Juventus Turyn 0 - 0 Borussia Moenchengladbach

0

Borussia Moenchengladbach

0

• Za uwagę dziękuje Marcin Juszczyk. Zapraszam na kolejne relacje do Ekstraklasa.net! Dobrej nocy!

• Bezbramkowy remis Juventusu z Borussią to na pewno niespodzianka. Faworyt z Turynu przeważał, stworzył więcej sytuacji podbramkowych, ale nie potrafił tego udokumentować. Borussia dzielnie, dobrze i skutecznie broniła się, dzięki czemu zachowała czyste konto i wywalczyła punkt. "Źrebaki" za to w ofensywie kompletnie nic nie pokazały, poza kilkoma wrzutkami w pole karne "Starej Damy".

• Koniec meczu! Juventus - Borussia 0:0!

• Barzagli dośrodkowywał piłkę na aferę w pole karne Borussi, ale goście wybili ją, a uczynił to konkretnie Christensen.

• Chiellini sfaulował Stindla i żółta kartka dla obrońcy Juventusu.

• Arbiter ze Szkocji doliczył 180 sekund.

• Zaza zagrał piłkę po ziemi przed bramkę Sommera, ale bramkarz Borussi przejął futbolówkę.

• Ostatnia zmiana w Borussi i w całym meczu. Nordtveit melduje się na placu gry, a z boiska zszedł Dahoud.

• Juventus coraz bardziej naciska, ale póki co miejscowi biją głową w mur. Borussia skutecznie odpiera ataki gospodarzy.

• Po centrze Marchisio w pole karne Borussi, niecelnie główkował Chiellini.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, w zamieszaniu podbramkowym w polu karnym Borussi uderzał Chiellini, ale jego strzał został zablokowany i piłka wypadła na rzut rożny.

• Druga zmiana w szeregach gości. Hahn wchodzi, a schodzi Traore.

• Stindl zdecydował się na strzał z dystansu, ale był on w jego wykonaniu bardzo niecelny.

• Trzecia i ostatnia zmiana w Juventusie. Dybala za Moratę.

• Techniczny strzał Pogby zza pola karnego, ale nieznacznie niecelny.

• Żółta kartka dla Xhaki za faul taktyczny.

• Pierwsza zmiana w Borussi. Raffael za Hazarda.

• Bprussia jakby już skupiona na obronie bezbramkowego remisu. Juventus szuka cał czas swojej szansy. Tym razem zagrywał niecelnie w pole karne gości i od bramki Sommer.

• Druga roszada personalna w składzie "Starej Damy". Zaza zastępuje Mandżukicia.

• Juventus przycisnął Borussię, ale nie przekłada się to na groźne sytuacje podbramkowe.

• Mandżukić upadł w polu karnym w starciu z rywalem, ale gwizdek sędziego milczy i nie ma rzutu karnego.

• Morata próbował uderzać przewrotką po centrze ze skrzydła Barzagliego, ale Hiszpan nie trafił czysto w piłkę.

• Wendt ukarany żółtym kartonikiem za faul na Khedirze.

• Mamy pierwszą zmianę w Juventusie. Schodzi Cuadrado, a w jego miejsce melduje się Pereyra.

• Pogba uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego z ok. 20 metrów, ale Sommer wyciągnął się jak struna i ponownie dobrze interweniował, odbijając piłkę do boku.

• Juve wyszło z kontrą. Najpierw strzał Pogby został zablokowany przez Christensena. Chwilę później Francuz poprawił się, zagrywając na długi słupek do Moraty, ale strzał Hiszpana została zablokowany również przez Christensena.

• Borussia zaatakowała dwójką zawodników, ale akcję przyjezdnych przerwał Barzagli.

• Pogba groźnie uderzył z dystansu, ale Sommer na posterunku i sparował futbolówkę na rzut rożny.

• Pierwsza szarża Pogby w drugiej połowie, ale Francuz został zatrzymany przy linii bocznej.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Pierwsza połowa ze wskazaniem na Juventus, który stworzył sobie kilka sytuacji, ale żadnej nie potrafił zamienić na gola. Borussia bardzo bezbarwna w ofensywie, za to przywozicie prezentuje się w defensywie. Samo spotkanie za bardzo nie porywa. Miejmy nadzieję, że po przerwie będzie ciekawiej.

• Koniec pierwszej połowy! Jak na razie na Juventus Stadium bez bramek.

• Pogba uderzył z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur.

• Dominguez ukarany żółtą kartką za faul na Moracie, który wychodził na czystą pozycję. Rzut wolny dla Juve ok. 20-25 metrów od bramki Sommera.

• Centra Traore z lewej flanki i Chiellini wybił futbolówkę na rzut rożny.

• Centra z rzutu rożnego Traore, piłka odbiła się od głowy Bonucciego i przeszła obok słupka. Kolejny korner dla gości., jednak po nim już tak groźnie pod bramką Buffona nie było.

