Mecz FC Barcelona - Real Betis ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz FC Barcelona - Real Betis ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga hiszpańska, 1. kolejka
2017-08-20 20:15

FC Barcelona

2

Real Betis Sewilla

0

• Serdecznie dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne relacje LIVE w naszym serwisie!

• FC Barcelona wstaje z kolan po bardzo słabym występie przeciwko Realowi! Żeby nie słaba skuteczność ten mecz mógłby zakończyć się dużo wyższym wynikiem. Szczególnie szkoda dzisiaj Leo Messiego, który miał bardzo dużo okazji do zdobycia gola!

• Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

• Zablokowany strzał Leo Messiego! Nie ma już chyba szans żeby największa gwiazda Barcelony zdobyła dzisiaj gola!

• Dobre mocne uderzenie Fabiana Ruiza, jednak znakomicie broni Ter Stegen!

• Kolejna zmiana w Barcelonie. Jordi Alba zmieniony przez Lucasa Digne.

• Denis Suarez zmienia Paco Alcacera.

• Leo Messi znowu nie trafia w bramkę! Tym razem Argentyńczyk uderza głową tuż obok słupka!

• Niemożliwe! Leo Messi znowu uderza w słupek! Robi to po raz trzeci! Takiej sytuacji nie oglądaliśmy bardzo dawno!

• Fabian Ruiz zmienia Victora Camarasa, który narzekał na bolesne skurcze.

• Zakotłowało się w polu karnym Betisu! Najpierw Vidal, a później Messi próbowali uderzać na bramkę lecz żaden z nich nie zdołał zagrozić bramce!

• Francis Guerrero zmienia Nahuela

• Gerard Deulofeu zmieniony przez Aleixa Vidala.

• Leo Messi znowu świetnie uderza z rzutu wolnego! Tym razem jednak zabrakło kilku centymetrów!

• Nahuel próbuje swojego sczęścia strzałem z dystansu, ale robi to nieudolnie i od bramki zacznie Ter Stegen.

• Wracający po długiej przerwie do Hiszpańskiej piłki Javi Garcia zmienia Jose Narvaeza.

• Semedo podłączył się do akcji ofensywnej, lecz jego dośrodkowanie zostaje wybite przez defensywę gości.

• Gerard Deulofeu przewraca się w polu karnym, ale przy niezadowoleniu trybun gwizdek sędziego milczy.

• Matias Nahuel fauluje Sergiego Roberto i za to otrzymuje żółtą kartkę.

• Kolejna świetna indywidualna akcja Messiego! Tym razem Argentyńczyka kończy swoją akcje strzałem z 16 metra, który leci prosto w słupek! Pech prześladuje dzisiaj pięciokrotnego zdobywcy Złotej Piłki,

• Leo Messi w swoim stylu indywidualnie wbiega w pole karne. Zabrakło jednego dobrego zwodu aby gwiazdor gospodarzy znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Betisu.

• Gerard Deulofeu popędził skrzydłem, ale wcześniej sędzia sygnalizuje ofsajd skrzydłowego.

• Jord Alba ukarany żółtą kartką za brzydki faul od tyłu.

• Dobra wymiana podań graczy Barcelony, ale Paco Alcacer psuje akcje nie idąc do końca za piłką.

• Gwizdek sędziego daje znak do rozpoczęcia drugiej połowy!

• Pierwsza odsłona zaliczamy na konto FC Barcelony. Pełna dominacja graczy Blaugrany została okraszona dwoma golami. Świetny występ notują dzisiaj Gerard Deulofeu i Sergi Roberto. Czekamy na to co wydarzy się po przerwie!

• Po drugim golu gra się uspokoiła i mamy koniec pierwszej połowy.

• Ledwo co zdążyłem opisać pierwszą bramkę, a Barcelona podwyższa prowadzenie! Znowu skrzydłem popędził Deulofeu. Hiszpan jeszcze raz zagrywa w pole karne, ale tym razem do piłki dopadł Segi Roberto, który mocnym strzałem pokonuje Adana!

• GOOOOOOL! Barcelona idzie za ciosem! Strzelcem gola Sergi Roberto!

• Gerard Deulofeu wstrzelił piłkę w pole karne, a Tosca delikatnie zmienia tor lotu i mamy 1:0 dla Barcy!

• GOOOOL! Alin Tosca pakuje piłkę do własnej bramki!

• Leo Messi huknął z rzutu wolnego w słupek, aż bramka się zatrzęsła! Ależ było blisko!

• Świetnie wstrzelenie piłki przez Deulofeu, ale szybszy od Alcacera był Adan i to on wybija piłkę!

• Nieporozumienie na linii Narvaez - Joaquin skutkuje stratą piłki przez Betis. Była szansa na fajną kontrę gości.

• W końcu Betis Sevilla śmielej zaatakował bramkę rywala. Sergio Leon długo utrzymywał się przy piłce w polu karnym, uderzył ale został zablokowany,

• Messi popisuje się świetnym prostopadłym podaniem do Alcacera, jednak snajper gospodarzy bardzo źle przyjmuje piłkę.

• Wymiana podań między Busquetsem a Messim kończy się minimalnie niecelnym strzałem Argentyńczyka! Zabrakło niewiele.

• Seria faulów spowodowanym przez Sergio Busquetsa. Defensywny pomocnik gości pracuje na żółtą kartkę.

• Gołym okiem widać ogromną przewagę FC Barcelony. Niestety zawodnicy Blaugrany nie mogą przełożyć tego na 100% okazje.

• Leo Messi szukał sobie miejsca na oddanie strzału, jednak obrona Betisu jest dzisiaj dobrze zorganizowana.

