Mecz Chelsea - Manchester United ONLINE. Gdzie oglądać w...

Chelsea Londyn

1

Manchester United

0

• Chelsea zgarnia trzy punkty !!!! Podopieczni Antonio Conte wygrywają skromnie, lecz zasłużenie ! Na dzisiaj to wszystko dziękuję za uwagę !

• KONIEC SPOTKANIA!!!!

• 4 minuty dolicza arbiter !

• Ależ miał szansę Fellaini !!! Strzał głową z bliskiej odległości obroniony przez bramkarza gospodarzy!!!

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Za Hazarda na boisku pojawia się Willian.

• Zmiana również w drużynie gospodarzy. Za Fabregasa na murawie melduję się Drinkwater.

• Kolejna zmiana w drużynie Czerwonych Diabłów. Boisko opuszcza Young, zaś w jego miejsce na placu gry pojawia się Lingarad.

• Znakomita szansa Hazarda!!!! Strzał mniej więcej z linii pola karnego i dobra interwencja De Gea !!!!!

• Mamy również zmianę w drużynie Chelsea. Za Zappacoste na boisku pojawia się Rudiger.

• Zaś za Jonesa na murawie pojawia się Fellaini.

• Mamy podwójną zmianę w drużynie gości. Za Mkhitaryana wchodzi Martial.

• Znakomita wrzutka w pole karne wykonana przez Azpilicuete i fantastyczna główka Moraty !!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! MORATA !!!!!

• Ostry faul Jonesa na Hazardzie ! Nie mogło być inaczej. Żółtko !

• Zaczynamy drugą połowę !!

• Koniec pierwszej części spotkania !

• Zdecydowane posiadanie piłki po stronie gospodarzy - 64% - 36%

• Pół godziny gry za nami. Wciąż czekamy na pierwszą klarowną sytuację.

• Faul i żółtko dla Bakayoko !

• Strzał Lukaku zza pola karnego i pewna interwencja bramkarza Chelsea !

• Rozkręcają się gospodarze.

• Bliski szczęścia Bakayoko!!! Strzał z dystansu obok bramki !!!

• Mamy piłkę w siatce !!!! Gol jednak nie zostaje uznany ! Faul w ofensywie Moraty, który popchnął Jonesa. Ten ratując sytuację umieścił piłkę we własnej bramce! Arbiter odgwizdał jednak faul Hiszpana.

• Wysoki pressing piłkarzy Manchesteru jak na razie to United przeważają.

• Gwizdek arbitra i startujemy !!!!!! Zaczynają Czerwone Diabły !!!

• Piłkarze wychodzą na murawę jeszcze chwila i będziemy mogli delektować się wielkimi piłkarskimi emocjami !!!

• Dzisiejszego popołudnia możemy spodziewać się naprawdę wielkich emocji !!!

• A tak prezentuje się jedenastka podopiecznych Jose Mourinho

• Oto skład wyjściowy gospodarzy

• Witam państwa bardzo serdecznie i zapraszam na 90 minut pełnych emocji, które zagwarantują nam piłkarze Chelsea i Manchesteru United!!!!!

Mateusz Skrzyński, krk

Mecz Chelsea - Manchester United ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©East News

Mecz Chelsea - Manchester United ONLINE. Relacja NA ŻYWO w GOL24! To będzie niedziela szlagierów w Premier League. Najpierw prowadzący w lidze Manchester City podejmie Arsenal, a o 17:30 rozpocznie się starcie Chelsea z Manchesterem United. Czy The Blues podniosą się po sromotnej porażce w Lidze Mistrzów z Romą? Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz Chelsea Londyn - Manchester United ONLINE

W niedzielny wieczór Jose Mourinho raz jeszcze zawita na Stamford Bridge. To właśnie w Londynie narodził się przydomek Portugalczyka "The Special One", kiedy na pierwszej konferencji prasowej w Chelsea oświadczył, że jest wyjątkowy, a nie jednym z wielu. Za pierwszej kadencji The Blues zdobyli pod jego wodzą dwa tytuły mistrzowskie, a podczas drugiej sięgnęli po jeszcze jedną paterę.

Mourinho przyznał, ze powrót na stadion Chelsea nie wywołuje już u niego większych emocji. - Być może czułem się inaczej, kiedy wracałem tam po raz pierwszy z Interem w 2009 roku, czy w ubiegłym sezonie po mojej drugiej tam przygodzie. Teraz staje się to czymś normalnym. To będzie wielki mecz nie dlatego, że byłem tam, nie dlatego, że grali tam Mata i Matić, tylko dlatego że Chelsea to Chelsea, a Manchester United to Manchester United - oznajmił Mourinho.

Liga angielska: kto wygra mecz Chelsea - Manchester United?

Przygotowania Manchesteru United do niedzielnego meczu musiały zostać nieco zmienione. W piątek Portugalczyk musiał przełożyć trening z powodów osobistych. O poranku Mourinho pojechał do Madrytu, by stanąć przed sądem. Został oskarżony o niezapłacenie 2,9 miliona funtów podatku w latach 2011-2012.

Przed hitem z United w ekipie The Blues atmosfera jest daleka od ideału. Coraz więcej mówi się o konflikcie Antonio Conte z zarządem klubu. Brytyjska prasa sugeruje nawet, że w przypadku porażki z "Czerwonymi Diabłami" Włoch może stracić pracę. Dobrej chemii nie ma też między Conte a zawodnikami. Oliwy do ognia dodał jeszcze Willian stwierdził, że włoski trener praktycznie nie rozmawia z piłkarzami.

W Londynie dużo mówi się o też transferze Nemanji Maticia. Latem Serb zamienił Chelsea na Manchester. - Sprzedali Maticia i nikt nie potrafi go teraz zastąpić. Ja nie pozwoliłbym, aby opuścił obiekt treningowy, przywiązałbym go sznurem do ogrodzenia - stwierdził były reprezentant Anglii, Phil Neville.

Sytuacja kadrowa lepiej wygląda w zespole z Londynu. Wiele wskazuje na to, że The Blues będą mogli liczyć na pomoc N’Golo Kante. W ekipie "Czerwonych Diabłów" kontuzjowanych zawodników wciąż nie brakuje. Na Stamford Bridge zabraknie Michaela Carricka, Marcosa Rojo, Zlatana Ibrahimovicia i Marouane’a Fellainiego, a występ Paula Pogby jest mało prawdopodobny.

Press Association/x-news

Przewidywane składy:

Chelsea: Courtois – Cahill, Luiz, Rudiger – Alonso, Kante, Bakayoko, Zappacosta, Hazard, Pedro – Morata

Manchester United: De Gea – Young, Jones, Smalling, Bailly, Valencia – Herrera, Matić, Mychitarian, Rashford – Lukaku

Mecz Chelsea - Manchester United TRANSMISJA TV

Wstęp do spotkania od 17:15 w CANAL+ Sport 2. Konfrontację Chelsea z Manchesterem United skomentują Marcin Rosłoń i Przemysław Rudzki. Początek transmisji w CANAL+ Sport 2 o godzinie 17:25.

Tekstowa relacja na żywo z meczu Chelsea - Manchester United w GOL24!