2

FC Barcelona

0

• My za dziś już dziękujemy, ale już wkrótce kolejne relacje LIVE w naszym serwisie! Serdecznie zapraszamy, a ze swojej strony życzę dobrej i spokojnej nocy!

• Real wygrywa zupełnie zasłużenie. Zarówno pierwszy mecz jak i drugi udowodnił że w tej chwili jest ogromna przepaść pomiędzy dwoma najlepszymi zespołami w Hiszpanii. Za chwilę Ramos podniesie to wielkie trofeum!

• A sędzia gwiżdże po raz ostatni! Real Madryt podniesie trofeum za Superpuchar Hiszpanii!

• Jeszcze żółtą kartką ukarany Javier Mascherano.

• Luis Suarez ukarany żółtą kartką. Podkreślmy że jest to pierwsza kara indywidualna w tym meczu.

• Co zrobił teraz Theo Hernandez. Najpierw później fajnie podłączył się do akcji ofensywnej, by później kompletnie zepsuć dogranie do partnerów wyrzucając futbolówkę gdzieś w trybuny.

• Dani Ceballos dogrywa wprost na głowę Sergio Ramosa, ale kapitan Realu trafia w bramkarza Barcelony.

• Umtiti wygrywa pojedynek biegowy z Benzemą. Francuz już przymierzał się do sytuacji sam na sam.

• Karim Benzema czekał na dobre podanie od Theo Hernandeza. Nie doczekał się.

• Bardzo nieudany strzał głową Benzemy. Od bramki Ter Stegen.

• Ostatnia zmiana także w Realu. Dani Ceballos zamelduje się na murawie, a zmieni on Toniego Kroosa.

• Jeszcze jedna zmiana w ekipie Barcelony. Lucas Digne zmienia Jordiego Albę.

• Strzelec pierwszej bramki Marco Asensnio opuszcza boisko! Na murawie melduje się natomiast Theo Hernandez!

• Sergio Ramos spokojnie blokuje strzał Rakitcia. Tak to właśnie wygląda przez większość czasu.

• Gerard Deulofeu zmienia Andre Gomesa!

• Co tu się wydarzyło! Barcelonie chyba nie jest dane zdobyć bramki! Najpierw Keyor Navas świetnie broni strzał Sergiego Roberto, ale piłka wybija pod nogi Suareza, który zamiast trafić do pustej bramki, to trafia w słupek!

• Keylor Navas popełnia duży błąd co chciał wykorzystać Suarez. Urugwajczyk myli się jednak i nie trafia z bliskiej odległości do bramki.

• Sergi Roberto nie doszedł do piłki zagranej przez Albę. Keylor Navas mógł ją spokojnie odprowadzić wzrokiem.

• Pierwsza zmiana w Realu. Casemiro zmienia Mateo Kovacicia.

• Zakotłowało się w polu karnym Barcy, lecz w ostatnim momencie Umtiti zdołał wybić piłkę.

• Keylor Navas świetnie broni groźny strzał Luisa Suareza. Znakomita parada reprezentanta Kostaryki.

• Strzał Luisa Suareza w ostatniej chwili blokuje Varane!

• Vazquez nie potrafił opanować piłki po podaniu Marcelo. A mógł groźnie zaatakować bramkę Barcy.

• Leo Messi z około 11 metra uderza w poprzeczkę! Było bardzo blisko!

• Rakitić gonił i gonił Karima Benzemę, ale to dopiero Mascherano przecina akcję Realu.

• Nelson Semedo zmienia Gerarda Pique. Hiszpan nie grał porywającego futbolu i dzisiaj i w niedzielę.

• Leo Messi już czyhał aby dostawić nogę do piłki, która spokojnie wpadłaby do pustej bramki Realu. Jednak Navas popisał się świetnym refleksem i nie dopuścił do tej sytuacji.

• Toni Kroos próbował prostopadłego podania do Asensio, ale wrócił Sergi Roberto, który zatrzymuje akcje przeciwnika.

• Piłkarze wracają na murawę i wracamy do gry! Czy Barcelona zdoła chociaż zdobyć honorową bramkę?

• Barcelona jest już kompletnie na kolanach. Real spokojnie prowadzi grę i jednocześnie wygrywa wynikiem 2:0. Czy Messi i spółką jeszcze dadzą radę odbić się od dna?

• Sędzia nie dolicza choćby minuty i kończy pierwszą połowę!

• Sergio Ramos niecelnie uderza głową po rzucie rożnym. Z 5 metra zacznie Marco Ter Stegen,

• Lucas Vazauez uderza w Ter Stegena. Kolejna dobra akcja Realu.

• Marcelo dogrywa w pole, Karim Benzema świetnie przyjmuje piłkę, by później spokojnie z 5 metra wpakować piłkę do siatki! FC Barcelona kompletnie na kolanach.

• GOOOOOOOOOOL! Karim Benzema podwyższa prowadzenie Realu!!

• Indywidualna akcja Benzemy, który kończy się odebraniem piłki przez Umtitiego.

• Ależ piękna sztuczka techniczna Luki Modricia! Szkoda że Chorwat nie zdołał dobrze dogra piłki!

• Lucas Vazquez trafia w słupek po strzale z 16 metra! Było bardzo bardzo blisko!

• Toni Kross niedokładnie uderza po podaniu Lucasa Vazqueza. Zapowiadało się to wszystko dużo groźniej.

• Dani Carvajal wybija piłka na rzut rożny po dograniu Leo Messiego. Ze stałego fragmentu gry jednak nic nie wychodzi i piłka dla Realu.

• Strzał Asensio tym razem zablokowany. Do strzelca pierwszego gola podawał Karim Benzema, który wcześniej bardzo ładnie pokazał się do prostopadłej piłki.

• Tym razem dobrze dośrodkowywał Toni Kroos, ale po tym zagraniu nikt nie zdołał oddać strzału na bramkę.

• Mało brakowało, a Karim Benzema doszedłby do podania Marcelo i wpakował piłkę do pustej bramki.

• Alba dogrywa na pustą bramkę dla Messiego, ale Ramos wyprzedził Argentyńczyka i ratuje swoją drużynę.

• Suarez za słabo dogrywa w pole karne i spokojnie piłkę wybija jeden z obrońców Realu.

• Messi znakomicie popędził indywidualnie w pole karne rywala, ale nie potrafił wykończyć akcji sam na sam z bramkarzem. Górą tym razem Keylor Navas!

• Niecelny strzał Suareza. Od bramki zacznie Navas.

• Marcelo dośrodkowuje w pole, z piłką minął się Ter Stegen, ale jego koledzy z obrony zdołali wyjaśnić sytuacje.

• Tragiczny błąd Busquetsa. Na szczęście dla defensywnego pomocnika Barcy, w obronie jest jeszcze Pique, który zatrzymuje kontratak gospodarzy.

• Słabe dośrodkowanie Toniego Krossa z rzutu wolnego. Piłka dla Barcelony.

• Asensio otrzymuje piłkę na około 30 metrze. Pomocnik Realu długo się nie zastanawiał i po prostu huknął w samo okienko bramki! Ależ początek meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Marco Asensio!! Przepiękny gol młodego Hiszpana!

• Zagranie w pole karne Karima Benzemy powstrzymuje Samuel Umtiti.

• Już w pierwszych sekundach Luka Modrić mógł otworzyć wynik spotkania! Chorwat otrzymuje piłkę, uderza ale jego strzał zostaje zablokowany przez Pique!

• Sędzia daje znak i zaczynamy! Kolejne wielkie Gran Derbi rozpoczęte!

• Piłkarze opuszczają tunel, a wypełnione po brzegi Santiago Bernabeu odśpiewuje hymn Realu!

• - Niemożliwe, by być obojętnym na tę sytuację. 5 meczów! Ta kara jest przesadzona i absurdalna. To się nazywa prześladowanie. Dziękuję moim kolegom i kibicom za wsparcie - komentował swoją karę Cristiano Ronaldo.

• Cristiano Ronaldo wyraził swoje niezadowolenie po otrzymanej czerwonej kartce, lekko popychając sędziego. Przez tą sytuację Portugalczyk został ukarany zawieszeniem na pięć spotkań. Jest to ogromna strata dla Realu.

• Poprzedni pojedynek obu drużyn obfitował w ogromną liczbę kontrowersji. Sędzia na początku podyktował rzut karny dla FC Barcelony, kiedy to Luis Suarez w bardzo ostentacyjny sposób symulował faul, a później pokazał niesłuszną czerwoną kartkę dla Cristiano Ronaldo.

• Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Realu. Dla Królewskich gole strzelali Cristiano Ronaldo, Marco Asensio i Gerard Pique, który wpakował piłkę do własnej bramki. Honor FC Barcelony próbował ratować Lionel Messi. Argentyński gwiazdor zdołał zdobyć bramkę z rzutu karnego.

• Skład FC Barcelona!

• Skład Realu Madryt!

• Dobry wieczór! Punkt godzina 23 rozpocznie się rewanżowe spotkanie Superpucharu Hiszpanii! Naprzeciw siebie staną dwie największe drużyny na świecie czyli Real Madryt i FC Barcelona! Na relację LIVE z tego wielkiego pojedynku zaprasza Bartłomiej Modzelewski.

DW

1/3
przejdź do galerii

©AFP/EASTNEWS

Superpuchar Hiszpanii ONLINE. Real Madryt wygrał na wyjeździe z Barceloną 3:1 w pierwszym meczu, ale podopieczni Ernesto Valverde nie będą składać broni. Katalończycy muszą jednak wygrać co najmniej trzema bramki, by "zabrać" tytuł sprzed nosa "Królewskim". Czy Barcelona zdoła pokonać mistrzów Hiszpanii na Santiago Bernabeu?

Real Madryt - FC Barcelona ONLINE

Barcelona to zdobywca ostatniego Pucharu Króla, a Real to obecny mistrz kraju. Dzięki tym sukcesom Barcelona i Real zmierzą się w dwumeczu o Superpuchar Hiszpanii. El Clasico tuż przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych będzie dodatkową okazją do sprawdzenia swojej formy. Katalończycy będą bronić trofeum, a Królewscy chcą po niego sięgnąć po pięcioletniej przerwie.

- Wiadomo, że strzelić Realowi trzy gole i wygrać 3:0, albo 3:1 i doprowadzić do dogrywki na jego stadionie, to zadanie z gatunku Mission: Impossible, więc prawdopodobieństwo jest niewielkie, natomiast nie sądzę, że w grze Barcelony była jakaś tragedia lub że projekt Valverde już na samym początku się skończył - skomentował Leszek Orłowski, dziennikarz "Piłki Nożnej", ekspert nc+.

Zinedine Zidane nie będzie miał do swojej dyspozycji Cristiano Ronaldo. Gwiazdor Realu jest zawieszony na najbliższe pięć spotkań przez incydent z drugiej połowy pierwszego meczu o Superpuchar. Portugalczyk popchnął sędziego, gdy nie zgodził się z jego decyzją. Dla Ronaldo to najniższy wymiar kary. Mógł bowiem pauzować aż przez 13 meczów.

NIE ZAGRAJĄ:

Real: Cristiano Ronaldo, Jesus Vallejo
Barcelona: Andre Gomes, Rafinha, Thomas Vermaalen

FORMA W OSTATNICH MECZACH:

Real
FC Barcelona - Real Madryt 1:3 (13 sierpnia 2017)
Real Madryt - Manchester United 2:1 (8 sierpnia 2017)
MLS All-Stars - Real Madryt 1:1 (3 sierpnia 2017)
Real Madryt - FC Barcelona 2:3 (30 lipca 2017)
Manchester City - Real Madryt 4:1 (27 lipca 2017)

Barcelona
FC Barcelona - Chapecoense-SC 5:0 (7 sierpnia 2017)
Gimnastic - FC Barcelona 1:1 (4 sierpnia 2017)
FC Barcelona - Manchester United 1:0 (27 lipca 2017)

Pojedynki bezpośrednie:

Real Madyrt - FC Barcelona 2:3 (23 kwietnia 2017)
FC Barcelona - Real Madryt 1:1 (3 grudnia 2016)
FC Barcelona - Real Madryt 1:2 (2 kwietnia 2016)

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Real Madryt: Keylor Navas - Theo Hernandez, Sergio Ramos, Varane, Carvajal - Casemiro, Kroos, Kovacić, Isco - Bale, Benzema.

FC Barcelona: ter Stegen - Aleix Vidal, Pique, Umtiti, Jordi Alba - Busquets, Rakitić, Iniesta - Messi, Suarez, Deulofeu.

Kto zdobędzie Superpuchar Hiszpanii 2017?

Real Madryt - FC Barcelona ONLINE. TRANSMISJA NA ŻYWO

Studio przed meczem FC Barcelona - Real Madryt w CANAL+ Sport od godziny 21:30. Transmisja od 22:00 w CANAL+ Sport. Tekstowa relacja na żywo w GOL24!