0

Dynamo Kijów

2

• Za uwagę dziękują Adam Bochenek i do następnego razu

• Dynamo Kijów odnosi pewne zwycięstwo w Izraelu i będzie się biło o miejsce w pierwszej dwójce grupy G! A dla Maccabi to naprawdę świetna przygoda być tu i próbować, ot po prostu.

• KONIEC SPOTKANIA!PEWNE ZWYCIĘSTWO DYNAMA!

• Pierwsza zmiana w ekipie gości, na boisku strzelec gola ze spotkania przeciwko Porto Buyalskij

• Ben Haim II wzniósł sporo ożywienia do gry gospodarzy, kolejna akcja lewym skrzydłem i naprawdę niewiele zabrakło by któryś z partnerów przeciął tor lotu piłki

• Shovkowskij drugi raz dziś wieczorem myli sie przy dośrodkowaniu, ale Ben Haim II jest zbyt zaskoczony ową pomyłką by z niej skorzystać

• Ładna akcja Antunesa z Veloso na jeden kontakt owocuje kornerem dla Dynama

• Khacheridi powstrzymuje groźną akcję gospodarzy faulem, za co otrzymuje żółtą kartkę

• Jarmolenko po raz wtóry manifestuje swój talent na skrzydle, jednak tym razem jego dośrodkowanie nie dociera do żadnego z partnerów

• Druga zmiana w ekipie gospodarzy, na boisku pojawia się Itzhaki

• Rzut wolny dla Maccabi z ok 30 metrów, bardzo dobre uderzenie Zahaviego, ale piłka tylko muska poprzeczkę!

• Jeszcze jedna dynamiczna akcja Gonzaleza, tym razem defensywa gospodarzy odrobinę szczelniejszza

• Strzał Rybalki blokują stoperzy Maccabi

• Akcję rozpoczął z własnego terytorium Khacheridi, który posłał dokładny cross do Gonzaleza, skrzydłowy w izolacji na lewej stronie sprytnie ograł Dasę, wyłożył piłkę na 11 metr Moreasowi, a Brazylijczyk mierzonym strzałem podwyższył prowadzenie Dynama!

• GOOOOL! 2:0!

• Veloso próbował prostopadle do Moraesa, ale świetnie zbiegł do środka Dasa

• Rikan za faul na Jarmolence otrzymuje kartkę

• W przerwie trener Jokanović zdecydował się na jedną roszadę

• Czy Maccabi stać na bramkę w tym spotkaniu? Czas na odpowiedź

• Koniec pierwszej połowy! Dynamo prowadzi do przerwy!

• Shovkowskij nie sięga piłki po zamieszaniu w polu karnym, ale na jego szczęście za swoimi plecami ma czujnych obrońców

• Teraz z kolei uderzał z dystansu Gonzalez, ale zbyt lekko i rachitycznie

• Strzał Albermana z dystansu dobrze blokują ukraińscy defensorzy

• Ben Basat centymetry od przecięcia dośrodkowania Dasy. To była bezsprzecznie najgroźniejsza akcja izraelskiego zespołu do tej pory

• Veloso otrzymuje żółty kartonik za faul na Vermoucie

• Kolejne bardzo dokładne długie zagranie od Gonzaleza do Jarmolenki, strzał ukraińskiego skrzydłowego dobrze wyblokowuje Rikan

• Bardzo niebezpieczny kontratak gości, Gonzalez przetransportował futbolówkę w szesnastkę maccabi, tam jednak zabrakło piłkarzom Dynamo precyzji, ani Moraes, ani wspomniany Gonzalez nie potrafili pokonać Rajkovicia

• By zapoznać się z wyjściowymi jedenastkami obu ekip wystarczy zerknąć w lewo, o właśnie tam. Ławki rezerwowych zaś prezentują się następująco:

• Witamy i zapraszamy na spotkanie grupy G Ligi Mistrzów pomiędzy Maccabi Tel Aviv a Dynamem Kijów.