Mecz Napoli - Real Madryt ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

SSC Napoli

1

Real Madryt

3

• Co za dzień z Ligą Mistrzów! W Londynie 1:5, w Neapolu 1:3. Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, wracamy jutro z kolejną dawką Champions League!

• Pierwsza połowa była dla gospodarzy niemal idealna - tworzyli sobie sytuacje, zdominowali rywala i wyglądało na to, że nie pozostają bez szans. Po przerwie jednak dwa perfekcyjne stałe fragmenty gry dały Realowi zwycięstwo, wynik w ostatniej akcji meczu podwyższył rezerwowy napastnik wicelidera La Liga.

• Ten gol szczególnie zdenerwował kibiców Azzurrich - strzelił go były zawodnik Juventusu. Reprezentant Hiszpanii przytomnie odnalazł się w polu karnym, dobijając strzał Cristiano Ronaldo z około trzynastu metrów. Po chwili sędzia kończy mecz.

• Alvaro Morata dobija strzał Cristiano Ronaldo, 3:1 prowadzi Real w Neapolu!

• Sędzia Cuneyt Cakir dolicza dwie minuty do drugiej połowy spotkania.

• Żółta kartka dla Amadou Diawary za zdeptanie Toniego Kroosa, który walczył z nim o piłkę.

• W polu karnym pada Dries Mertens, na Stadio San Paolo podnosi się wrzawa, sędzia jednak nie używa gwizdka, słuszna decyzja arbitra.

• W Londynie trwa masakra - Bayern prowadzi z Arsenalem aż 5:1.

• Drugi gol dla Realu zostanie prawdopodobnie jednak zapisany Driesowi Mertensowi.

• Efektownie w polu karnym futbolówkę podrzucał sobie Daniel Carvajal, nic sobie nie robiąc z bliskiego krycia obrońców, po czym z zaledwie kilku metrów pudłuje! To powinien być kolejny gol!

• Napoli starało się uspokoić swoją grę, ale piłkę w głupi sposób na własnej połowie stracił Amadou Diawara, przez co ponownie rozpoczyna się długi atak Realu Madryt.

• Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Luka Modrić zmieniony przez Isco.

• Na boisku nie dzieje się już zbyt wiele ciekawego, Napoli zaprzestało gwałtownych ataków, Real cierpliwie rozgrywa swoje akcje, oszczędzając już siły na następny mecz.

• Druga zmiana w Realu Madryt. Karima Benzemę zmienia dziś Alvaro Morata, były zawodnik Juventusu został przywitany gromkimi gwizdami przez publiczność.

• Na ostatnie piętnaście minut na boisku pojawia się także Piotr Zieliński, zastępując Marka Hamsika.

• Raul Albiol dość chaotycznie zatrzymał skaczącego do dośrodkowania Karima Benzemę, w efekcie piłkę łapie Pepe Reina.

• Lucas Vasquez szukał dryblingu na prawym skrzydle, nie dał się oszukać Kalidou Koulibaly.

• Na boisku pojawia się Arkadiusz Milik, napastnik reprezentacji Polski zastępuje Lorenzo Insigne.

• Lucas Vasquez zmienia Garetha Bale'a.

• Świetne podanie prostopadłe Amadou Diawary w kierunku Marka Hamsika, kapitan reprezentacji Słowacji został w ostatniej chwili uprzedzony przez obrońcę.

• Rzut rożny dla Napoli, krótkie rozegranie i piłka trafia do Marko Roga, pomocnik uderza sprzed szesnastki wysoko nad poprzeczką.

• Karim Benzema posyła krótkie podanie na połowie gospodarzy do Marcelo na lewym skrzydle, przytomnym przechwytem popisuje się Elseid Hysaj. Real łapie wiatr w żagle.

• Gospodarze znacznie opadli z sił, przestali tworzyć ataki, czego można było się domyślić - nie da się atakować cały mecz, jak Napoli atakowało przez pierwszą połowę.

• Tym razem z drugiego narożnika boiska dośrodkowywał Toni Kroos. Piłka trafia na głowę ustawionego w okolicach jedenastego metra kapitana Realu, ten uderza mocno, piłka trafia jeszcze w Driesa Mertensa i wpada do siatki. Co za mecz Sergio Ramosa!

• Coś niesamowitego, 2:1 dla Realu Madryt, gola głową po rzucie rożnym strzela... Sergio Ramos!

• Niemal od razu ukarany kartką Allan zmieniony przez swojego trenera. Zastępuje go Marko Rog.

