Messi znów ratuje Barcelonę! Atletico nie dało rady Blaugranie

pi
EAST NEWS / AFP PHOTO / GERARD JULIEN
W hicie 24. kolejki ligi hiszpańskiej FC Barcelona po sporych męczarniach wygrała z Atletico Madryt 2:1. Wynik spotkania w 64. minucie otworzył Rafinha. Na odpowiedź gospodarzy nie trzeba było długo czekać, bowiem już siedem minut później Diego Godin doprowadził do wyrównania. Krótko przed końcem spotkania sprawy w swoje ręce wziął Lionel Messi i zadał decydujący cios. Zwycięstwo z Atletico w najtrudniejszym dla Barcelony momencie tego sezonu może być momentem zwrotnym. Katalończycy nie pokazali dzisiaj nic nadzwyczajnego, ale udało im się odnieść zwycięstwo. Jedno jest pewne - do końca sezonu LaLiga będą nam towarzyszyły wielkie emocje.