• Morata ładnie przymierzył tuż za "szesnastki", ale jednak trochę niecelnie. Mogło być bardzo groźnie

• Po dośrodkowaniu z narożnika boiska, niecelnie główkował Chiellini.

• Przycisnęła teraz "Stara Dama". Było gorąco po zagraniu Moraty w pole karne do Mandżukicia, ale ten nie przejął piłki i sytuację uratował Wendt.

• Aktywny dzisiaj Pogba tym razem uderzył z dystansu i futbolówka przeszła minimalnie obok słupka!

• Tym razem Cuadrado inaczej wykonał rzut rożny. Zagrał przed pole karne do Pogby, ale jego potężne uderzenie zablokował Xhaka.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Cuadrado, ale trochę za wysokie, nikt nie sięgnął piłki i od bramki zacznie Sommer.

• Ataki Juventusu powoli zaczynają się zazębiać.

• Cuadrado uderzył niemal z narożnika pola karnego i nieznacznie pomylił się. Po jego strzale piłka nieznacznie przeleciała nad poprzeczką.

• Centra Barzagliego w pole karne Borussi, Pogba zagrał do stojącego obok Mandżukicia, ten uderzył, ale jego próba została zablokowana i rzut rożny.

• Pogba uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie i zacznie od bramki Sommer.

• Długa piłka na prawą stronę od Pogby do Cuadrado. Kolumbijczyk doszedł do futbolówki, ale szybko stracił ją na rzecz Wendta.

• Wrzutka w pole karne gospodarzy z rzutu rożnego w wykonaniu Traore, ale piłkarze Juventusu wybili piłkę i oddalili niebezpieczeństwo.

• Zagranie Pogby na lewą stronę pola karnego do Moraty, ten uderzył, ale futbolówka po jego strzale poszybowała nad poprzeczką. Gdyby lepiej przymierzył, mogło być znacznie groźniej.

• Za nami pierwszy kwadrans meczu. Jak na razie bez żadnej klarownej sytuacji podbramkowej z obu stron.

• Podanie w kierunku Cuadrado, ale to zagranie przeciął Wendt.

• Juventus wymienia od dłuższej chwili podania, ale nie zdobywa terenu.

• Dośrodkowanie w pole karne Borussi z prawej flanki Cuadrado i przyjezdni wybili piłkę na rzut rożny, z którego nic nie wynikło.

• Raffael uderzył z dystansu, ale niecelnie i Buffon mógł spokojnie odprowadzić futbolówkę wzrokiem.

• Traore dośrodkowywał w pole karne z prawego skrzydła, ale Buffon przechwycił futbolówkę bez problemów.

• Niedokładne zagranie Marchisio w pole karne rywali i od bramki Sommer.

• Groźne dośrodkowanie Sandro z lewego skrzydła, ale Borussia zażegnała niebezpieczeństwo. Mamy przerwę w grze, ponieważ w starciu z Mandżukiciem ucierpiał Dominguez.

• Borussia utrzymuje się dłuższą chwilę przy piłce.

• Craig Thomson zagwizdał po raz pierwszy w tym meczu i ruszamy! Od środka Juve!

• Przywitanie obu ekip, za chwilę losowanie i zaczynamy!

• Czas na hymn Champions League!

• Obie drużyny wychodzą na murawę Juventus Stadium!

• Rozjemcą w meczu Juventus - Borussia będzie szkocki arbiter Craig Thomson.

• Przypomnijmy szybko jak wygląda tabela w grupie D. Juventus jest pierwszy z kompletem sześciu punktów. Druga jest Sevilla z trzema punktami. Identyczny dorobek ma trzeci Manchester City, ale ustępuje drużynie Grzegorza Krychowiaka gorszym bilansem bramkowym. Czwarta jest Borussia Moenchengladbach, która ma na koncie zero "oczek".

• Tak wygląda oficjalny protokół meczowy.

• Wyjściowe jedenastki Juventusu i Borussi są już dostępne w panelu naszej relacji LIVE!

• W oczekiwaniu na pierwszy gwizdek na Juventus Stadium, zapraszamy do przeczytania zapowiedzi meczu, przygotowanej przez Krzysztofa Rosłońskiego. Można do niej przejść klikając TUTAJ.

• Borussia Moenchengladbach - ławka rezerwowych: Drmic, Hahn, Hazard, Hrgota, Jantschke, Nordtveit, Sippel.

• Tak wygląda wyjściowy skład Borussi Moenchengladbach.

• Oto ławka rezerwowych Juventusu.

• Tak prezentuje się wyjściowa jedenastka mistrzów Włoch na dzisiejsze spotkanie.

• Witamy i zapraszamy na relacje tekstową z meczu grupy D Ligi Mistrzów. Lider Juventus Turyn podejmie zamykającą tabelę Borussię Moenchengladbach. Pierwszy gwizdek o godzinie 20:45!