Mecz Real Madryt - Betis Sewilla ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Real Madryt - Betis Sewilla ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Liga hiszpańska, 27. kolejka
2017-03-12 20:45

Real Madryt

2

Real Betis Sewilla

1

• Już nic więcej nie wydarzy się na Santiago Bernabeu, bowiem Antonio Mateu kończy mecz! Mimo że Real Madryt przegrywał z Betisem po samobóju Keylora Navasa, to ostatecznie "Królewscy" schodzą z boiska zwycięzcy!

• Trzy minuty doliczone.

• "Żółtko" na koncie Marcelo.

• A w Betisie Alex Alegria zmienia Darko Brasanaca.

• Zmiany, zmiany. Rafael Navarro wchodzi za kontuzjowanego Aissę Mandiego...

• Ależ w gazie jest kapitan Realu! Wyskakuje najwyżej do dośrodkowania z rzutu rożnego i głową kieruje ją do siatki!

• GOL DLA "KRÓLEWSKICH"! SERGIO RAMOS!!!

• Marco Ansensio zmienia Isco.

• Cristiano Piccini ogląda drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę! Betis przez niespełna kwadrans będzie grać w "dziesiątkę"!

• Inne rozegranie w postaci zagrania przed "szesnastkę" do CR7. Ten strzela daleko od bramki Antonio Adana.

• Aissa Mandi po profesorsku zabiera piłkę Isco przed własnym polem karnym. Hiszpan jeszcze o nią powalczył i opłaciło się - wywalczył rzut rożny.

• 73 103 widzów na Santiago Bernabeu.

• Ta roszada była do przewidzenia. Karim Benzema melduje się na murawie w miejsce niewidocznego Alvaro Moraty.

• Za Jamesa Rodrigueza pojawia się Lucas Vazquez.

• Dalekie zagranie na wolne pole do Antonio Sanabrii, który był na spalonym.

• Daniel Carvajal chciał wyjść z kontrą. Został jednak zastopowany na wysokości środka boiska.

• A to dyskusyjna sytuacja z Keylorem Navasem w pierwszej połowie

• Zmiana w ekipie gości. Petros zastępuje Rubena Castro.

• Toni Kroos był bliski wpisania się na listę strzelców! Posłał piłkę tuż obok prawego słupka, ale nie od tej strony, od której by chciał. A zabrakło naprawdę niewiele!

• Ruben Castro dostaje piłkę na 14. metrze od Daniego Ceballosa. Strzela z woleja nad poprzeczką!

• Niezła akcja Rizy Durmisiego, po której wrzuca na dalszy słupek do Alvaro Moraty. Tym razem Keylor Navas pewnie interweniuje.

• Antonio Sanabria chciał zbyt koronkowo rozegrać tę akcję. Traci piłkę na rzecz trzech rywali ok. 20 metrów od bramki Keylora Navasa.

• Kolejny rzut rożny "Królewskich" nie przynosi zagrożenia. Jednak więcej problemów sprawiają dośrodkowania Marcelo - teraz niepewnie interweniuje Antonio Adan. Ale na szczęście skutecznie.

• Ruben Castro nie jest w stanie przedrzeć się z piłką bliżej bramki gospodarzy, więc decyduje się na strzał z dystansu. Piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

• Nie szło lewą, to zielono-biali zaatakowali prawą flanką. Płaskie dośrodkowanie Cristiano Picciniego przecina jednak Nacho.

• Real zaczyna od wysokiego pressingu. Przynosi to skutek w postaci rzutu rożnego. Bez zagrożenia pod bramką Antonio Adana.

• Druga połowa rozpoczęta. Obie strony przystępują do niej bez zmian.

• Wracamy na Santiago Bernabeu na drugie trzy kwadranse meczu La Liga, w którym Real Madryt podejmuje Betis Sevilla. Do przerwy mamy remis po golach Keylora Navasa (samob.) Cristiano Ronaldo.

• Koniec pierwszej połowy. Real Madryt remisuje z Realem Betis Sevilla 1:1

• Z kontrą wychodzili "Królewscy". Alvaro Morata przebiegł z piłką ponad 30 metrów, by zagrać na lewą stronę do Cristiano Ronaldo. Jego strzał zza pola karnego został zablokowany.