• Paco Alcacer chciał popędzić w stronę bramki rywala tylko że wcześniej sędzia liniowy podnosi chorągiewkę.

• Sam poszkodowany znakomicie uderza, ale piłka leci minimalnie nad poprzeczką bramki Adana!

• Leo Messi faulowany tuż przed polem karnym rywala! Będzie świetna szansa dla gospodarzy!

• Piękne momenty na Camp Nou.

• Samuel Umtiti świetnie przerywa akcję rywali. Francuz znakomicie gra fizycznie w defensywie.

• W dzisiejszym meczu nie może wystąpić jeszcze Paulinho. Nowy zawodnik Blaugrany nie mogł być jeszcze zgłoszony do rozgrywek, przez problemu administracyjne.

• Pierwsza próba Leo Messiego nieudana. Argentyńczyk niecelnie uderza zza szesnastki.

• Sergi Roberto świetnie dogrywa do Gerarda Deulofeu. Hiszpan uderza jednak niedokładnie i piłka mija słupek.

• Debiut w La Liga zalicza dzisiaj Nelson Semedo. Zobaczymy jak poradzi sobie Portugalczyk.

• Sędzia daje znak i gracze gospodarzy kopią po raz pierwszy!

• Czas na minutę ciszy dla uczczenia ofiar ostatnich zamachów w Barcelonie.

• Były to dwie przegrane i niekiedy graliśmy dobrze, ale były chwile złe. Wiemy, że musimy nauczyć się wielu rzeczy i że w futbolu wiele zmienia się w ciągu trzech dni. Ze Stanów Zjednoczonych wyjeżdżaliśmy zadowoleni, a teraz jesteśmy tymi przegranymi. Musimy nauczyć się kilku spraw

- mówił na przedmeczowej konferencji szkoleniowiec Barcy.

• Cała Barcelona znajduje się aktualnie w żałobie. Zamachy terrorystyczne, które miały miejsce kilka dni temu wstrząsnęły całym światem.

• Real Betis dzisiaj zainauguruje swój sezon. Wyniki w przedsezonowych sparingach były różne. Podopieczni Quique Setiéna przeplatali zwycięstwa, porażkami.

• Piłkarze i kibice Barcelony nie mają powodów do radości. Duma Katalonii wyraźnie przegrała pojedynek o Superpuchar Hiszpanii z Realem Madryt, a do tego doszła jeszcze kontuzja Luisa Suareza. Urugwajczyka w pierwszej 11 zastąpi dzisiaj Paco Alcacer

• Skład Betisu Sevilla!

• Skład FC Barcelony!

• Witam Państwa bardzo serdecznie! Już za 15 minut rozpocznie się pojedynek pomiędzy FC Barceloną a Betisem Sevilla! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

DW

©AFP/EASTNEWS

Mecz FC Barcelona - Real Betis ONLINE. W Hiszpanii rozgrywki niebawem ruszą na dobre. Superpuchar miał być tylko przedsmakiem tego, co ma wydarzyć się w tym sezonie La Liga, natomiast dwumecz pomiędzy Realem a Barceloną obnażył słabości katalońskiego zespołu. Ernesto Valverde musi więc zmazać plamę po porażce i znaleźć sposób na to, by pozbawić Real tytułu mistrzowskiego. Pierwszą przeszkodą "Blaugrany" jest Real Betis Sevilla.

Mecz FC Barcelona - Real Betis

Pomimo prowadzenia w lidze jeszcze w 26 kolejce i czterech punktów zdobytych w dwóch spotkaniach z Realem drużyna z Katalonii na finiszu rozgrywek musiała oglądać plecy swego odwiecznego rywala. Szansa na pstryczka w nos "Królewskim" pojawiła się przy okazji Superpucharu Hiszpanii, ale "Blaugrana" w okropnym stylu poniosła porażkę w dwumeczu. Kibice Barcelony bardzo się niepokoją, zwłaszcza że drużynę opuścił m.in. Neymar, a wzmocnień na razie nie widać - nawet na horyzoncie.

Betis postawi trudne warunki. Klub z Sevilli dokonał nowych zakupów w okienku transferowym. Do zespołu dołączyli m.in: Cristian Tello (Barcelona), Sergio Leon (Osasuna), Andres Guardado (PSV), Victor Camarasa (Levante), Antonio Barragan (Middlesbrough), Jordi Amat (Swansea). Z tego pierwszego goście nie będą mogli skorzystać ze względu na kontuzję zawodnika, ale mimo tego, na papierze wygląda to bardzo solidnie.

NIE ZAGRAJĄ

Barcelona: Luis Suarez, Andres Iniesta, Gerard Pique, Rafinha, Thomas Vermaelen (kontuzja)

Betis: Ryad Boudebouz, Firpo Junior, Cristian Tello (kontuzje)

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Barcelona: ter Stegen - Vidal, Mascherano, Umtiti, Alba - Gomes, Busquets, Rakitić - Messi, Suarez, Deulofeu

Betis: Adan - Barragan, Feddal, Mandi, Durmisi - Victor Camarasa, Guardado, Basanac - Joaquin, Sergio Leon, Matias Nahuel

Czy Katalończycy będą od początku sezonu La Liga uciekać Realowi? O tym przekonamy się późnym wieczorem.

Sonda

Kto zostanie mistrzem Hiszpanii 2018?

Mecz FC Barcelona - Real Betis. TRANSMISJA TV

Spotkanie będzie transmitowane przez stację Eleven Sports na kanale Eleven. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o godzinie 20:15. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL. Startujemy o 20:00!