Liga Europy. Lyon wygrał "dreszczowiec" w Stambule! Rybus wszedł na karne

red
Liga Europy. Lyon wygrał "dreszczowiec" w Stambule! Rybus wszedł na karne EASTNEWS
Liga Europy. Rewanżowe spotkanie Besiktasu z Lyonem w ćwierćfinale Ligi Europy przejdzie do historii jako jeden z najbardziej emocjonujących meczów tych rozgrywek. Turcy wygrywali po 90 minutach z ekipą z Francji 2:1 (w takim samym stosunku w jakim tydzień temu OL wygrało z Besiktasem) doprowadzając do dogrywki, która nie przyniosła jednak rozstrzygnięcia (ani bramek). W 120. minucie, specjalnie na rzuty karne, na boisko w drużynie Lyonu wszedł reprezentant Polski Maciej Rybus. Polak pewnie wykonał "jedenastkę". Ostatecznie Les Gones zwyciężyli w konkursie rzutów karnych 7:6 i awansowali do półfinału Ligi Europy.

Besiktas Stambuł - Olympique Lyon 2:1 (k. 6:7)

Bramki: Talisca 27, 58 - Lacazette 34

Pierwszy mecz: 2:1 dla Lyonu
Awans: Olympique Lyon

Może Cię zainteresować: Losowanie półfinałów Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO