Koniec meczu! Manchester United pokonuje na The Hawthorns West Bromwich Albion 2:1 (gole: Romelu Lukaku, Jesse Lingard - Gareth Barry). 71 minut w barwach gospodarzy rozegrał Grzegorz Krychowiak.

• Żółta kartka dla Jose Rondona za faul w ofensywie.

• Ta kontra mogła pozbawić gospodarzy marzeń o punkcie! Romelu Lukaku, mimo krycia przez Ahmada Hegaziego, uderza zewnętrzną częścią stopy minimalnie niecelnie, tuż obok dalszego (lewego) słupka!

• Atomowy strzał z woleja Jaya Rodrigueza z pola karnego blokuje Chris Smalling. Gdyby nie on, to piłka wpadłaby do pustej bramki.

• Anthony Taylor dolicza 4 minuty.

• Scott McTominay urwał się lewym skrzydłem i wywalczył rzut wolny po faulu Jaya Rodrigueza. Rozegranie "na czas" tego stałego fragmentu gry nie wypada komentować.

• Uchwycony strzał Garetha Barry'ego na wagę gola kontaktowego

• Niewiele brakowało, by kiks Marcosa Rojo we własnym polu karnym zamienił się w gola samobójczego. Piłka przeszła tuż obok słupka! Rzut rożny., po którym David de Gea łapie piłkę.

• Ostatnia zmiana u "Czerwonych Diabłów". Za Jessego Lingarda pojawia się Scott McTominay.

• Jose Rondon w roli prawoskrzydłowego centruje w pole karne. "Szczupakiem" wybija na uwolnienie Ander Herrera.

Po chwili Jay Rodriguez fauluje w ofensywie Ashleya Younga

• Anthony Martial zastępuje Marcusa Rashforda.

• Niezłe dośrodkowanie Chrisa Brunta na dalszy słupek. Piłka odbijała się jak w pinballu od zawodników obu drużyn, aż spadła pod nogi Garetha Barry'ego. Ten płaski uderzeniem po dalszym rogu wpisuje się na listę strzelców!

• GOSPODARZE ŁAPIĄ KONTAKT! GARETH BARRRY!!!

• I jeszcze jedna okazja Jose Rondona. W ostatniej chwili blokuje go Chris Smalling. WBA ma jednak rzut rożny.

• Po chwili okazja Chrisa Brunta. Strzela (słabszą) prawą nogą na wiwat.

• Płaski strzał Jose Rondona z 18 metrów nie mógł zaskoczyć Davida de Geę. Ten czekał, aż piłka wpadnie do jego "koszyczka".

• Jose Rondon na spalonym.

• Grzegorz Krychowiak kończy występ w dzisiejszym meczu. W jego miejsce pojawia się Chris Brunt. To ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy.

• I korner dla gospodarzy. Jay Rodriguez faulował w walce o górną piłkę.

• Jesse Lingard pada na murawę tuż przy linii 16. metra po starciu bark w bark z Grzegorzem Krychowiakiem. Sędzia nie widział podstaw do podyktowania rzutu wolnego.

• Marcus Rojo zastępuje kontuzjowanego Antonio Valencię

• Jay Rodriguez zmienia Olivera Burke'a. Czekamy na roszadę w ekipie gości, a poza murawą opatrywany jest Marcus Rashford.

• Przerwa w grze. Antonio Valencia nie podnosi się z murawy. Trzyma się za kolano i prawdopodobnie będzie konieczna zmiana.

• Zgrywusy ;)

• Alan Nyom centruje "wysoko w "szesnastkę" MU. Jose Rondon wyskoczył niżej od Chrisa Smallinga.

Z kontrą ruszyli goście. Juan Mata uderza z ok. 20 metrów w sam środek, czym ułatwił interwencję Benowi Fosterowi.

• Marcus Rashford strzela z woleja "tam, skąd przyszła" po zagraniu Jessego Lingarda. Piłka o centymetry minęła prawy słupek bramki!

