Mecz Arsenal Londyn - AC Milan ONLINE. Gdzie oglądać w...

Arsenal Londyn

3

AC Milan

1

• Arsenal miał dużo szczęścia. Nie wiadomo co by było gdyby nie było tego absurdalnego karnego. Jednak to już historia! Arsenal dalej w grze o końcowego trofeum!

• Koniec! Arsenal kolejnym ćwierćfinalistą Ligi Europy!

• Jack Wilshere minimalnie niecelnie obok bramki!

• Najpierw Donnarumma pięknie broni strzał Ramseya, ale później nie miał szans przy dobitce Welbecka.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Danny Welbeck dobija AC Milan!

• Milan już bez wiary. Awans jest już prawie niemożliwy..

• Ostatnią zmianę przeprowadził również Arsene Wenger. Mesut Oezil schodzi, a Sead Kolasinać wchodzi.

• Manuel Locatelli rozpoczyna swój występ, a wchodzi w miejsce Francka Kessiego.

• Piękna interwencja Ospiny! Kolumbijczyk popisuje się znakomitą paradą po strzale Kalinicia.

• Granit Xhaka uderzył z dystansu, a Donnarumma tak źle interweniuje, że piłka wpada do siatki.... Tragiczny błąd młodego bramkarza.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Gianluigi Donnarumma popełnia fatalny błąd i Granit Xhaka zdobywa bramkę!

• Zmiana również w AC Milan. Hakan Calhanoglu zmieniony przez Giacomo Bonaventurę.

• Mohamed Elneny wchodzi w miejsce Herikha Mkhitaryana.

• Nikola Kalinić notuje dobry strzał na bramkę, ale tam spokojnie broni Ospina.

• Nikola Kalinić zmienia Patricka Cutrone.

• Dobry powrót Wilshere'a, który ratuje swój zespół przed stratą bramki, wybijając zagraną przez Rodrigueza piłkę.

• Suso ukarany żółtą kartką za faul w ofensywie.

• Ależ odważna próba strzału z przewrotki Patricka Cutrone! Było bardzo blisko bramki 1/8 finału Ligi Europy!

• Andre Silva przewraca się w polu karnym po starciu z Bellerinem. Czyżby powtórka z rozrywki? Znowu mamy małą kontrowersję.

• Walijczyk lekko utyka, ale wraca do gry.

• Bardzo niecelne uderzenie Ramseya po którym Walijczyk bardzo mocno ucierpiał!

• Ależ potężne, płaskie uderzenie Suso! Zabrakło centymetrów, a Milan znowu wyszedłby na prowadzenie.

• Henrikh Mkhitaryan uderzył na bramkę, ale znowu swój zespól ratuje Donnarumma!

• Pierwsze celne uderzenie po zmianie stron. Jego autorem Franck Kessié.

• Rozpoczynamy drugą połowę tego pojedynku! Czy AC Milan się jeszcze podniesie?

• Pierwsza połowa stoi pod znakiem kontrowersji. To w jaki sposób zachował się sędzia zabramkowy to wręcz tragedia.... Jeszcze ręki Chambersa można było nie zauważyć, ale ten karny dla Arsenalu to skandaloza do sześcianu. Czekamy na drugą cześć meczu.

• Koniec pierwszej połowy.

• Nacho Monreal ukarany żółtą kartką.

• Piękna interwencja Donnarummy po strzale Wilsher'a!

• Henrikh Mkhitaryan uderza ze "szczupaka", jednak minimalnie obok bramki.

• Dobra okazja dla Milanu, lecz Hakan Calhanoglu był na ewidentnym spalonym.

• Co tu się dzieje! Teraz Chambers ewidentnie zagrywa ręką w polu karnym, a gwizdek sędziego milczy!! Za dyskusje Andre Silva ogląda żółtą kartkę.

• Bądźmy szczerzy, to jest absurdalna sytuacja. Sędzia, który stał za bramką był 2 metry od sytuacji i nie widział, że Welbeck przewrócił się o powietrze.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Danny Welbeck pewnie wykorzystuje rzut karny!

• Duża kontrowersja! Danny Welbeck przewrócił się sam, ale decyzja jest nie odwołalna! Jeszcze żółtą kartka dla Ricardo Rodrigueza coś niebywałego!

• Rzut karny dla Arsenalu! Ricardo Rodriguez bez sensu fauluje piłkarza Arsenalu!

• Co za bramka pomocnika AC Milan! Były gracz Bayeru Leverkusen oddał potężny strzał z dystansu i pozostawił bez szans Davida Ospinę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Hakan Calhanoglu zdobywa bramkę!

• Fatalne dogranie Suso. Kompletnie zmarnowana okazja.

• Calum Chambers źle dośrodkował i Arsenal traci piłkę.

• Chyba najgroźniejsza okazja tego meczu! Danny Welbeck minął rywala, huknął na bramkę, ale świetnie broni Donnarumma!

• Dobry drybling Suso. Hiszpanowi udało się wywalczyć rzut rożny.

• Henrikh Mkhitaryan wstrzelił piłkę w pole karne i znowu górą defensorzy z Włoch!

• Danny Welbeck walczył o górną piłkę w polu karnym gości, ale mocno go przegrał.

• Dobrze ustawiona defensywa Milanu powstrzymuje kontratak Kanonierów.

• Bardzo statyczna gra obu drużyn. Na razie tylko wymieniają podania, bez ataków na bramkę rywala.

• Mamy potwierdzenie zmianę. Laurent Koscielny szybko schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Calum Chambers.

• Laurent Koscielny nie da rady kontynuować gry! Jakaś kontuzja pleców! Kapitan Arsenalu zaraz opuści murawę

• Dobre uderzenie głową Laurenta Koscielnego, jednak niestety minimalnie niecelne.

• Hector Bellerin podłączył się do akcji ofensywnej, ale jego dośrodkowanie pozostawiło wiele do życzenia.

• Andre Silva uderza w boczną siatke!

• Rozpoczęli pierwszą część meczu!

• Rozbrzmiał hymn Ligi Europy! Zaraz zaczynamy!

• Dzisiaj poznaliśmy już 4 ćwierćfinalistów Ligi Europy. Atletico, Marsylia, Lazio i RB Lipsk zmierzą się ze sobą w kolejnej fazie. Czekamy jeszcze na rozstrzygnięcie pojedynku Victoria Pilzno vs. Sporting. Trwa tam właśnie dogrywka.

• AC Milan po bardzo słabym początku wypływa powoli na powierzchnię. W 2018 roku przegrali tylko raz, a dokładnie tydzień temu z..... Arsenalem. Zapowiada się nie lada widowisko!

• Liga Europy jest już jedyną szansą dla Arsenalu na awans do Ligi Mistrzów. Muszą pójść tropem Manchesteru United, gdyż awans poprzez Premier League jest już praktycznie nie możliwy.

• Wita się z Państwem Bartłomiej Modzelewski! Będę relacjonował najważniejsze wydarzenia tego meczu!

• Arsenal po pierwszym meczu jest w bardzo dobrej sytuacji. Zwycięstwo 2:0 na stadionie rywala praktycznie przekreślił szansę AC Milan. Czy Kanonierzy postawią kropkę nad i?

red

Mecz Arsenal Londyn - AC Milan ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Liga Europy: Arsenal Londyn - AC Milan ONLINE. W rewanżowym meczu 1/8 finalu Ligi Europy Arsenal podejmie Milan. Londyńczycy są w komfortowej sytuacji, bo przed tygodniem wypracowali sobie dwubramkową zaliczkę. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Liga Europy: Arsenal Londyn - AC Milan ONLINE

W pierwszym spotkaniu zawodnicy Milanu byli tylko tłem dla Arsenalu. "Kanonierzy" na Stadio Giuseppe Meazza wbili rywalom dwa gole nie tracąc ani jednego. Rossoneri są zatem w sytuacji niemal beznadziejnej. Wszystko wskazuje na to, że po starciu na Emirates pozostaną im już tylko rozgrywki Serie A i finał Pucharu Włoch.

Mimo fatalnego wyniku przed tygodniem Gennaro Gattuso zapewnia, że jego zespół do Londynu nie przyjechał na wycieczkę. - Wiemy, że będzie ciężko, ale w futbolu i generalnie w każdym sporcie nie ma nic lepszego niż danie z siebie wszystkiego i zmienienie biegu historii. Nie przyjechaliśmy tu tylko dla zabawy - twierdzi Gattuso.

Dla Arsenalu triumf w Lidze Europy to jedyna możliwość, by dostać się do kolejnej edycji Champions League. W Premier League "Kanonierzy" plasują się na szóstym miejscu, ale czołowa czwórka jest poza ich zasięgiem. - Przekonaliśmy się, jak dobrym zespołem jest Milan. Nie możemy zdejmować nogi z gazu. To będzie dla nas bardzo ważne, abyśmy podeszli do tego meczu tak, jakby poprzedni skończył się remisem 0:0 i grali tak, jakby od tego zależał nasz awans - deklaruje Aaron Ramsey, pomocnik Arsenalu.

Nie zagrają:

Arsenal: Cazorla, Lacazette (kontuzje), Aubameyang (regulamin), Monreal (pod znakiem zapytania)

Milan: Conti, Abate (kontuzje)

Przewidywane składy:

Arsenal: Ospina – Kolasinac, Koscielny, Mustafi, Maitland-Niles – Xhaka, Wilshere – Ozil, Ramsey, Mchitajan - Welbeck

Milan: Donnarumma – Rodriguez, Romagnoli, Bonucci, Calabria – Bonaventura, Biglia, Kessie – Calhanoglu, Cutrone, Suso

Mecz Arsenal - Milan TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Mecz Arsenalu z Milanem pokaże stacja Eurosport 1. Początek spotkania o godzinie 21:05. Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV

W internecie stream online z meczu Arsenal - Milan będzie dostępny na ipla.tv oraz euosport.player. Relacja LIVE w GOL24.pl.