Bayern Monachium

5

Arsenal Londyn

1

• Cieszy kolejna bramka Lewandowskiego, choć to on sprokurował "jedenastkę" dla rywali. Tyle z naszej strony! Oby Legia jutro poszła w ślady Bayernu! DOBRANOC!

• Monachijczycy zagrali dziś bardzo solidne zawody, a swoją grą na pewno zatarli kiepskie wrażenie po występach w Bundeslidze. Arsenal natomiast w drugiej części spotkania dał sobie wbić cztery bramki, a sam nie skonstruował żadnej składnej akcji!

• KONIEC!!!! Bayern ogrywa Arsenal aż 5:1!

• Arbiter doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry!

• Kanonierzy na kolanach. Nic nie wskazywało, że akurat w drugiej odsłonie Bayern tak odpali i będzie w stanie strzelić cztery bramki.

• Niemiec w końcu się przełamał! Błąd w rozegraniu piłkarzy Arsenalu. Thiago zagrał do Mullera, a ten podwyższa na 5:1!

• GOOOL!!! THOMAS MULLER!!!!

• Rafinha zmienia Robbena.

• Muller melduje się w miejsce kapitana reprezentacji Polski.

• Monachijska defensywa poradziła sobie z zagrożeniem. Poszła kontra gospodarzy, ale Kimmich fatalnie się pomylił.

• Zakotłowało się teraz pod bramką Neuera! Rzut rożny dla gości!

• Kimmich zmienia Costę.

• Lahm ukarany kartką.

• Znów Ospina ratuje Arsenal! Odbija on mocny strzał Costy z ostrego kąta!

• Monachijczycy stworzyli sobie dziś więcej sytuacji bramkowych, niż we wszystkich wiosennych meczach Bundesligi.

• Ospina broni sytuacyjny strzał Robbena! Będzie jeszcze korner!

• Kolejny raz Lewandowski sponiewierany przez londyńskich defensorów.

• Z poczuciem humoru.

• Giroud zmienia Coquelina.

• Bayern się nie spieszy. Dobry rezultat mistrza Niemiec przed rewanżem w Londynie.

• Lewandowski zwija się z bólu, ale po chwili podnosi się.

• W taki sposób miejscowi ostrzeliwali w ostatnim czasie bramkę Arsenalu:

• Szkoleniowiec Bayernu nie dokonał jeszcze zmian. Nie ma co się dziwić, skoro maszyna działa bez zarzutu.

• Monachijczycy tym razem nie zagrozili rywalom.

• Kąśliwe uderzenie Vidala z dystansu! będzie korner dla gospodarzy.

• Walcott zastępuje Iwobiego.

• Hiszpan strzelił sprzed pola karnego. Piłka po drodze zmieniła tor lotu i zmyliła golkipera rywali! Arsenal na kolanach!

• GOOL!! THIAGO ALCANTARA PO RAZ DRUGI!!!!

• Centra Robbena z narożnika boiska. A przed bramką Arsenalu silne uderzenie głową oddał Martinez! Jak to Ospina obronił?!

• Lewandowski ograł na skraju pola karnego ograł Ospinę! Z ostrego kąta trafił w poprzeczkę, a dobitka Vidala minimalnie mija bramkę Arsenalu!

• Spóźniony atak Szwajcara.

• Bayern w 3 minuty zapewnił sobie spokój.

• Ładna akcja Bawarczyków, a asysta Lewandowskiego "piętką", to po prostu klasa światowa! Alcantara wykorzystał sytuację sam na sam, po zagraniu Polaka!

• GOOL!!! THIAGO ALCANTARA!!!!

• Dwójkowa akcja Robbena i Lewego. W końcowej fazie Polak zagrał przed bramkę Arsenalu, ale Holender nie podążył do końca za akcją.

• Lahm zacentrował w pole karne, a tam Lewandowski precyzyjnym strzałem głowa pokonuje Ospinę! Polak rehabilituje się za sprokurowanie "jedenastki"!

• GOOL!!!! ROBERT LEWANDOWSKI!!!!

• Moment spokojniejszej gry z obydwu stron, a każda interwencja golkipera Arsenalu kwitowana jest ogromnymi gwizdami.

• Gabriel zmienia Kościelnego. Francuz nie jest w stanie kontynuować gry, a Ospina się podnosi.

• Ospina interweniował poza polem karnym i starł się z Costą! Golkiper rywali nie podnosi się z murawy! Potrzebna przerwa.

• Żaden z opiekunów nie zdecydował się na roszady w składzie.

• Rozpoczyna Bayern!

• Gwizdami przywitana trójka sędziowska po przerwie.

• DO PRZERWY: Bayern - Arsenal 1:1!

• Ozil urwał się monachijskiej defensywie, ale został zatrzymany przez Neuera!

• Bramka na 1:1!

• Centra z rzutu wolnego pod bramkę Ospiny, a tam minimalnie przestrzelił Hummels!

• Costa zagrał dobrą piłkę w pole karne. Lewandowski nie zdołał jednak skierować jej głową do bramki rywali!

• Costa postraszył gołębie na stadionie. Piłka poleciała wysoko, wysoko.

• Do końca pierwszej odsłony coraz bliżej. Bayern jest zespołem lepszym, ale jakoś nie zmusza Ospiny do wielkiego wysiłku.

• Xhaka kapitalnie huknął z linii pola karnego! Neuer zdołał złapać futbolówkę!

• Bayern dalej utrzymuje się przy futbolówce, ale widać, że stracona bramka troszkę przyhamowała monachijską maszynę.

• Vidal zagarnął futbolówkę niemalże z linii końcowej, zagrywając na 5. metr , a tam Lewandowski nieznacznie się pomylił!

• Piłkarze Bayernu sygnalizują rękę Kościelnego. Należała się gospodarzom jedenastka!

• Kartka dla strzelca bramki.

• Nic nie wskazywało na to, że Arsenal strzeli bramkę. Ale taki jest futbol!

• Neuer odbija piłkę po strzale z 11. metra, ale Chilijczyk dobija ją w asyście kilku rywali z Monachium! 1:1!

• GOOL!!!!! ALEXIS SANCHEZ!!!!

• Karny dla Arsenalu!!!! Kościelny kopnięty przez Lewandowskiego!!!

• Alaba zagrał prostopadle do Costy, ale ten nie potrafił zabrać się z piłką.

• Neuer odbił piłkę po mocnym strzale Ozila! Bayern ma w tej sytuacji sporo szczęścia!

• Hummels powalił Sanchesa praktycznie na linii pola karnego!

• Lewandowski sygnalizuje zagranie rękę Mustafiego, ale arbiter nakazuje grać dalej.

• bramka Robbena:

• W sobotnie popołudnie większy opór Bawarczykom stawiali piłkarze Ingolstadt, niż dziś Kanonierzy.

• Arsenal przedarł się pod pole karne Bayernu, ale Hummels dobrze interweniował w defensywie.

• Kiepsko wykonany stały fragment gry. A chwilkę później Thiago fauluje i Bayern traci piłkę.

• 19', Real - Napoli 1:1 Benzema!

• Robben wywalczył korner.

• Mustafi wybija piłkę z pola karnego, ale ta ponownie ląduje w okolice pola karnego Arsenalu.

• Próba szybkiej kontry, ale na pozycji spalonej A. Sanches

• Arsenal ma problemy z opuszczeniem własnej części boiska. Fani Arsenalu nie spodziewali się takiego obrazu gry.

• Alcantara ostro potraktowany przez Mustafiego. Pierwsza kartka na Allianz Arena.

• Lewandowski zamotał sie p-od polem karnym rywali i w efekcie został zastopowany. Chwilkę później celny strzał sprzed "szesnastki" oddał Robben.

• Kanonierzy na zbyt wiele pozwalają rywalom. Obraz gry po bramce nie uległ zmianie.

• Kapitalne uderzenie Holendra z dystansu! Piłka wylądowała tuż pod poprzeczką bramki gości!

• GOOOL!!!! ARJEN ROBBEN!!!!

• 8', Real - Napoli 0:1 Insigne!

• Podopieczni Ancelottiego dominują na murawie. My czekamy na sytuacje bramkowe.

• Celny strzał Vidala, ale na posterunku był Ospina.

• Arsenal zamknięty przed własnym polem karnym.

• Alaba z Costą próbowali się przedrzeć lewym skrzydłem, ale bezskutecznie.

• Kiepska centra z prawej strony boiska jednego z monachijczyków.

• Po kilku szarpnięciach Arsenalu inicjatywę przejęli gospodarze, którzy spokojnie wymieniają futbolówkę.

• Alaba ucierpiał po jednym ze starć w powietrzu. Chwilka przerwy.

• Rozpoczynają Kanonierzy! Gramy, gramy!

• Hymn LM za nami! Kilka chwil i zapinamy pasy!

• Arbiter wyprowadza obie jedenastki na murawę!

• Obie ekipy rozgrzewają się. Nie możemy się doczekać kolejnych emocji!

• Rezerwowi Arsenalu: Cech, Elneny, Giroud, Monreal, Gabriel Paulista, Walcott, Welbeck

• Rezerwowi Bayernu: Ulreich, Bernat, Coman, Rafinha, Kimmich, Müller, Sanches

• Allianz Arena czeka na wielkie emocje!

• Londyńczycy od sezonu 2009/2010 nie są w stanie przebrnąć 1/8 finału LM.

• Kanonierzy w ostatnim meczu ograli Hull City 2:0.

• W ostatniej kolejce ligi niemieckiej podopieczni Ancelottiego rzutem na taśmę pokonali na wyjeździe FC Ingolstadt (0-2), po golach Arturo Vidala i Arjena Robbena.

• W drugim, dzisiejszym meczu Real Madryt podejmuje Napoli, a w składzie gości od pierwszej minuty na Santiago Bernabeu zamelduje się Piotr Zieliński! Arek Milik jest na ławce rezerwowych!

• Bayern jest liderem Bundesligi i mimo w ostatnim czasie dosyć kiepskiej dla oka gry, zdobywa kolejne punkty i kroczy do obrony mistrzowskiego tytułu. Arsenal natomiast jest oczywiście czwarty w lidze angielskiej ze stratą 10 punktów do Chelsea.

• Wczoraj PSG rozgromiło Barcelonę 4:0, a Benfica skromnie (1:0) ograła BVB. Czy dziś znowu górą będą gospodarze?

• Witamy serdecznie! Przed nami kolejne dwa spotkania 1/8 finału Champions League! Nas interesuje starcie na Aliianz Arena, gdzie Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie zmierzy się z Arsenalem Londyn! Początek zawodów o 20:45!