• Bardzo dobra akcja Olivera Burke'a. Ruszył do prostopadłego podanie z głębi pola i niemal z linii końcowej centruje w przed bramkę do Jose Rondona. Ten chciał uderzyć w stylu kung-fu, ale nie trafił w futbolówkę.

• Marcus Rashford chciał sam szukać sprawiedliwości. Został upomniany przez sędziego żółtą kartką.

• Marcus Rashford leży przed polem karnym gospodarzy po starciu z Ahmedem Hegazim. Gra była przez moment kontynuowana, ale obaj panowie mają sobie coś do wyjaśnienia.

Anthony Taylor przerywa na chwilę grę...

• Juan Mata podaje górą w pole karne gospodarzy w poszukiwaniu Romelu Lukaku. Ten musnął piłkę tak, że przeszła obok wychodzącego z bramki Bena Fotera, ale tuż obok prawego słupka. Nawet gdyby ta wpadła do siatki, to gol nie zostałby uznany ze względu na pozycję spaloną.

• Oliver Burke próbował przedrzeć się lewym skrzydłem. "Przestawił" go jak szafkę w pokoju Antonio Valencia.

• Po chwili polski pomocnik podaje na wolne pole do Jake'a Livermore'a. Ten został skutecznie przyblokowany przez Chrisa Smallinga.

• Allan Nyom podłączył się do akcji ofensywnej, co chciał wykorzystać crossowym zagraniem Grzegorz Krychowiak. Nie wiedzieć czemu, prawy obrońca WBA przepuścił piłkę. Aut dla gości na wysokości własnego pola karnego.

• Druga odsłona rozpoczęta!

• Gareth Barry będzie grać w miejsce Claudio Yacoba.

• Wracamy na The Hawthorns, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Albion z Manchesterem United. Po pierwszej połowy "Czerwone Diabły" prowadzą po trafieniach Romelu Lukaku i Jessego Lingarda.

• Zapewne nie tak pierwsze trzy kwadranse wyobrażali sobie gospodarze. Nie byli w stanie odeprzeć ataków "Czerwonych Diabłów", którzy zaskakują skutecznością - oba celne strzały zamienili na bramki. Przewaga gości jest ogromna - 37% do 63%.

Co nas czeka po zmianie stron? Przekonamy się niebawem.

• +1' Koniec pierwszej połowy. West Bromwich Albion przegrywa przed własną publicznością z Manchesterem United 0:2

• Przyjezdni dążą do strzelenie trzeciego gola tuż przed przerwą. Mają rzut rożny, po którym piłka spada na 20. metr do Nemanji Maticia. Blokuje go Jake Livermore.

• Piłkarze Jose Mourinho zyskali rzut rożny. Nikt nie sięga centry Ashleya Younga.

• Było blisko trzeciego gola dla gości! Uderzenie Nemanji Maticia z krawędzi pola karnego zostaje zablokowane przez obronę

• I tak oto zemściła się niewykorzystana sytuacja. Jesse Lingard nie mógł zmarnować kapitalnego podania Juana Maty i pewnym strzałem pokonuje Bena Fostera!

• "CZERWONE DIABŁY" PODWYŻSZAJĄ PROWADZENIE! JESSE LINGARD!!!

• David de Gea broni mocny strzał Jose Rondona z bliskiej odległości! To była najlepsza okazja bramkowa gospodarzy!

• Romelu Lukaku rozochocił się, chce drugi raz wpisać się na listę strzelców. Tym razem poradził sobie z nim Ahmad Hegazi.

• Oliver Burke popędził na bramkę MU! W ostatniej chwili wślizgiem wybił piłkę spod nóg Chris Smalling.

• GOL DLA UNITED! ROMELU LUKAKU!!!

• Antonio Valencia blokuje wrzutkę Kierana Gibbsa w taki sposób, że gospodarze mają rzut rożny. Do centru Grzegorza Krychowiaka najwyżej wyskakuje Jonny Evans, lecz uderza głową wysoko nad bramką.