• Żółta kartka dla Allana za brzydkie przewrócenie Casemiro, potem jeszcze piłkarz Napoli starł się z Marcelo.

• W Londynie także 1:1. Bramkę z rzutu karnego zdobywa Robert Lewandowski.

• Dokładnie z rzutu rożnego piłkę dośrodkował Toni Kroos, kapitan Los Blancos świetnie odnalazł się w polu karnym, wygrał pojedynek główkowy i trafił do siatki. Real Madryt wraca do gry.

• Gol dla Realu, strzela go głową po rzucie rożnym... oczywiście Sergio Ramos! 1:1 na Stadio San Paolo!

• Pepe wybija piłkę poza linię boczną w prostej, niegroźnej sytuacji. Królewscy nie potrafią choćby przez kilkanaście sekund utrzymać się przy piłce.

• Niezłe dośrodkowanie niezbyt dziś widocznego Jose Marii Callejona, radzi z nim sobie obrona Realu, konkretnie Sergio Ramos.

• Ważna interwencja Pepe, reprezentant Portugalii przeciął mocne podanie do Lorenzo Insigne od Marka Hamsika

• Mecz wznowiony, przy piłce Królewscy!

• Zawodnicy wychodzą już z tunelu na murawę Stadio San Paolo.

• Z pewnością po przerwie czekają nas ogromne emocje. Zostańcie z nami, wracamy już za chwilę!

• Taki mecz aż chce się oglądać! Obie drużyny tworzą sobie mnóstwo sytuacji, przeważają oczywiście gospodarze, cieszy fakt, że wszystko toczy się w bardzo szybkim tempie, nie można narzekać na brak emocje!

• Koniec pierwszej połowy w Neapolu. Do przerwy gospodarze prowadzą z Realem Madryt 1:0 po bramce Driesa Mertensa.

• Sędzia doliczył jedną minutę do pierwszej połowy meczu.

• Rzut rożny dla Realu Madryt, do piłki podchodzi Toni Kroos, ponownie górą bramkarz Napoli, który tym razem popisał się dalekim wypiąstkowaniem futbolówki daleko poza swoją szesnastkę.

• Pepe Reina przytomnie ocenił sytuację przed własnym polem karnym i w idealnym momencie wybił piłkę mocnym wolejem sprzed nóg Karima Benzemy.

• Błyskawiczny strzał Marka Hamsika z ostrego kąta z niebezpiecznie bliskiej odległości, tym razem lepiej radzi sobie Keylor Navas, parując piłkę w drugą stronę.

• Przypadkowe podanie po rykoszecie od rywala od Allana mógł po raz kolejny wykorzystać Dries Mertens, snajper Napoli trafia tylko w zewnętrzną część słupka, piłka wychodzi na aut bramkowy.

• Co za rajd Lorenzo Insigne przy linii bocznej boiska, Włoch cudownie przebiegł z piłką dobre kilkadziesiąt metrów, zanim został powstrzymany faulem. Rzut wolny dla Napoli 40 metrów od bramki Realu.

• Mocne zagranie Casemiro niemal z samego środka boiska prosto do... nikogo. Brazylijczyk kopnął piłkę wysoko i z dala od kolegów, poza linię boczną.

• Z przebiegu meczu nie widać, że to Real jest obecnie najlepszą drużyną Europy - znacznie lepiej prezentowało się przez minione pół godziny Napoli.

• Najlepsza okazja gości do tej pory w tym meczu! Pepe Reina zrobił wszystko, by powstrzymać Cristiano Ronaldo, Portugalczyk z trudem minął bramkarza, ale z ostrego kąta trafił tylko w słupek!

• Zablokowane uderzenie Lorenzo Insigne z linii pola karnego. Robi się coraz groźniej pod bramką Królewskich!

• Ależ to był niesamowity atak Napoli! Piękna akcja kombinacyjna, rozegrana bardzo szybko. Marek Hamsik posłał mocną piłkę przeszywającą pole karne, dopadł do niej Dries Mertens, z ostrego kąta uderzając bez namysłu i trafiając do siatki obok bezradnego bramkarza!

• Gol, z pewnością będzie dziś ciekawie! Dries Mertens otwiera wynik spotkania pewnym strzałem z pięciu metrów!

• Gareth Bale... co za kontrola piłki. Walijczyk nic sobie nie robiąc z bliskiego krycia Kalidou Koulibaly'ego i Lorenzo Insigne zdołał dośrodkować piłkę niemal z samego narożniak boiska, zrobił to jednak zdecydowanie za słabo, piłkę łapie bramkarz Napoli.

