Mecz Manchester United - Chelsea Londyn ONLINE. Gdzie...

Mecz Manchester United - Chelsea Londyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Dziękuję pięknie za uwagę!

• Trzeba przyznać, że to był bardzo wyrównany mecz. Górą jednak byli gospodarze dzisiejszego spotkania, a bohaterem meczu niewątpliwie zostaje Lukaku, który do strzelonej bramki dołożył piękną asystę!!!

• KONIEC!!!!! Manchester wygrywa dzisiejszy mecz!!!!

• Ależ teraz kapitalnym sprintem popisał się Lukaku, który holował piłkę przez kilkadziesiąt metrów!

• Cztery minuty dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry.

• [b]Ostre wejście Moarty, który faulował Smallinga. Zasłużona żółta kartka.

• Rzucili się do szalonych ataków zawodnicy The Blues.

• Żółtko dla Matica za faul taktyczny.

• Coraz mniej czasu mają podopieczni Antonio Conte za choćby wyrównującą bramkę.

• Zmiana również w drużynie Chelsea. Fabregas wbiega w miejsce Drinkwatera.

• Jose Murinho decyduje się także na zmianę. Murawę opuszcza Sanchez, w jego miejsce na placu gry pojawia się Bailly.

• Antonio Conte posyła w bój kolejnego rezerwowego. Giroud zmienia Mosesa.

• Natychmiastowa odpowiedź Chelsea i strzał z ostrego kąta broni bez większych problemów De Gea.

• Piękne dogranie na przysłowiowy nos przez Lukaku w pole karne i Lingard strzałem głową umieszcza piłkę w siatce!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! LINGARD!!!! Super rezerwowy zdobywa bramkę!!!

• Mamy pierwszą zmianę w drużynie Chelsea. Murawę opuszcza Hazard, w jego miejsce na placu gry melduje się Pedro.

• Coraz większa przewaga po stronie Czerwonych Diabłów.

• Ależ uderzył teraz z powietrza Lukaku!!!!! Piłkarza przeleciała nad poprzeczką!!!

• Na pierwszą zmianę decyduje się Jose Murinho. Za Martiala na murawę wbiega Lingard.

• Ponownie inicjatywę przejęli gospodarze, którzy od paru minut utrzymują się przy piłce i skrzętnie próbują stworzyć sobie dogodną sytuację.

• Jak na zamówienie zdecydował się na groźny strzał z dystansu Drinkwater. De Gea wypluł piłkę przed siebie po uderzeniu pomocnika Chelsea, jednak bramkarz Czerwonych Diabłów był asekurowany przez kolegów z obrony, którzy zażegnali niebezpieczeństwo.

• Wciąż jednak czekamy na pierwszą klarowną akcję w drugich 45 minutach.

• Mecz nam się wyrównał. Raz próbują swoich ataków goście, raz gospodarze.

• Brakuje zawodnikom Chelsea ostatniego celnego podania. The Blues mieli naprawdę dobre okazje do ponownego objęcia prowadzenia.

• Jeżeli chodzi o posiadanie piłki, to częściej przy futbolówce utrzymywali się w pierwszej połowie zawodnicy Antonio Conte.

• Wracamy po przerwie na Old Trafford i zaczynamy drugą część spotkania pomiędzy Manchesterem United i Chelsea Londyn!!!

• Po pierwszych 45 minutach mamy remis, który wydaje się być wynikiem sprawiedliwym. Obie drużyny nie rozegrały wielkich zawodów w pierwszej połowie. Liczymy na dużo więcej emocji w drugiej części spotkania.

• Więcej bramek w pierwszej połowie nie zobaczymy! Arbiter zaprasza zawodników do szatni na przerwę!

• Dwie minuty doliczone przez arbitra.

• Ożywiło nam się spotkanie w końcowych minutach pierwszej części spotkania.

• Szybka trójkowa akcja United. Zapoczątkował ją Sanchez, który zagrał do Martiala, ten zagrał do Lukaku, a snajper Czerwonych Diabłów wpakował piłkę do siatki The Blues!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Mamy wyrównanie!!!! LUKAKU!!!!

• Niezła dwójkowa akcja Hazarda z Alonso na jeden kontakt, zakończona niecelnym strzałem tego drugiego, który wpadł w pole karne i uderzył nad poprzeczką.

• Znakomitym podaniem na wolne pole obsłużony został Willian przez Edena Hazarda. Brazylijczyk znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy i nie miał litości dla swojego rywala!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! WILLIAN!!!!!!!

• Taktyczny faul Kante, którzy nie poradził sobie w pojedynku biegowym z Pogbą. Arbiter musiał pokazać żółty kartonik.

• Pierwsza naprawdę groźna sytuacja w polu karnym Chelsea! Sanchez wbiegł w pole karne i oddał płaski strzał w środek bramki w której bardzo dobrze ustawiony był Courtois.

• Trochę chaotycznie grają zawodnicy obydwu zespołów. Sporo strat, niecelnych podań, niewymuszonych błędów.

• Zdecydowanie częściej przy piłce znajdują się jak na razie piłkarze The Blues.

• Dużo walki oglądamy w dzisiejszym pojedynku. Piłkarze obydwu drużyn często faulują swoich rywali w środkowej strefie boiska.

• Kwadrans gry za nami. Oprócz fantastycznej sytuacji Moraty, kiedy piłka po strzale napastnika Chelsea obiła poprzeczkę bramki Manchesteru próżno odnotować inne ciekawe sytuacje.

• Wciąż próbują stworzyć sobie dogodną sytuację w ataku pozycyjnym Czerwone Diabły. Jak na razie nic konkretnego te próby nie przyniosły.