• Z groźną akcją skrzydłem wyszli piłkarze Alana Pardew. Dośrodkowanie Jamesa McCleana było z góry skazane na porażkę.

• Niewiele dzieje się na murawie. Co prawda przeważają goście, ale niespodziewanie popełniają sporo fauli w ofensywie.

• Teraz faulował Grzegorz Krychowiak. Przewinienie taktyczne w środku pola, na szczęście sędzia nie zdecydował się sięgać do kieszonki.

• Zdaniem sędziego Romelu Lukaku faulował w ofensywie. Belg nie może pogodzić się z tą interpretacją.

• Jonny Evans zagrywa w "szesnastkę" przyjezdnych. Ci jednak wybijają piłkę na rzut rożny. Wrzutka Grzegorza Krychowiaka z narożnika nie znajduje adresata.

• Niepotrzebnie środkiem próbował przedrzeć się Jake Livermore. Stracił piłkę, narażając swoich kolegów na kontrę "Czerwonych Diabłów". Na szczęście szybko została ona przerwana.

• Oliver Burke nie zdążył do podania Jamesa McCleana. Kontra gospodarzy spaliła na panewce.

• Atak gości lewą stroną przynosi rzut rożny. Spokojnie radzą sobie defensorzy WBA.

• Grzegorz Krychowiak udanie zaasekurował stoperów po tym, jak zbiegł między nich. Przecina podanie Juana Maty na wprost bramki do Romelu Lukaku.

• Strzał Marcusa Rashforda zza linii 16. metra zostaje zablokowane przez obronę WBA.

• W odpowiedzi nieśmiały atak piłkarzy Alana Pardew. Podanie Jamesa McCleana w pole karne łapie David de Gea przed rozpędzonym Jose Rondonem.

• Akcja środkiem "Czerwonych Diabłów" nie przynosi zagrożenia. Marcusowi Rashfordowi uciekła piłka w "szesnastce" gospodarzy.

• Na gwizdek Anthony'ego Taylora pierwsza połowa rozpoczęta!

• W ekipie gospodarzy debiutuje w lidze Oliver Burke

• Obie "jedenastki" wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron. Kapitanami są Johnny Evans (były zawodnik MU) i Antonio Valencia.

• Coraz mniej czasu do rozpoczęcia spotkania, więc przenosimy się na stadion. Zawody poprowadzi Anthony Taylor. Na liniach pomagać będą Stephen Child oraz Harry Lennard. Sędzią technicznym jest za to Rupert Madley.

• Rezerwowi WBA: Glyn Myhill - Hal Robson-Kanu, Chris Brunt, Gareth Barry, Jay Rodriguez, Gareth McAulley, Sam Field.

• West Brom zdobył 8 punktów w 8 spotkaniach przed własną publicznością. Dwa ostatnie pojedynki to remisy z Newcastle (2:2) i bezbramkowy Crystal Palace

Z kolei Manchester United z 9 delegacji przywiózł 14 punktów. Dwa ostatnie mecze kończyły się zwycięstwami - Watfordem (4:2) i Arsenalem (3:1).

• Gospodarze jak tlenu potrzebują punktów. Po 17 kolejkach mają zaledwie 14 "oczek" i wyprzedzają o 2 jedynie Swansea Łukasza Fabiańskiego. Co więcej, nie są w stanie wygrać od 15 (!) spotkań. Dzisiaj o przełamanie będzie niezwykle trudno.

Tym bardziej, że piłkarze Jose Mourinho są wi. celiderem z 38 punktami na koncie. Do lokalnego rywala tracą... 14, ale po piętach depcze Chelsea z takim samym dorobkiem

• Rezerwowi Manchesteru United: Sergio Romero - Victor Lindelof, Marcus Rojo, Zlatan Ibrahimović, Anthony Martial, Luke Shaw, Scott McTominay.

• Alan Pardew ma "patent" na Jose Mourinho - trzykrotnie udało mu się pokonać Jose Mourinho. Czy dzisiaj stanie się to po raz czwarty?