• Bardzo ostre wejście Toniego Kroosa w nogi Allana w środku pola - to mogło skończyć się groźną kontuzją, bardzo nieodpowiedzialne było to zagranie Niemca.

• W Londynie Arsenal obejmuje prowadzenie w meczu z Bayernem za sprawą Theo Walcotta.

• Podsumowując pierwsze kilkanaście minut - warunki gry dyktują gospodarze, z każdej strony boiska chcąc zdobyć pierwszego gola, który doda im skrzydeł, Real póki co stara się wyprowadzać bardzo szybkie kontrataki, wydaje się jednak, że Królewscy grają jednak nieco zbyt defensywnie.

• Bardzo ważny przechwyt Luki Modricia w środku pola, piłka trafia do Garetha Bale'a, Walijczyk wystawia ją przed pole karne do Toniego Kroosa, Niemiec uderza z woleja, ale zdecydowanie zbyt lekko, piłka pada łupem Pepe Reiny.

• Przedziwna próba Lorenzo Insigne, wydawałoby się niecelny strzał niebezpiecznie szybował w kierunku bramki, na wszelki wypadek na rzut rożny futbolówkę wybił Keylor Navas.

• Pierwsza akcja Los Blancos - piłkę na prawym skrzydle opanował Gareth Bale, zdecydował się na dośrodkowanie pod samą bramkę, tam jednak na spalonym był Cristiano Ronaldo.

• Piłkarze Zinedine'a Zidane'a zwyczajnie gubią się w pierwszych minutach. Podają piłkę bardzo niecelnie, co mści się w postaci licznych strat - tym razem piłkę poza linię boczną posłał Marcelo.

• Marek Hamsik oddaje niesygnalizowany strzał z mniej więcej dwudziestu metrów od bramki Realu, piłka przelatuje tuż obok słupka, trzeba przyznać, że to uderzenie wyglądało niepozornie, a mogło skończyć się katastrofą dla Królewskich.

• Dobre podanie od Faouziego Ghoulama w pole karne gości, do piłki dopada Sergio Ramos, wybijając ją na rzut rożny. Napoli w natarciu!

• Mocne podanie do Driesa Mertensa tuż przy linii bocznej, Belg wychodził sam na sam z bramkarzem, sędzia jednak dopatrzył się spalonego.

• Piłka posłana w pole karne z lewej strony boiska po nieporadnej interwencji Marcelo omal nie trafiła pod nogi Marka Hamsika - reprezentant Słowacji minął się z piłką o kilkanaście centymetrów, mogło być bardzo groźnie!

• Pierwszy strzał w tym meczu oddaje Dries Mertens po podaniu Amadou Diawary przed polem karnym. Piłka odbiła się od obrońcy, dzięki czemu gospodarze mieli już rzut rożny, ale nie zdołali dostarczyć jej w pole karne.

• ...czas więc na pierwszy gwizdek arbitra, przy piłce SSC Napoli!

• Losowanie stron już za nami...

• Piłkarze wychodzą z tunelu, witani przez gorące śpiewy kibiców zgromadzonych na stadionie. San Paolo dawno nie widziało takich tłumów!

• Rozgrzewka zawodników dobiegła końca, zaczynamy za kilka minut. Czy Królewscy wytrzymają napór zawodników Maurizio Sarriego w piekle na San Paolo? Dowiemy się prawdopodobnie już za dwie godziny!

• Sędzią dzisiejszego meczu będzie pan Cuneyt Cakir z Turcji.

• Do meczu pozostał już mniej niż piętnaście minut! Kto dziś wygra?

• Rezerwowi Realu: Kiko Casilla, Nacho, James Rodriguez, Lucas Vasquez, Alvaro Morata, Isco i Danilo.

• Rezerwowi Napoli: Rafael Cabral, Jorginho, Christian Maggio, Nikola Maksimović, Piotr Zieliński, Marko Rog i Arkadiusz Milik.

• Mimo to kibice Napoli nie tracą nadziei. Oto jak prezentowała się jedna z trybun już na dwie godziny przed meczem!

• Faworytem dzisiejszego meczu pozostają Los Blancos, którzy wygrali pierwszy mecz w Madrycie 3:1.

• Mecz na ławce rozpoczną Piotr Zieliński oraz Arkadiusz Milik. Szkoda, bo po ostatniej serii dobrych występów tego pierwszego można było liczyć na jego występ w pierwszym składzie.

• Znamy składy obu drużyn!

• Dobry wieczór Państwu! Już dziś poznamy dwóch pierwszych ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów. Na relację live z meczu Napoli - Real Madryt zaprasza Piotr Bernaciak!

Tomasz Biliński

PT

PT

Mecz Napoli - Real Madryt ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz Napoli - Real Madryt ONLINE. Napoli przegrało w Madrycie 1:3. Żeby awansować do ćwierćfinału rozgrywek, w rewanżu z Królewskimi musi strzelać gole. Ale o to w przypadku ekipy Maurizio Sarriego nikt się w Neapolu nie martwi. Za jego kadencji drużyna gra bardzo ofensywnie, szybko i efektownie. Największą uwagę zwraca się natomiast na defensywę. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Napoli - Real Madryt ONLINE

- Sarri musi przede wszystkim ustawić drużynę perfekcyjnie w obronie. To ona będzie kluczem przez cały mecz. Każdy z graczy Napoli powinien być zawsze gotowy do pomocy innemu z drużyny. Oczywiście muszą strzelać gole i to się pewnie stanie, ale gdy Królewscy będą przy piłce, w defensywie każdy musi pracować za dwóch - przestrzega Arrigo Sacchi. Słowa byłego trenera reprezentacji Włoch i dyrektora sportowego Realu cytuje oficjalna strona UEFA.

O szansach Napoli były selekcjoner się nie wypowiadał. Bo te mimo pozytywnego nastawienia neapolitańczyków nie napawają optymizmem. Wystarczy zerknąć na historię europejskich pucharów. Rywalizacji, w których goście przegrywali 1:3, było 329. Tylko 75 razy (22,8 proc.) udało im się odwrócić jej losy.

- Mimo wszystko uważam, że Napoli jest w stanie pokonać Królewskich - wierzy Miguel Reina, ojciec bramkarza Napoli Pepe, który też na tej pozycji w latach 70. grał m.in. w FC Barcelonie i Atletico Madryt (mistrz Hiszpanii, finalista Pucharu Europy). - Warunek to walczyć do upadłego. Jeśli tylko zespół uwierzy w siebie, może wygrać z każdym. Nawet z Realem, który ostatnio pokazał, że nie jest skazany jedynie na zwycięstwa - dodał, mając na myśli remis 3:3 z Las Palmas i porażkę 1:2 z Valencią.

Natomiast jego syn w doliczonym czasie gry weekendowego starcia z Romą popisał się świetnym refleksem, dzięki któremu Napoli wygrało 2:1. Real, który w poniedziałek obchodził 115. urodziny, wygrał 4:1 z Eibar. W ostatnim tygodniu to właśnie Królewscy mieli łatwiejszy terminarz. Co prawda kilka punktów stracili, ale Zinedine Zidane dał odpocząć kilku kluczowym piłkarzom. W sobotę na ławce siedzieli Dani Carvajal, Marcelo i Toni Kroos, a w domu zostali Cristiano Ronaldo i Gareth Bale.

Takiego komfortu nie miał Sarri. Tydzień temu Napoli uległo 1:3 Juventusowi w Pucharze Włoch. We wszystkich spotkaniach grało w najmocniejszym składzie. - Energii nam nie zabraknie. W końcu gramy z jedną z najlepszych drużyn na świecie. To dla nas wielki moment, a nie powód, by być przytłoczonym presją. Nie jesteśmy drużyną, która okopie się na własnej połowie. Będziemy atakować - zapowiedział lider Napoli Marek Hamšík. Sarri dodał: - Presja w 100 proc. ciąży na Realu. My nie mamy nic do stracenia. Zagramy po swojemu. Tyle że to mecz, w którym nie myślisz, ile stworzysz szans, a taki, w którym musisz wykorzystać te, które będziesz miał.

Trener Napoli ma do dyspozycji wszystkich zawodników. Po drobnych urazach Driesa Mertensa i Allana ma nie być śladu. Obecność tego drugiego nie powinna sprawić, że Piotr Zieliński usiądzie na ławce. Miejsce na niej zapewne zajmie Arkadiusz Milik. W Realu zabraknie tylko kontuzjowanego Raphaela Varane’a.

Sonda

Napoli - Real Madryt: Kto wygra mecz Ligi Mistrzów?

Mecz Napoli - Real Madryt TRANSMISJA TV

Przedmeczowe studio rozpocznie się o godzinie 20:15 w Canal+. Początek transmisji z meczu Napoli - Real Madryt o godzinie 20:40 w Canal+. Spotkanie komentować będą Bartosz Gleń i Tomasz Lipiński (z Neapolu).

20:45 mecz Napoli - Real Madryt