• Powoli do głosu zaczynają dochodzić gospodarze, którzy częściej utrzymują się przy piłce.

• Pierwsze minuty spotkania zdecydowanie na korzyść Chelsea. The Blues rozpoczęli dzisiejszy pojedynek z impetem!

• Morata i poprzeczka!!! Dośrodkowanie w pole karne Azpilicety i uderzenie z pierwszej piłki Moraty! Piłka obiła jednak poprzeczkę!!

• Arbiter zagwizdał po raz pierwszy! Zaczynamy!! Od środka pola mecz rozpoczęli goście!!

• Główni aktorzy dzisiejszego spektaklu wychodzą na murawę! Jeszcze chwila i będziemy mogli delektować się futbolem na najwyższym poziomie!

• Pierwsze starcie w obecnych rozgrywkach zakończyło się skromnym zwycięstwem Chelsea, która po golu Alvaro Moraty mogła cieszyć się z triumfu w prestiżowym starciu z Manchesterem. Czy dzisiejszego popołudnia będziemy świadkami powtórki z historii? Przekonamy się o tym już za parę minut!

• Jak pokazują statystyki oba zespoły są dalekie od swojej optymalnej formy. Nie zmienia to jednak faktu, że w Teatrze Marzeń dzisiejszy spektakl będzie stał na najwyższym poziomie.

• Na dodatek w tygodniu obie ekipy w pierwszych meczach 1/8 finału Ligi Mistrzów zremisowały ze swoimi rywalami. Manchester przetrwał nawałnice Sevilli i wywiózł z Hiszpanii cenny bezbramkowy remis, zaś The Blues po całkiem niezłej batalii zakończyli pojedynek na własnym obiekcie z drużyną Barcelony remisując 1:1.

• Zarówno gospodarze dzisiejszego pojedynku jak i goście z Londynu w swoich ostatnich 3 ligowych potyczkach zdołali uciułać zaledwie jedno zwycięstwo.

• Naprawdę ciężko wskazać faworyta do zwycięstwa w dzisiejszym meczu. Obie drużyny w ostatnich meczach w ligowych rozgrywkach prezentują bardzo przeciętną formę.

• Antonio Conte zdecydował się od pierwszych minut puścić w bój tych oto zawodników:

• Zaczniemy oczywiście od składów obydwu zespołów. Tak oto prezentuje się jedenastka desygnowana do gry na dzisiejsze spotkanie przez Jose Murinho:

• Dzisiejszego popołudnia na Old Trafford szykują się nam gigantyczne emocje. Czerwone Diabły, które obecnie znajdują się na 3. miejscu w tabeli skrzyżują miecze z podopiecznymi Antonio Conte, którzy tracą do Manchesteru 3 oczka i plasują się na 5 pozycji.

• Zapraszam gorąco do śledzenia relacji z dzisiejszego hitu 28. kolejki angielskiej Ekstraklasy czyli starcia dwóch wielkich firm – Manchesteru United i Chelsea Londyn!!!

• Dzień dobry!Z tej strony Michał Granosik. Kłaniam się nisko i witam wszystkich fanów angielskiej Premier League!

JCZ

Manchester United - Chelsea LIVE! Hit po bojach w Lidze Mistrzów

Manchester United - Chelsea LIVE! Hit po bojach w Lidze Mistrzów ©AFP/East News

Mecz Manchester United - Chelsea Londyn ONLINE. Pięć minut po godzinie piętnastej zapniemy pasy na Old Trafford. "Czerwone Diabły" walczące o powrót na pozycję lidera podejmą "The Blues", którzy w tygodniu potrafili zremisować z wielką Barceloną. Relacja LIVE w GOL24

Mecz Manchester United - Chelsea Londyn ONLINE

Jedni i drudzy w tygodniu walczyli o jak najlepszy wynik przed rewanżami w Lidze Mistrzów. Chelsea od momentu losowania skazywana była na porażkę. Tymczasem w pierwszym meczu z Barceloną padł remis 1:1. Podopieczni Antonio Conte mogą pluć sobie w brodę. Tylko chwila dekoncentracji w obronie kosztowała ich utratę gola i tym samym skromnej przewagi przed rewanżem na Camp Nou.

Manchester już takiego dobrego wrażenia po sobie nie pozostawił. Cudem uniknął porażki z Sevillą. Ten mecz dobrze obrazuje mem, gdzie widać jednego mężczyznę kopiącego dziurę i kilkunastu "pomagierów" przyglądających się jego wysiłkom. Tym pracującym oznaczono Davida de Geę. Gdyby nie jego ofiarność to United mieliby problem przed rewanżem. Czy z Chelsea będzie łatwiej?

Przewidywane składy:

Manchester United: De Gea - Valencia, Smalling, Bailly, Young - Pogba, Matic, Martial, Lingard, Alexis - Lukaku.
Chelsea Londyn: Courtois - Azpilicueta, Christensen, Cahill - Moses, Fabregas, Kante, Alonso - Willian, Giroud, Hazard.

Nie zagrają:

Manchester United: Jones, Blind, Fellaini, Herrera, Ibrahimović, Rojo
Chelsea Londyn: Luiz, Bakayoko, Barkley

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Chelsea - Manchester 1:0 (liga angielska, 05.11.2017)
Manchester - Chelsea 2:0 (liga angielska, 16.04.2017)
Chelsea - Manchester 1:0 (Puchar Anglii, 13.03.2017)

Mecz Manchester United - Chelsea Londyn TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport2. W internecie mecz dostępny na stronie ncplusgo.pl oraz na platformie Canal+ Sport Online. Komentuje duet Przemysław Rudzki – Przemysław Pełka. Pierwszy gwizdek sędziego o 15:05, relacja LIVE w GOL24.pl