• Tomasz Górski, kłaniam się nisko, i zapraszam na relację NA ŻYWO z tego spotkania!

• Co prawda hitem 18. kolejki Premier League było wczorajsze starcie Manchesteru City z Tottenhamem (4:1), to z polskiego punktu widzenia będzie nim pojedynek West Bromwich Albion z drugim zespołem z miasta Oasis, United. W wyjściowym składzie gospodarzy jest Grzegorz Krychowiak, a do pierwszego gwizdka sędziego Anthony'ego Taylora pozostało zaledwie 25 minut!

JCZ

WBA – Manchester United LIVE! Ile minut dla Krychowiaka?

WBA – Manchester United LIVE! Ile minut dla Krychowiaka? ©AFP/East News

Mecz WBA – Manchester United ONLINE. "Czerwone Diabły" nie mogą pozwolić sobie na porażkę, jeżeli myślą jeszcze o tytule mistrzowskim. Rywal wydaje się być wymarzony do zapunktowania, skoro nie wygrał od sierpnia. Czy na boisku zobaczymy Grzegorza Krychowiaka, który parę meczów temu stracił miejsce w składzie? Relacja LIVE od 15:15 w GOL24.

Mecz WBA – Manchester United ONLINE

Ten sezon jest dla WBA naznaczony goryczą porażek i nadmiarem remisów. Manchester City potrafił wydłużyć serię zwycięstw do szesnastu, natomiast zespół "The Baggies" nie wygrał żadnego z ostatnich piętnastu spotkań. Trzeba sięgnąć pamięcią aż do 19 sierpnia i wygranego 1:0 meczu z Burnley.

Niepewną pozycję u nowego trenera Alana Pardewa ma niestety Grzegorz Krychowiak. Polak albo nie gra wcale, albo dostaje minutowe ochłapy. Przeciwko Liverpoolowi zagrał od 78 minuty. I chociaż zebrał pochlebne recenzje to jest mało prawdopodobne, żeby wrócił do podstawowej jedenastki. A w niej po raz ostatni znalazł się przeciwko Chelsea Londyn (0:4) – było to w połowie listopada.

- Grzegorz rozegrał bardzo dobry mecz z Liverpoolem. Szczerze mówiąc, mieliśmy wrażenie, że potrzebuje trochę czasu, aby w spokoju potrenować. Wykonał ostatnio ciężką pracę. To dla niego odpowiednie miejsce do gry na dobrym poziomie. W meczu z Liverpoolem miał momenty, w których udowodnił, że jest piłkarzem klasy międzynarodowej - chwalił Polaka menedżer West Bromu Alan Pardew.

WBA ucieka liga, a United sny o mistrzostwie. Wczoraj rozpędzony Manchester City przejechał się po Tottenhamie (4:1) i utrzymał bezpieczną przewagę punktową. Dlatego zespół Jose Mourinho nie może pozwolić sobie na żadną wpadkę.

Przewidywane składy:

WBA: Foster - Nyom, Hegazi, Evans, Gibbs - Livermore, Barry, Field - Robson-Kanu, Rondon, Rodriguez.
Manchester United: De Gea - Valencia, Jones, Smalling, Young – Matić, Herrera; Mata, Lingard, Rashford – Lukaku.

Nie zagrają:

WBA: Dawson, Morrison, Chadli, Phillips, Barry (?)
Manchester United: Pogba, Bailly, Carrick, Rojo (?), Fellaini (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Manchester United – WBA 0:0 (liga angielska, 01.04.2017)
WBA – Manchester United 0:2 (liga włoska, 17.12.2016)
WBA – Manchester United 1:0 (liga włoska, 06.03.2016)

WBA – Manchester United TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+. W internecie mecz dostępny w Canal+ Sport Online i na ncplusgo.pl. Komentują Marcin Rosłoń i Krzysztof Przytuła. Relacja LIVE od 15:15 w GOL24.pl