Stępiński z bramką, Nantes z trzema punktami!

pi
Mariusz Stępiński strzelił swoją czwartą bramkę w sezonie.
Mariusz Stępiński strzelił swoją czwartą bramkę w sezonie. EAST NEWS / AFP PHOTO / JEAN-SEBASTIEN EVRARD
W ostatnim niedzielnym meczu Ligue 1 FC Nantes po emocjonującym meczu pokonało Olympique Marsylia 3:2. Wynik meczu otworzył w 12. minucie Diego. Prowadzenie gospodarzy podwyższył Mariusz Stępiński, który zdobył piękną bramkę. Krótko po przerwie goście złapali kontakt za sprawą Gomisa, a już minutę później Adrien Thomasson przywrócił dwubramkową przewagę Nantes. Swoją drugą bramkę w meczu strzelił Gomis, ale to było wszystko na co było stać drużynę z Marsylii. Dla Polaka była to czwarta strzelona bramka w sezonie.

FC Nantes - Olympique Marsylia 3:2

1:0 Diego (12)
2:0 Stępiński (20)
2:1 Gomis (49)
3:1 Thomasson (50)
3:2 Gomis (61)

Nantes: Riou - Dubois, Djidji, Diego, Lima - Pardo (80. Moimbe), Rongier (86. Vizcarrondo), Gillet, Thomasson - Sala, Stępiński (72. Oliveira)

Olympique: Pele - Sakai, Fanni, Rolando, Evra - Lopez (30. Zambo), Vainqueur, Sanson - Cabella (30. Thauvin), Gomis (61. Sarr), Payet