Paris Saint-Germain znów zawodzi! Porażka z EA Guingamp

PI
Drużyna Grzegorza Krychowiaka gra poniżej oczekiwań
Drużyna Grzegorza Krychowiaka gra poniżej oczekiwań Pawel Lacheta/ Polska Press/ Express Ilustrowany
Fatalna seria drużyny ze stolicy Francji trwa. Podopieczni Unai Emery'ego niespodziewanie przegrali 1:2 z Guingamp i doznali piątej porażki w sezonie! Gospodarze w cztery minuty zdobyli dwie bramki, a Paryżan było tylko stać na honorowe trafienie Edinsona Cavaniego. Paris Saint-Germain nie wygrało ostatnich trzech ligowych spotkań i ich strata do Nicei i Monaco może się powiększyć. Całą drugą połowę rozegrał Grzegorz Krychowiak, ale niczym się nie wyróżnił.

EA Guingamp - Paris Saint-Germain 2:1

1:0 Salibur (66)
2:0 De Pauw (70)
2:1 Cavani (80)

EA Guingamp: Johnsson - Ikoko, Kerbrat, Sorbon, Marcal - Deaux, Diallo - De Pauw (79. Didot), Salibur, Coco - Briand

PSG: Areola - Aurier, Marquinhos, Silva, Kurzawa - Verratti, Motta (46. Krychowiak), Matuidi - Di Maria (62. Lucas), Cavani, Nkunku (72. Augustin)