• Kolejna ofensywna akcja Rizy Durmisiego. "Szukał" dośrodkowaniem napastników, ale przed nimi pojawił się wybijając futbolówkę Nacho.

• Marcelo wkręcił w ziemię Cristiano Pizzinim, po czym dośrodkował na piąty metr. Tam niepilnowany był CR7, który uderzeniem głową wpisuje się na listę strzelców!

• CRISTIANO RONALDO WYRÓWNUJE!!!

• Atak pozycyjny "Królewskich" ok. 30 metrów od bramki gości. Nastąpiło natychmiastowe przyspieszenie akcji w postaci podania na lewą stronę do Marcelo. Ten powinien bardziej obserwować ustawienie piątki obrońców Betisu, bowiem był na spalonym.

• 67% Posiadanie piłki 33%

• Strzał Antonio Sanabrii i samobój Keylora Navasa

• Marcelo włożył za dużo siły w dośrodkowanie z lewej flanki. Tuż przy linii bocznej zdołał ją szczęśliwie utrzymać Daniel Carvajal, lecz ten chyba też ostatnio ćwiczył nogi na siłowni...

• Żółta kartka dla Cristiano Picciniego na Isco.

• Gospodarze chcą szybko wyrównać i wywalczyli rzut rożny. Po centrze z narożnika Sergio Ramos główkuje wysoko nad bramką.

• SAMOBÓJ KEYLORA NAVASA!!!
    Wydawało się, że obronił anemiczne uderzenie Antonio Sanabrii, a bramkarz Realu... pchnął piłkę za linię bramkową!!!

• Dośrodkowanie Jamesa Rodrigueza nie znajduje adresata w polu karnym rywala.

• Kolejny pojedynek Antonio Sanabrii z Keylorem Navasem poza polem karnym! Bramkarz Realu przewrócił rywala, ale sędzia nakazał grać dalej!

• Mała ciekawostka: Karim Benzema strzelał w każdym z ostatnich sześciu spotkań z Betisem.

Dzisiaj jest na ławce....

• Przytomne wyjście z bramki Keylora Navasa, który w sytuacji sam na sam z Antonio Sanabrią "skrócił kąt", przez co uniemożliwił oddanie strzału przez Paragwajczyka.

• James Rodriguez na spalonym po zagraniu z głębi pola.

• Z kolei strzał Rubena Castro z dystansu broni Keylor Navas.

• Było blisko po strzale Isco! Huknął jak z armaty zza linii 16. metra. Piłka poszybowała tuż obok lewego słupka!

• Oskrzydlająca akcja Rizy Durmisiego została przerwana gwizdkiem sędziego. W momencie podania Duńczyk był na spalonym.

• James Rodriguez zdecydował się na uderzenie z dystansu. Posłał piłkę w sam środek bramki, czym ułatwił interwencję Antonio Adanowi.

• Marcelo dośrodkowuje z lewej strony pola karnego Betisu zbyt głęboko, by któryś z jego kolegów sięgnął piłkę. Zrobił to pewnym chwytem bramkarz gości.

• Nie ma gola dla Realu! Po zagraniu Alvaro Moraty CR7 fatalnie skiksował, przenosząc piłkę wysoko nad poprzeczką!

• Ofensywny wypad zielono-białych zakończył się ok. 30 metrów od bramki Keylora Navasa. Z kontrą ruszył James Rodriguez, ale w wyniku braku wsparcia zamienił akcję na atak pozycyjny.

• Ostro bitą piłkę z narożnika przez Toniego Kroosa wybija głową Alin Tosca.

• Po podaniu Isco Cirstiano Ronaldo chciał przedrzeć się w "szesnastkę" gości. Wzięty w kleszcze pada na murawę. Sędzia jednak nakazał grać dalej. Po chwili rzut rożny dla Realu.

• Marcelo wrzuca piłkę z lewej strony do Alvaro Moraty, ale ten przegrywa pojedynek główkowy z Germanem Pezzellą. Jeszcze jednak akcja napastnika "Królewskich", którego płaskie zagranie chwyta Antonio Adan.

• "Królewscy" zaczynają ze środka!

• Rozpoczęcie spotkania poprzedza minuta ciszy poświęcona Raymondowi Kopie Kopaczewskiemu.

• Obie drużyny są już na murawie! Trwa losowanie stron - kapitanami są Sergio Ramos i Antonio Adan.

