Mecz Deportivo - Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w...

• Koniec meczu! Deportivo La Coruna - FC Barcelona 2:1!

• 90+1. Seria rzutów rożnych dla Barcelony.

• Do regulaminowego czasu gry sędzia doliczył 3 minuty.

• Messi uderza nad poprzeczką.

• Luis Suarez został sfaulowany przed polem karnym Deportivo i Barcelona ma rzut wolny.

• Deportivo głęboko cofnięte skutecznie się broni przed atakami Barcelony.

• Joselu w indywidualnej akcji, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę, a ta opuściła boisko.

• Laure pojawia się w miejsce Juanfrana.

• Messi dośrodkował w pole karne, ale Pique nieczysto trafił w piłkę.

• Gael Kakuta wpadł z piłką w pole karne, ale zbyt mocno ją sobie wypuścił i piłkę złapał ter Stegen!

• Fantastyczna interwencja Germana Luxa, który obronił strzał Luisa Suareza z najbliższej odległości!

• Obrońcy Deportivo wybili piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Jordiego Alby.

• Paco Alcacer zmienia Denisa Suareza.

• GOOOLLL!!! Alex Begantinos najwyżej wyskoczył w polu karnym i wyprowadza Deportivo na prowadzenie!

• Fantastyczna interwencja ter Stegena, który końcami palców wybił na rzut rożny uderzenie Arribasa!

• Kontratak Deportivo został zakończony uderzeniem Juanfrana. Strzał otarł się o Denisa Suareza i gospodarze mają rzut rożny.

• Indywidualna akcja Colaka, ale rezerwowy Deportivo uderzył bardzo niecelnie i grę od bramki wznowi ter Stegen.

• Gael Kakuta zmienia Bruno Game.

• Złe zagranie Denisa Suareza, który zbyt mocno dośrodkował w kierunku Luisa Suareza i piłka opuściła boisko.

• Barcelona cały czas w ataku pozycyjnym. Goście długo rozgrywają piłkę i szukają luk w dobrze zorganizowanej defensywie gospodarzy.

• Kombinacyjna akcja Barcelony, ale Iniesta zamiast przyjąć, to przepuścił podanie Denisa Suareza i obrońcy Deportivo przejęli piłkę.

• Bardzo dobry kontratak w wykonaniu gospodarzy! Gama dograł do Joselu, a ten z woleja uderzył prosto w ter Stegena!

• Emre Colak zmienia Carlesa Gila.

• Prosty błąd Andresa Iniesty, który źle zagrał do Jordiego Alby i piłka opuściła boisko.

• Ivan Rakitić zmienia Andre Gomesa.

• Andres Iniesta pojawia się za Arde Turana.

• Mamy odpowiedź Barcelony! Jordi Alba podał do Messiego, ale Argentyńczyk nieznacznie się pomylił!

• Dobry fragment gry w wykonaniu gospodarzy, którzy dłuższy czas otrzymywali się przy piłce blisko pola karnego Barcelony.

• Bardzo groźnie pod bramką Barcelony! Faycal Fajr w dobrej sytuacji uderzył minimalnie nad bramką!

• Dośrodkowanie Ardy Turana wylądowało w rękach Luxa.

• Błąd Gomesa, który zbyt mocno zagrał do Luisa Suareza w prostej sytuacji i Barcelona straciła piłkę.

• Busquets wygrał pojedynek z Gilem i oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

• GOOOOLLL!!! Ależ początek drugiej połowy! Luis Suarez świetnie odnalazł się w polu karnym i mocnym uderzeniem wyrównuje stan meczu!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• W 36. minucie Joselu został ukarany żółta kartką.

• Koniec pierwszej połowy meczu! Deportivo La Coruna - FC Barcelona 1:0! Widzimy się za kilka minut!

• Barcelona przycisnęła gospodarzy, którzy mają coraz więcej problemów w obronie.

• Szybka odpowiedź Barcelony! Luis Suarez oddał uderzenie na bramkę Deportivo, ale ta po interwencji bramkarza trafiła w boczną siatkę!

• GOOOLLL!!! 1:0 dla Deportivo La Coruna! W zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnalazł się Joselu i wyprowadza gospodarzy na prowadzenie!

• ter Stegen fantastycznie broni uderzenie Joselu! Deportivo ma rzut rożny! Ależ kontratak gospodarzy!

• Nie jesteśmy świadkami wielkiego widowiska. Zawodnicy nie stworzyli wielu sytuacji podbramkowych.

• Zakotłowało się pod bramką Deportivo! Sergi Roberto wpadł w pole karne gospodarzy, ale źle dograł do Luisa Suareza i dalej mamy bezbramkowy remis!

• Nadspodziewanie dobrze radzi sobie Deportivo, które skutecznie odpiera ataki gości i stara się wyprowadzać kontrataki, w których prym wiedzie Joselu.

• Kombinacyjna akcja Barcelony zatrzymała się na stoperach Deportivo, którzy do tej pory radzą sobie z atakami gości.

• W La Corunii pada rzęsisty deszcz, co nie ułatwia zadania zawodnikom obu drużyn.

• Messi dośrodkował w pole karne Deportivo, ale Luis Suarez uderzył prosto w bramkarza gospodarzy!

• Alex Bergantinos nieprzepisowo powstrzymał Ardę Turana i sędzia odgwizdał przewinienie.

• Na boisku na razie nie dzieje się zbyt wiele. Barcelona ma przewagę, ale do tej pory nie ujrzeliśmy żadnych konkretów.

• Jordi Alba fauluje Juanfrana. Akcja toczy się na połowie Barcelony.

• W indywidualnej akcji ponownie Joselu, ale napastnik gospodarzy bardzo niecelnie dośrodkował i grę od bramki wznowi ter Stegen.

• Groźnie było pod bramką Deportivo! Efektowna akcja Messiego z Luisem Suarezem, ale uderzenie Argentyńczyka zostało zablokowane!

• Barcelona ciężko wchodzi w to spotkanie. Katalończycy nie forsują tempa, a nie ułatwia im zadania defensywna gra Deportivo.

• Kolejna ofensywna akcja w wykonaniu gospodarzy, ale ter Stegen spokojnie złapał dośrodkowanie pomocnika Deportivo.

• Fernando Navarro został ukarany żółtą kartką za brzydkie wejście w nogi rywala.

• Joselu próbował indywidualnej akcji, ale będąc w polu karnym gości stracił piłkę na rzez Pique.

• Szybka odpowiedź gospodarzy, ale Gil został złapany na pozycji spalonej.

• Barcelona rozgrywała piłkę przed polem karnym gospodarzy, ale obrońcy Deportivo poradzili sobie z zagrożeniem.

• Pierwsza ofensywna akcja gospodarzy została zakończona uderzeniem Joselu, ale strzał napastnika Deportivo nie sprawił problemów ter Stegenowi.

• Początek spotkania dość spokojny w wykonaniu obydwóch zespołów.

• Fernando Navarro został sfaulowany przez Denisa Suareza i gospodarze mają rzut wolny na połowie Barcelony.

• Luis Suarez powstrzymał Bruno Gamę i gospodarze mają rzut z autu blisko pola karnego Barcelony.

• W ofensywnej akcji Denis Suarez, ale jego indywidualna akcja została przerwana przez obrońców gospodarzy.

• Początek meczu zdecydowanie dla Barcelony, która nie oddała piłki gospodarzom i spokojnie rozgrywa wzdłuż boiska.

• Rozpoczynamy mecz!

• W poprzedniej kolejce Deportivo zremisowało 1:1 z Realem Betis. Barcelona nie dała szans Celcie Vigo i wygrała 5:0.

• FC Barcelona jest liderem ligi hiszpańskiej. Po 26. rozegranych kolejkach ma na swoim koncie 60 punktów. Drugi w tabeli Real Madryt ma punkt mniej, ale rozegrał mniej spotkań. Deportivo z 24 oczkami zajmuje siedemnaste miejsce w tabeli.

• Faworyt tego meczu może być tylko jeden. Goście z Barcelony w tygodniu dokonali niemożliwego. Pokonali Paris Saint-Germain 6:1 i awansowali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

• Ławka rezerwowych FC Barcelony: Cillessen, Alena, Digne, Umtiti, Paco Alcacer, Rakitić, Iniesta.

• Znamy już składy, w których obydwie drużyny rozpoczną spotkanie. Ławka rezerwowych Deportivo: Tytoń, John, Colak, Moreno, Kakuta, Luisinho i Laure.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Deportivo La Coruna - FC Barcelona!

red

Mecz Deportivo - Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©East News

Mecz Deportivo - Barcelona ONLINE. W meczu 27. kolejki ligi hiszpańskiej opromieniona niesamowitą remontadą drużyna Barcelony zmierzy się na wyjeździe z Deportivo La Coruna. Relacja na żywo w GOL24!

Mecz Deportivo - Barcelona ONLINE

Jeszcze kilka dni temu dyrektor PSG, Jean-Claude Blanc zastanawiał się czy klub z Paryża w razie wygrania Ligi Mistrzów powinien przejechać otwartym autokarem przez Pola Elizejskie. Po środowym cudzie na Camp Nou dywagacje Blanca brzmią zabawnie. Barcelona po raz pierwszy w historii Ligi Mistrzów odrobiła czterobramkową stratę z pierwszego meczu, a gracze PSG jeszcze długo po ostatnim gwizdku nie mogli zrozumieć tego, co się stało. Cztery dni po dokonaniu niemożliwego, Blaugrana wraca do ligowej rzeczywistości. Przeciwnikiem Dumy Katalonii będzie Deportivo La Coruna - 17. zespół La Liga.

Ekipa z Katalonii na El Riazor radzi sobie znakomicie. W ostatnich czterech spotkaniach w La Corunii strzeliła aż 21 goli. Dobrą wiadomością dla gospodarzy będzie brak w składzie Neymara, architekta sukcesu w rewanżu z PSG. Brazylijczyk ma problem z mięśniem przywodziciela lewej nogi. Asa Barcelony ma zastąpić w ataku Arda Turan.

W rundzie jesiennej Blaugrana pokonała Deportivo 4:0 po dwóch trafieniach Rafinhi i jednym Suareza oraz Messiego. Czy na El Riazor do siedmiu przedłuży serię ligowych zwycięstw z rzędu?

Kto wygra ligę hiszpańską?

Nie zagrają:

Barcelona: Neymar, Rafinha
Deportivo: Mosquera, Andone. Pod znakiem zapytania stoi występ: Dos Santosa, Kakuty oraz Sidneia.

Przewidywane składy:

Barcelona: ter Stegen – Roberto, Pique, Umtiti, Alba – Busquets, D. Suarez, Gomes – Messi, L. Suarez, Arda
Deportivo: Lux – Juanfran, Arribas, Albentosa, Navarro – Bergantinos, Borges – Fajr, Emre Colak, Carles Gil - Joselu

Mecz Deportivo - Barcelona TRANSMISJA TV

Spotkanie na Estadio Municipal de Riazor pokaże stacja Eleven. Mecz skomentują Marcin Pawłowski i Tomasz Ćwiąkała.