0

Arsenal Londyn

0

• Mimo wszystko dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne relację LIVE w naszym serwisie!

• Niespodziewanie ten meczu zawiódł kibiców Premier League. Spodziewaliśmy się wielu pięknych bramek, a tu taki klops. Arsenal miał szansę w końcu wygrać na wyjeździe, ale dzisiaj obie drużyny zagrały słabo w ofensywie.

• Koniec! Sędzia kończy derby Londynu!

• Sypią się kartki pod koniec meczu. Tym razem to Hector Bellerin zostaje ukarany.

• Sead Kolasinać odreagowuje swój ból i faluje na żółtą kartkę.

• Alvaro Morata opuszcze murawę, a melduje się na niej Andreas Christensen!

• Ależ brutalne wejście Davida Luiza w nogi Kolasinacia! Brazylijczyk zasłużenie dostaje czerwoną kartkę!

• Cesc Fabregas potężnie wstrzelił w pole karne, zrobił to jednak tak mocno że nikt nie zdołał przeciąć podania.

• Mohamed Elneny otrzymuje karę indywidualną w postaci żółtej kartki.

• Dobre dośrodkowanie zewnętrzną częścią stopy Alexisa Sancheza. Zabrakło jednak dokłądności, aby któryś z jego kolegów dopadł do piłki.

• Mohamed Elneny zmienia Alexa Iwobiego i tym samym Wenger wykorzystuje ostatnią roszadę.

• Indywidualna akcja Edena Hazarda, ale znakomicie broni jego strzał Petr Cech!

• Fabregas narobił dużo zamieszania, ale jego ostatnie podanie nie znajduje adresata!

• Piłka wpada do bramki po strzale Mustafiego! Niestety wcześniej sędzia podnosi chorągiewkę!

• Kolejna, ale tym razem wymuszona urazaem zmiana. Danny Welbeck zostaje zmieniony przez Olivera Giroud!

• Kolejna zmiana. Tym razem po stronie The Blues. Wiilian schodzi na rzecz Edena Hazarda.

• Alexandre Lacazette zmieniony przez Alexisa Sanchceza!

• Alvaro Morata ukarany żółtym kartonikiem.

• Sead Kolasinac w ostatniej chwili został zatrzymany Azpilicueta.

• Willian długo przymierzał się do oddania strzału az w koncu zrobił to. Tylko że nie celnie.

• Danny Welbeck dogrywa w pole karne do Aarona Ramsey'a, ale od Walijczyk szybszy okazał się Thibault Courtois.

• Cesar Azpilicueta świetnie przerywa już w zarodku akcję Arsenalu.

• David Luiz próbował strzału przewrotką, ale przypadkiem kopie w głowę Koscielnego i Brazylijczyk otrzymuje żółtą kartkę.

• Willian oddaje mocny strzał na bramkę, ale Cech radzi sobie z nim bez problemu.

• A teraz zaczynamy drugą połowę! Oby przyniosła ona bramki!

• Tiemoue Bakayoko w przerwie zmienia Pedro.

• W pierwszej połowie stroną dominującą wbrew przewidywaniom był Arsenal! Gdyby nie brak skuteczności to Kanonierzy na przerwę schodziliby z jednobramkową przewagą.

• No i mamy koniec pierwszej połowy!

• Alex Iwobi posyła dobrą prostopadła piłkę w stronę Lacazette, ale David Luiz uprzedza Francuza.

• Co tu się wydarzyło! Aaron Ramsey indywidualną akcją mija kilku rywali, uderza na bramkę i trafia w słupek! Jeszcze dobitka Lacazette, ale Francuz uderza na bramkę! To musiał być gol!

• Strzał Kolasinacia niecelny i od bramki zacznie Courtois.

• Alex Iwobi świetnie dogrywa z rzutu wolnego, ale równie świetnie radzą sobie z nim defensorzy The Blues.

• Ależ huknął z dystansu Granit Xhaka. Szkoda, że Szwajcar zrobił to niecelnie!

• Cesc Fabregas dogrywa lewą nogą w pole karne, ale nikt z jego kolegów nie zdołał zamknąć jego podania.

• Uspokoiła się trochę gra i żadna z drużyn nie próbuje atakować.

• Ależ zmarnowana szansa Pedro! Cesc Fabregas obsługuje Hiszpana idealnym podaniem, a były gracz FC Barcelony przegrywa pojedynek sam na sam z Petrem Cechem!

• Sead Kolasinac oddaje bardzo zaskakujący strzał z dystansu. Znowu broni jednak świetnie belgijski bramkarz The Blues!

• Znowu świetnie na skrzydle pognał Bellerin, Hiszpan dogrywa w pole karne, ale strzał Lacazette broni Courtois!

• Hector Bellerin dogrywa idealna piłkę na głowę Welbecka! Zabrakło niewiele a wpakowałby ją do bramki!

• Kolejna próba ataku gospodarzy na bramkę Petra Cecha. Tym razem Pedro nawet nie podjął walki z Koscielnym.

• Centymetrów zabrakło a Alvaro Morata wpisałby się po raz 4 na listę strzelców w Premier League!

• Brzydko wyglądające zderzenie Lacazette i Mosesa. Oby to nie było nic poważnego.

• Cesc Fabregas wstrzelił piłkę w pole karne rywala, ale jego kolegów uprzedził Welbeck.

• Pierwszy celny strzał tego meczu. Jego autorem Pedro Rodriguez. Szkoda tylko że piłka ląduje prosto w rękach Petra Cecha.

• Czas w końcu na start tego wielkiego pojedynku!

• Obie drużyny już na murawie! Zaraz zaczynamy to wielkie widowisko!

• Co ciekawe Alvaro Morata wszystkie swoje 3 gole w Premier League zdobył głową.

• Niezwykle ciekawie zapowiada się pojedynek snajperów obu drużyn! Zarówno Alvaro Morata jak i Alexandre Lacazette znają się na swoim fachu jak mało kto! Zobaczymy, który dzisiaj będzie górą!

• Ostatnie mecze Arsenalu mogą napawać optymizmem. Zwycięstwa z Bournemouth i FC Koln w Lidze Europy dały pozytywny zastrzyk zarówno kibicom jak i piłkarzom. Jeżeli Kanonierzy pokonają dzisiaj Chelsea zrównają się z nią punktami i wskoczą do ścisłej czołówki Premier League.

• Faworytem tego meczu jest dzisiaj Chelsea. To oni znajdują się wyżej w tabeli i w tym sezonie prezentują lepszą formę. Mimo falstartu i porażki z Burnley, podopieczni Antonio Conte zdołali się podnieść i teraz jak burza pokonują kolejnych rywali.

• Skład Chelsea!

• Skład Arsenalu!

• Witam Państwa bardzo serdecznie! Już za 35 minut rozpoczną się wielkie derby Londynu! Chelsea podejmować będzie Arsenal! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!