• Sędzią głównym tego spotkania jest Antonio Mateu. Na liniach będą mu pomagać Pau Cebrian i Jon Ninez, Sędzią technicznym jest za to Julio Mena.

• Cztery z ostatnich pięciu spotkań w lidze kończyły się na korzyść Realu. Strzelili w nich aż 19 bramek, a stracili... zaledwie trzy.

A kiedy ostatnio Andaluzyjczycy wywieźli komplet punktów z Santiago Bernabeu? Miało to miejsce... 4 października 1998 r. Czy po ponad 18 latach nastąpi przełamanie?

• Przyda się wsparcie z trybun

• Rezerwowi Realu: Kiko Casilla - Karim Benzema, Casemiro, Mateo Kovacić, Lucas Vazquez, Marco Asensio, Danilo.

• Przed tym starciem przyjezdni mają na koncie 28 punktów, co zapewnia czternaste miejsce w lidze. Nad strefą spadkową, którą otwiera Granada, piłkarze Victora Sancheza mają dziewięć "oczek" przewagi. Do będącej piętro wyżej w hierarchii Primera Division Valencii traci dwa punkty.

Z kolei Real, który rozegrał 25 meczów, jest wiceliderem. Traci zaledwie punkt do przewodzącej w stawce Barcelony, która dzisiaj niespodziewanie przegrała z Deportivo La Coruna 1:2 (Przemysław Tytoń cały mecz przesiedział na ławce).

• Rezerwowi Betisu: Dani Gimenez - Rafael Navarro, Alex Martinez, Petros, Ryan Donk, Joaquin, Alex Alegria.

• Przed meczem warto przeczytać o nim kilka słów w naszej zapowiedzi:

• Na relację NA ŻYWO z tego spotkania zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór i kłaniam się nisko!

• Na zakończenie weekendu czeka nas pojedynek w La Liga, gdzie Real Madryt podejmie przed własną publicznością Real Betis Sevillę. Czy znowu czeka nas mecz do jednej bramki? A może Andaluzyjczycy sprzeciwią się "Królewskim"? Początek meczu już za 25 minut!

krk

©East News

O godzinie 20:45 Real Madryt zmierzy się na Santiago Bernabeu z Betisem Sewilla. W październiku Królewscy w Andaluzji zmiażdżyli zielono-białych 6:1. Czy w niedzielnym wieczór także urządzą sobie kanonadę? Relacja na żywo w GOL24!

©East News

Mecz Real Madryt - Betis Sewilla ONLINE

Real po domowym remisie z Las Palmas przed dwoma tygodniami stracił pozycję lidera. Do prowadzącej Barcelony traci jednak tylko punkt i ma jeszcze do rozegrania zaległe spotkanie. Najbliższy rywal Królewskich nie powinien stanowić dla nich większego zagrożenia - Betis plasuje się na odległym, czternastym miejscu.

Piłkarze z Andaluzji musieli zapamiętać też klęskę, jaką ponieśli na Estadio Benito Villamarin (1:6). Szansę na rewanż są niewielkie. Betis ostatni raz pokonał Królewskich na Santiago Bernabeu w październiku 1998 roku. Ponadto w ostatnich tygodniach nie imponuje formą. Z pięciu poprzednich spotkań wygrał tylko jedno, pokonując Malagę 2:1.

Zinedine Zidane w niedzielny wieczór nie będzie mógł skorzystać z zawieszonego za czerwoną kartkę Garetha Bale'a. Walijczyka powinien zastąpić na skrzydle Lucas Vazquez. Poza kadrą meczową znaleźli się też Varane, Pepe i Fabio Coentro. Pojedynek z Betisem będzie jubileuszowy dla Luki Modricia. Chorwat w barwach Królewskich wystąpi po raz 200.

Przewidywane składy:

Real Madryt: Navas - Carvajal, Ramos, Nacho, Marcelo, Casemiro, Kroos, Modrić, Vazquez, Ronaldo, Benzema
Betis: Adan – Piccini, Pezzella, Mandi, Tosca, Durmisi, Ceballos, Petros, Pardo, Joaquin, Castro

Mecz Real Madryt - Betis Sewilla TRANSMISJA TV

Spotkanie Real - Betis pokaże Eleven Sports. Mecz skomentuje duet Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała.