3

Real Madryt

3

• To tyle na dzisiaj, relacja kończy się, ale zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych, które już niebawem na stronie! Za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak, dobrego wieczoru!

• Co za niesamowity mecz! Legioniści byli ostatecznie bliscy nawet zwycięstwa, ale ciężko wywalczony remis z obrońcą trofeum jest niesamowitym wynikiem, wielkie brawa dla mistrzów Polski.

• KONIEC MECZU! LEGIA WARSZAWA REMISUJE Z REALEM MADRYT 3:3!

• Zablokowany Marco Asensio, rzut rożny!

• Rzut wolny dla gości, ręka Michała Kucharczyka, ostatnia minuta gry!

• Trzy minuty doliczone!

• To, co się dzieje na murawie w ostatnim kwadransie, to czysta abstrakcja! Gra toczy się cios za cios, tutaj wszystko jeszcze może się zdarzyć!

• Jakub Rzeźniczak bliski gola głową po rzucie rożnym! Co tu się dzieje?!

• Mateo Kovacić wyrównał stan meczu bardzo precyzyjnym strzałem zza pola karnego po zamieszaniu w szesnastce warszawian.

• Tomasz Jodłowiec zmienia Vadisa Odjidję-Ofoe.

• Niestety... Mateo Kovacić trafia na 3:3.

• Mariano Diaz pojawia się na murawie w miejsce Alvaro Moraty.

• Perfekcyjny kontratak mistrzów Polski, który strzałem sprzed pola karnego wykańcza Thibault Moulin, piłka wpada do bramki od słupka!

• GOOOOOOOOOOOL!!! COOOOO SIĘ DZIEJEEEE!!! THIBAULT MOULIN!!!

• Los Blancos mają coraz mniej czasu, ale wciąż marnują swoje okazje. Alvaro Morata złapany na spalonym.

• Michał Kucharczyk ośmieszony przez Daniego Carvajala na skrzydle. Legia mogła rozpocząć groźny kontratak, tymczasem piłka dla Realu.

• ...a Fabio Coentrao ustępuje miejsca Marco Asensio.

• Aleksandar Prijović zmienia Miroslava Radovicia...

• Thibault Moulin mógł rozpocząć kontratak Legii, ale za mocno wystawił piłkę Michałowi Kucharczykowi.

• Guilherme wybija piłkę na rzut rożny po wrzutce w pole karne, rzut rożny dla gości z Hiszpanii nie daje im korzyści.

• Legia - Real

• Cristiano Ronaldo domaga się podyktowania rzutu karnego po walce z Jakubem Rzeźniczakiem w polu karnym, ale sędzia pozostaje niewzruszony.

• Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Nemanja Nikolić zmieniony przez Michała Kucharczyka.

• Kolejny groźny rzut wolny dla Realu. Do piłki podchodzi Cristiano Ronaldo i z 25 metrów strzela mocno i prosto w bramkarza!

• Lucas Vazquez fauluje Miroslava Radovicia, to było groźne przewinienie, mogło zakończyć się kontuzją Serba.

• Pierwsza zmiana w drużynie Realu Madryt. Karim Benzema zmieniony przez Lucasa Vazqueza.

• Piłka odbita od Adama Hlouska bardzo bliska zakończenia swojego lotu w bramce Legii, gospodarze mają sporo szczęścia!

• Real bierze się do ataku, ale kolejne dośrodkowania padają łupem Arkadiusza Malarza.

• Zaskakujący strzał Serba, który kopnął piłkę czubkiem buta z narożnika pola karnego, a piłka niespodziewanie zaskakuje Keylora Navasa i trafia do siatki! Niespodzianka przy Łazienkowskiej!

• GOOOOOL!!! REMIS!!! MIROSLAV RADOVIĆ!!!

• Niespodziewanie do strzału podszedł Gareth Bale, posyłając piłkę nad bramką.

• Karim Benzema faulowany przez Adama Hlouska tuż przed polem karnym, bliźniacza sytuacja dla gości.

• Beznadziejny strzał Mateo Kovacicia z 30 metrów, spokojnie piłkę łapie Arkadiusz Malarz.

• Sam poszkodowany strzela, piłka minęła bramkę Realu w niebezpiecznie bliskiej odległości!

• Fabio Coentrao fauluje Guilherme tuż przed polem karnym - doskonała szansa przed Legią!

• Bardzo trudne, podkręcone uderzenie Garetha Bale'a z wielkim trudem broni Arkadiusz Malarz!

• Wojskowi nie mogą opuścić własnej połowy, ale Real wciąż atakuje bez przekonania.

• Wybite dośrodkowanie Karima Benzemy, rzut rożny dla Królewskich.

• Mecz wznowiony, przy piłce zawodnicy Legii Warszawa!

• Czekamy na drugą połowę spotkania, która rozpocznie się już niebawem.

• Czas na statystyki w przerwie.

Posiadanie piłki: Legia Warszawa 43% - 57% Real Madryt Strzały celne: Legia Warszawa 1 - 5 Real Madryt Sytuacje bramkowe: Legia Warszawa 3 - 12 Real Madryt Podania celne: Legia Warszawa 251 - 365 Real Madryt

• Trzeba przyznać, że oglądamy przyzwoite widowisko. Królewscy atakują, ale nie widać pewności w ich poczynaniach, legioniści natomiast próbują odbierać piłkę już na połowie rywala, z czym nie mają niespodziewanie wielkich problemów. Liczymy na gole po przerwie, tu jeszcze będzie się działo!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa u siebie z Realem Madryt 1:2 po całkiem niezłej grze.

• Pierwsza połowa przedłużona o minutę.

• Dośrodkowanie Cristiano Ronaldo ze spokojem łapie Arkadiusz Malarz.

• Legia nabiera wiatru w żagle - to zdecydowanie najlepszy fragment gry gospodarzy w tym meczu.

• Vadis Odjidja-Ofoe wszedł z piłką pod pole karne i huknął nie do obrony w samo okienko, Keylor Navas bez szans! 1:2 w Warszawie.

• GOOOOOL!!! VADIIIS!!! CUDOWNE TRAFIENIE BELGA!!!

• Kąśliwy strzał Cristiano Ronaldo z ostrego kąta, ale nie dał się zaskoczyć Arkadiusz Malarz.

• Mierzone podanie w pole karne do Garetha Bale'a, skrzydłowy wykłada piłkę Karimowi Benzemie, Francuz nie miał problemu z wykończeniem akcji pewnym strzałem.

• Karim Benzema! 2:0 prowadzi Real Madryt.

• Po ponad pół godzinie gry gra Legii nie wygląda wcale źle. Real zdobył jednego gola, ma swoje szanse, ale skutecznie bronią się gospodarze, skuteczni są także w odbiorze.

• Groźnie z piłką minął się Adam Hlousek, przez co z piłką sam przed polem karnym stanął Gareth Bale. Walijczyk uderza ponad poprzeczką.

• Po wrzutce w szesnastkę Legii główkował Cristiano Ronaldo, Portugalczyk uderzył wysoko nad bramką.

• Dynamiczna kontra Legii zmarnowana przez Guilherme, Brazylijczyk zdecydował się na strzał z dystansu, który okazał się bardzo niecelny.

• Cristiano Ronaldo dostaje podanie od Garetha Bale'a w pole karne po błędzie Bartosza Bereszyńskiego, po chwili obrońca naprawia swój błąd. Rzut rożny dla Realu również wybity.

• Vadis Odjidja-Ofoe kieruje piłkę spod linii bocznej pod nogi Nemanji Nikolciia, ale ponownie Węgier nie zdążył do piłki.

• Powtórki pokazują, że o jedenastce nie mogło być mowy.

• Spor kontrowersja w szesnastce gości - Fabio Coentrao przewraca w polu karnym Miroslava Radovicia, dobrze ustawiony w tej sytuacji sędzia nie używa gwizdka!

• Z około 12 metrów uderzył Karim Benzema, z tym strzałem świetnie radzi sobie Arkadiusz Malarz.

• Gareth Bale faulowany na prawym skrzydle, Walijczyk podchodzi do rzutu wolnego i trafia w mur. Rzut rożny.

• Michał Kopczyński głupio traci piłkę przy linii bocznej. Legioniści muszą się wystrzegać właśnie takich błędów.

• Guilherme spróbował długiego podania do szarżującego w pole karne Miroslava Radovicia, Serba podręcznikowo zatrzymał Nacho.

• Z dystansu uderza Thibault Moulin, strzał leciał dość nisko, ale i tak ominął bramkę. Mimo to decyzję Francuza należy pochwalić.

• Pierwsza dobra akcja gospodarzy. Dobre dośrodkowanie Vadisa Odjidji-Ofoe w stronę Nemanji Nikolcia w polu karnym, napastnika w ostatniej chwili ubiegł Keylor Navas.

• Zawodnicy Legii próbują jakoś odpowiedzieć, ale podania nie docierają do Nemanji Nikolicia.

• Piłkarze drużyny gości wymieniają podania na połowie Legii - Wojskowi rozpoczęli mecz mocno zdezorientowani.

• Prześliczne trafienie Walijczyka. Dośrodkowanie Fabio Coentrao z lewej strony boiska, przedłuża je Cristiano Ronaldo, piłka trafia do Garetha Bale'a, ten przecudownym wolejem trafia w okienko!

• I już w pierwszej minucie Gareth Bale ślicznym wolejem trafia na 1:0 dla Realu Madryt!

• Pierwszy gwizdek Pavla Kralovca za nami, mecz rozpoczęty przez Real Madryt!

• Hymn Ligi Mistrzów za nami, czas na przywitanie zespołów.

• Zawodnicy Legii Warszawa i Realu Madryt pojawili się już na murawie!

• Obie drużyny już ustawione w tunelu!

• Na stadionie rozbrzmiewa Sen O Warszawie, dziś brzmiący wyjątkowo smutno.

• Klucz do dobrego wyniku warszawian w dzisiejszym meczu to perfekcyjna postawa w defensywie. Jeden błąd może skutkować golem, jeśli gra się z takim zespołem jak Real Madryt.

• Trwa rozgrzewka obu zespołów. Pierwszy gwizdek sędziego już za około 20 minut.

• Kibice Realu (oficjalnie przebywający na stadionie jako goście Los Blancos) rozwiesili swoje flagi.

• Sędzią spotkania będzie arbiter z Czech, pan Pavel Kralovec.

• Ciekawe...

• Faworytem dzisiejszego meczu są bez dwóch zdań Królewscy. Mamy nadzieje na przyzwoity występ Legii i stracenie jak najmniejszej liczby goli.

• Rezerwowi Realu Madryt: Kiko Casilla, Lucas Vasquez, Mariano Diaz, Marco Asensio, Isco, Danilo, Alvaro Tejero.

• Rezerwowi Legii Warszawa: Radosław Cierzniak, Jakub Czerwiński, Łukasz Broź, Tomasz Jodłowiec, Michał Kucharczyk, Kasper Hamalainen i Aleksandar Prijović.

• Swoją rozgrzewkę rozpoczęli zawodnicy obu drużyn.

• Na stadionie przy Łazienkowskiej, jak wiadomo od kilkunastu dni, nie pojawią się dziś kibice. Mamy nadzieję, że nie przeszkodzi to legionistom w rozegraniu dobrego spotkania.

• W ekipie Królewskich również niespodzianka - Zinedine Zidane ustawia zespół w 4-4-2, płynnie przechodzącym w 4-2-4. Ofensywny kwartet Gareth Bale - Karim Benzema - Alvaro Morata - Cristiano Ronaldo robi ogromne wrażenie.

• W składzie Legii brakuje Tomasza Jodłowca - reprezentanta Polski niespodziewanie zastąpi Michał Kopczyński.

• Znamy składy obu drużyn - nie obyło się bez sporych niespodzianek!

• Witamy Państwa serdecznie, już za godzinę rozpoczynają się wielkie piłkarskie emocje - przy Łazienkowskiej Legia Warszawa podejmie Real Madryt. Na relację na żywo zaprasza Piotr Bernaciak!